CP3
Tītmaņu iezis
6. km

6 punkti

Tītmaņa ieža pakājē vīd aizaugušas vecupes ūdeņi.

Ap 12 m augstais un sarkanīgais Gaujas svītas smilšakmens atsegums atrodas Gaujas senlejas kreisā pamatkrasta nogāzē (ap 0,5 km no upes) – ar kokiem aizaugušā kraujā, tādēļ tas nav saskatāms no ceļa. Atsegumā atrodas Līgoņu ala un divas nišas.

Dabas pieminekli veido krāšņi vidējā devona Živetas stāva Gaujas svītas smilšakmeņi, vairākas nišas un alas, kā arī liela grava ar sāngravām un smilšakmeņu atsegumiem. Tītmaņu ieža atsegumu joslas kopējais garums ir 520 m, bet lielajā gravā un tās sāngravās esošo atsegumu kopējais garums ir vēl aptuveni 120 m. Kraujas augstums ir līdz pat 50 m, bet atsevišķo atsegumu augstums sasniedz 20 m.

Avots:: EnterGauja.com

Balvu izloze #01

2021.gada 14.maijā starp tiem dalībniekiem, kuri šo posmu būs pabeiguši, tiks izlozēti 2 gab. Garmin Instinct – pēc militāriem standartiem konstruētie triecienizturīgie GPS pulsometri.

 

6 punkti

Pieveic 10 km
2 punkti

Pieveic 10 kilometrus un iegūsti divus punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu.

Uzkāp 200m augstu
2 punkti

Uzkāp 200 augstuma metrus un iegūsti divus punktus. Tiksi galā ar pusi no nepieciešamā ⎯ iegūsi pusi no punktiem. Attiecīgi par trešdaļu no paveiktā, tiksi pie trešdaļas punktu.

Esi aktīvs 3 dienas
3 punkti

Sporto trīs dienas un iegūsti trīs punktus. Tiksi galā ar pusi no nepieciešamā ⎯ iegūsi pusi no punktiem. Attiecīgi par trešdaļu no paveiktā, tiksi pie trešdaļas punktu.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP3 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Jānis Griķis 6p 36.2km 763a.m. CP13 07/05 18:27:08 08/05 20:27:55
2 Aleksei Bute 6p 20.3km 256a.m. CP19 07/05 09:45:17 09/05 07:15:09
3 Artūrs Ž 6p 25.6km 227a.m. CP7 07/05 21:15:25 09/05 09:06:03
4 Ainārs Kravalis 6p 19.5km 329.7a.m. CP17 07/05 14:30:08 09/05 09:15:15
5 Natālija Joničenko 6p 15.1km 389.8a.m. CP19 07/05 23:00:10 09/05 15:17:58
6 Mārtiņš Ozoliņš 6p 10.2km 203a.m. CP14 07/05 20:15:43 09/05 15:34:02
7 Dagnis Boltrikovs 6p 21.8km 222.6a.m. CP11 08/05 08:23:49 09/05 19:53:59
8 Alise Griķe 6p 47.8km 299.4a.m. CP15 08/05 21:11:48 10/05 07:47:24
9 Agnese Meikšāne 6p 17km 462a.m. CP13 08/05 19:00:29 10/05 12:19:31
10 Madara Apsalone 6p 19.9km 225.2a.m. CP13 09/05 07:58:40 10/05 13:35:40
11 Andis Jaunkierpis 6p 47.4km 388a.m. CP14 09/05 13:32:56 10/05 17:58:22
12 Jānis Ivanovs 6p 16.5km 237a.m. CP12 09/05 12:24:07 10/05 19:41:56
13 Aivis Poikans 6p 14.9km 243.6a.m. CP17 09/05 14:20:16 10/05 21:11:19
14 Elīna Pusvilka 6p 18.8km 230.4a.m. CP13 10/05 10:46:41 11/05 05:07:01
15 Kristaps Čehovičs 6p 19.1km 216a.m. CP10 09/05 11:00:23 11/05 05:28:44
16 Jānis Banders 6p 12.7km 276a.m. CP17 09/05 07:15:09 11/05 05:45:50
17 Maija Pūpola 6p 26.4km 422.2a.m. CP13 10/05 05:12:52 11/05 05:53:35
18 Sandris Lidums 6p 23.7km 238a.m. CP9 10/05 11:58:27 11/05 06:32:57
19 Kristīne Sniedze 6p 10.1km 282a.m. CP8 10/05 17:23:05 11/05 07:36:37
20 Ginta Gusare 6p 29.9km 218.6a.m. CP5 10/05 07:40:51 11/05 07:42:05
21 Kristīne Troņenkova 6p 37.2km 358a.m. CP14 10/05 08:03:40 11/05 08:07:52
22 Dace Skrastiņa 6p 26.9km 226a.m. CP13 10/05 07:58:53 11/05 08:42:49
23 Valdis Ņilovs 6p 27.3km 232a.m. CP9 10/05 11:30:02 11/05 09:31:00
24 Dace Liepiņa 6p 11.6km 252a.m. CP15 10/05 12:35:41 11/05 12:12:35
25 Jānis Bārda 6p 44.1km 203.8a.m. CP14 10/05 09:56:51 11/05 16:04:34
26 Līga Irbe 6p 13.4km 238a.m. CP11 10/05 15:55:57 11/05 18:17:33
27 Ritvars Klapars 6p 13.4km 287.9a.m. CP8 10/05 19:58:46 11/05 18:39:21
28 Valdis Čunka 6p 10.4km 205a.m. CP15 09/05 21:15:41 11/05 19:03:38
29 Uldis Pormeisters 6p 14.4km 214a.m. CP14 10/05 13:08:29 11/05 19:54:53
30 Zane Gruberte 6p 24.7km 206.4a.m. CP13 10/05 18:12:50 11/05 19:55:38
31 Andris Bāliņš 6p 29.4km 208a.m. CP14 10/05 17:11:00 11/05 20:17:46
32 Ervīns Lūsis 7p 57.4km 268a.m. CP13 10/05 10:31:40 12/05 05:42:14
33 Juris Dombrovskis 6p 21.3km 274.6a.m. CP13 11/05 06:14:12 12/05 06:04:42
34 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 6p 38.5km 389.2a.m. CP9 11/05 07:04:22 12/05 07:03:06
35 Andis Malejs 6p 13.8km 238.8a.m. CP8 11/05 07:31:18 12/05 07:24:43
36 Ieva Uzane 6p 20.3km 228a.m. CP12 10/05 11:12:44 12/05 11:45:09
37 Kristaps Bruners 6p 11km 206.1a.m. CP9 11/05 16:57:06 12/05 11:46:49
38 Ance Liepiņa 6p 10.7km 251.6a.m. CP13 11/05 18:54:57 12/05 12:17:54
39 Mārtiņš Plaudis 6p 11.6km 276a.m. CP13 11/05 14:46:59 12/05 12:33:23
40 Anete Švilpe 6p 28.5km 203a.m. CP13 11/05 16:01:37 12/05 15:17:23
41 Kristīne Vilcāne 6p 21.2km 243a.m. CP9 11/05 10:28:32 12/05 18:02:37
42 Dagnija Tērauda 6p 13.5km 301a.m. CP11 10/05 18:31:43 12/05 18:03:17
43 Jānis Sapats 6p 12.6km 259.1a.m. CP11 10/05 17:40:06 12/05 18:11:37
44 Arnis Mūrnieks 6p 25.9km 242a.m. CP11 09/05 17:54:08 12/05 18:43:37
45 Ligita Leitlande 6p 20.6km 403a.m. CP13 11/05 19:43:20 12/05 21:06:45
46 Gints Žumburs 6p 71.2km 185a.m. CP9 11/05 03:34:05 13/05 03:38:10
47 Evita Ruskova 6p 21km 227a.m. CP14 12/05 05:21:15 13/05 05:14:39
48 Jolanta Kravale 6p 15.7km 308.6a.m. CP13 12/05 14:46:39 13/05 05:15:07
49 Daiga Vilkaste 6p 37.5km 137.3a.m. CP11 11/05 11:01:22 13/05 06:20:31
50 Zigmunds Vitins 6p 24.6km 315a.m. CP13 12/05 06:01:19 13/05 06:21:36
51 Agnese Rūdule 6p 15.4km 286.8a.m. CP11 12/05 08:46:31 13/05 09:21:33
52 Janis Ozolins 6p 37.8km 127a.m. CP10 11/05 16:00:32 13/05 12:21:45
53 Baiba Bolgzda 6p 11.8km 230.6a.m. CP10 12/05 17:32:46 13/05 13:13:47
54 Eliza Actina 6p 28.7km 218.8a.m. CP12 12/05 09:56:07 13/05 15:40:18
55 Ilze Ramiņa 6p 10.9km 264a.m. CP13 12/05 17:29:28 13/05 16:27:18
56 Mārtiņš Salnājs 6p 21.4km 271.3a.m. CP13 12/05 17:38:32 13/05 17:30:48
57 Alex andra 6p 17.4km 208.7a.m. CP13 12/05 18:05:39 13/05 17:43:50
58 Jānis Pūpols 6p 25.3km 129.5a.m. CP7 11/05 10:00:17 13/05 18:34:10
59 Intars Abražuns 6p 10.2km 282.9a.m. CP9 12/05 19:36:15 13/05 18:34:50
60 Arnis Pokšāns 11p 10.5km 133a.m. CP11 13/05 19:21:59 13/05 19:21:59
61 Ieva Livčāne 6p 11.7km 285.8a.m. CP13 12/05 18:27:40 13/05 20:25:44
62 Aigars Vārna 6p 20.9km 215.8a.m. CP12 12/05 14:12:58 13/05 22:55:35
63 Juris Balandis 6p 10.5km 295a.m. CP6 13/05 18:05:43 14/05 00:15:14
64 Valdis Skotelis 6p 22.6km 295.8a.m. CP11 12/05 23:09:20 14/05 04:06:12
65 Kaspars Adijāns 6p 11.1km 220a.m. CP13 12/05 16:17:54 14/05 05:25:43
66 Evita Ozola 6p 20.1km 244.1a.m. CP10 13/05 05:19:48 14/05 05:25:50
67 Ugis Dreimanis 6p 21.5km 346.1a.m. CP10 13/05 07:20:27 14/05 05:46:35
68 Dace Tenberga 6p 25.5km 118.2a.m. CP11 12/05 06:41:24 14/05 06:42:56
69 109 Dace Hartmane 6p 34.4km 325.1a.m. CP13 13/05 07:39:03 14/05 06:55:40
70 Zane Ka 6p 18.1km 244.6a.m. CP7 13/05 06:55:55 14/05 07:08:57
71 Maruta Rancane 9p 5.1km 30.6a.m. CP8 14/05 08:33:20 14/05 08:33:20
72 Gints Konošonoks 6p 31.4km 79a.m. CP8 11/05 12:43:25 14/05 14:19:17
73 Linda Meirena 11p 14.3km 26a.m. CP11 12/05 17:22:56 14/05 14:24:15
74 Baiba Beitika 6p 10.1km 267a.m. CP5 13/05 19:17:31 14/05 17:21:42
75 Baiba Mocane 7p 27km 165a.m. CP7 11/05 16:19:45 14/05 17:45:54
76 Linda Beldava 6p 21.9km 111a.m. CP9 11/05 10:46:01 14/05 17:52:12
77 Aivars Šķudītis 6p 41km 213a.m. CP10 13/05 15:10:27 14/05 18:34:24
78 Artūrs Ketlers 6p 29.2km 142a.m. CP9 11/05 19:32:49 14/05 18:41:05
79 Kristīne Ketlere 6p 20.8km 129.6a.m. CP9 11/05 18:40:37 14/05 18:41:07
80 Santa Kadiķe 6p 19.8km 251.4a.m. CP13 13/05 14:10:39 14/05 18:57:09
81 Zane Zvejniece 6p 30.2km 203.7a.m. CP5 13/05 17:43:24 14/05 20:39:57
82 Jānis Birģelis 6p 10.2km 258a.m. CP12 13/05 15:26:55 14/05 21:32:20
83 Mārtiņš Ļuļļa 6p 14.9km 204.9a.m. CP4 13/05 13:03:49 14/05 21:52:58
84 Konstantins Biktimirovs 6p 14.1km 207a.m. CP7 14/05 18:00:08 15/05 08:14:52
85 Artūrs Vadzis 7p 51.9km 684a.m. CP5 12/05 06:59:38 15/05 08:33:59
86 Elīna Kabaļina 6p 21.1km 299.2a.m. CP13 13/05 20:06:39 15/05 10:28:09
87 Uldis Klavins 6p 31.9km 542.1a.m. CP5 13/05 12:14:35 15/05 12:25:37
88 Ilze Zvidrina 6p 40.1km 223.9a.m. CP13 14/05 08:58:00 15/05 14:35:22
89 Antra Spundiņa 6p 17.5km 218a.m. CP9 14/05 18:19:12 15/05 15:28:09
90 Lauris Veidemanis 6p 12.7km 286.3a.m. CP8 14/05 19:10:57 15/05 22:19:45
91 Iveta Skinke 7p 40.3km 675a.m. CP11 14/05 05:38:50 16/05 09:38:25
92 Nora Baranovska 6p 16.8km 311.7a.m. CP11 15/05 13:23:31 16/05 10:14:12
93 Inese Otomere 6p 30.1km 405.8a.m. CP8 15/05 07:55:00 16/05 10:21:22
94 Rimants Liepins 6p 26.5km 218a.m. CP8 15/05 07:00:22 16/05 10:37:25
95 Ryslan Mamedov 6p 32.1km 164.2a.m. CP8 14/05 07:34:13 16/05 12:54:29
96 Lita Dzelme 6p 24.8km 278a.m. CP8 15/05 15:11:32 16/05 19:59:17
97 Artis Mednis 7p 22.8km 214a.m. CP7 14/05 14:52:18 16/05 20:49:01
98 Tom Krepics 6p 30.6km 420a.m. CP5 16/05 06:54:09 17/05 05:09:41
99 Andis Dēze 6p 16.9km 230a.m. CP5 16/05 08:05:28 17/05 07:57:26
100 Andrejs Smulko 6p 17.4km 259a.m. CP6 16/05 14:40:41 17/05 15:16:19
101 Rita Pastare 6p 10.9km 218.2a.m. CP13 16/05 21:40:57 17/05 17:00:13
102 Ģirts Skore 6p 44.9km 255.7a.m. CP10 16/05 17:21:49 17/05 18:43:40
103 Andris Rozentālbergs 6p 23.7km 113.3a.m. CP7 14/05 20:14:25 17/05 20:18:02
104 Liga Neilande 6p 22.9km 235.1a.m. CP6 16/05 14:39:23 17/05 20:37:35
105 Elina J 6p 18.3km 106.6a.m. CP8 14/05 18:49:44 17/05 21:27:17
106 Inese Vectirane 6p 8.4km 135a.m. CP5 13/05 19:33:09 18/05 06:49:36
107 Jurģis Īvāns 6p 18.7km 242a.m. CP11 17/05 07:03:51 18/05 08:23:03
108 Ģirts Udrass 6p 10.9km 237a.m. CP5 17/05 10:17:07 18/05 10:20:59
109 Edgars Lapins 6p 42.1km 104a.m. CP5 16/05 18:19:19 18/05 12:13:19
110 Artis Šauriņš 6p 50.4km 174.5a.m. CP7 13/05 18:10:01 18/05 17:45:35
111 Aiva Kramina 6p 26km 116.1a.m. CP5 16/05 12:52:58 18/05 20:20:01
112 Kitija Odriņa 6p 32.6km 222.9a.m. CP6 15/05 18:46:51 19/05 11:35:05
113 Agnese Kundziņa 6p 17.4km 99a.m. CP7 16/05 11:38:44 19/05 14:38:28
114 Dana P. 6p 22.7km 208.7a.m. CP7 18/05 12:50:29 19/05 15:48:55
115 Mikus Zagata 7p 40.8km 205.4a.m. CP7 17/05 07:33:57 19/05 16:41:36
116 Dace Bluma 6p 22.9km 150.8a.m. CP5 17/05 20:11:06 19/05 17:57:42
117 Juris Brēdiķis 7p 54km 376.2a.m. CP5 17/05 18:13:12 19/05 18:02:41
118 Edijs Tropiņš 7p 27.7km 251a.m. CP5 17/05 19:51:42 19/05 18:12:11
119 Andis Meirēns 6p 21.9km 238.6a.m. CP9 18/05 18:26:21 19/05 19:54:34
120 Iñigo Torre 6p 28.4km 93a.m. CP5 17/05 08:58:24 20/05 08:26:17
121 Pēteris Grīviņš 6p 58.8km 118a.m. CP6 16/05 10:26:37 20/05 17:55:28
122 Artis Dudde 7p 45.8km 246.9a.m. CP8 18/05 16:00:40 20/05 18:33:16
123 Rolands Rudītis 6p 37.4km 180a.m. CP5 18/05 05:30:26 20/05 18:40:34
124 Vairis Krauklis 6p 12.9km 234a.m. CP12 19/05 21:05:33 20/05 18:51:49
125 Māris Freimanis 6p 15.8km 514a.m. CP5 17/05 08:03:23 20/05 19:23:10
126 Artūrs Rukkalns 6p 31.5km 102.9a.m. CP5 17/05 20:19:40 20/05 19:30:42
127 Mārcis Petzāle 6p 46.5km 319a.m. CP5 19/05 08:20:14 20/05 20:00:01
128 Andris Stukans 6p 19.3km 116.3a.m. CP5 16/05 16:35:07 20/05 20:20:10
129 Aleksandr Zhdanovich 6p 25.8km 235.6a.m. CP7 20/05 05:54:48 21/05 05:48:57
130 Inga Ladusane 6p 13.4km 335a.m. CP5 20/05 17:06:11 21/05 15:41:34
131 Alīna Fisenkova 7p 28km 215a.m. CP5 18/05 06:04:16 21/05 16:03:29
132 AIJA UNGURE 6p 37.9km 130.6a.m. CP6 17/05 18:32:15 21/05 17:36:38
133 Armands Klotins 6p 16.2km 220.7a.m. CP5 20/05 17:13:48 21/05 19:27:16
134 Santa Vītola 6p 11.1km 123.8a.m. CP5 18/05 21:16:36 21/05 20:33:20
135 Ilva Kārkliņa 7p 61km 142.4a.m. CP5 18/05 17:28:56 22/05 10:12:35
136 Inese Nudiena 6p 12km 147.4a.m. CP5 20/05 07:30:00 23/05 08:35:14
137 Jānis Kalniņš 7p 33.7km 252.4a.m. CP4 11/05 20:27:07 23/05 12:50:19
138 Ieva Ceruka 7p 23.8km 259.3a.m. CP5 16/05 09:31:55 23/05 12:52:25
139 Raitis Jirgensons 6p 38.4km 205.9a.m. CP6 21/05 12:53:52 23/05 15:36:49
140 Andis Sakne 6p 39km 120.1a.m. CP6 16/05 10:46:59 23/05 15:49:27
141 Dainis Muško 6p 16.8km 222.7a.m. CP6 21/05 17:47:08 23/05 20:11:16
142 Ričards Černovs 6p 31.8km 705a.m. CP5 21/05 06:59:49 24/05 06:39:31
143 Emīls Matiass Reinfelds 6p 45.2km 28.9a.m. CP5 17/05 08:11:47 24/05 08:12:48
144 Daiga Zvejniece 6p 21km 117.4a.m. CP5 22/05 17:44:41 24/05 17:13:06
145 Ivars Noviks 6p 23.2km 318a.m. CP5 23/05 11:52:36 24/05 19:19:28
146 Martins Herings 6p 12.1km 248a.m. CP5 23/05 15:04:27 24/05 20:31:28
147 Gatis Kriuliņš 6p 20.2km 145a.m. CP5 16/05 19:34:27 24/05 22:47:41
148 Arturs Kazmers 6p 40.7km 192a.m. CP5 22/05 12:13:23 25/05 05:56:38
149 Ilona Daģe 6p 14.8km 216.3a.m. CP5 24/05 20:14:44 25/05 16:16:53
150 Mārtiņš Birums 7p 34.6km 209a.m. CP5 24/05 11:14:23 26/05 11:39:16
151 Madara Jurjāne 6p 17km 103.1a.m. CP5 22/05 17:57:48 26/05 17:38:22
152 Kaspars Lācis 6p 17.3km 196.9a.m. CP7 24/05 15:07:11 26/05 18:31:28
153 Renārs Vasiļjevs 6p 22.7km 363a.m. CP5 23/05 14:54:05 26/05 19:30:23
154 Agnese Zīlīte 6p 25.7km 153.1a.m. CP5 24/05 21:00:33 26/05 20:34:23
155 Брунетка Валентайн 6p 15.8km 331.7a.m. CP5 25/05 16:16:33 27/05 06:18:30
156 Martins Niklass 6p 18.6km 189.9a.m. CP5 24/05 07:05:02 27/05 07:28:54
157 Veronika Viviana Kirilova 6p 42km 103a.m. CP5 23/05 11:22:55 27/05 17:29:08
158 Marcis Karklins 7p 36.2km 249a.m. CP5 24/05 16:00:26 27/05 18:02:19
159 Dainis Limanāns 6p 17.2km 165a.m. CP4 22/05 12:03:44 28/05 18:10:57
160 Raivo Amolins 6p 16.3km 336a.m. CP5 28/05 19:39:11 29/05 07:02:16
161 Ieva Grauduma 6p 18km 174a.m. CP5 26/05 19:43:40 29/05 08:29:01
162 Ģirts Žagars 7p 46.8km 313.8a.m. CP5 23/05 16:03:32 29/05 10:52:22
163 Intars Veberis 6p 35.9km 155a.m. CP5 24/05 13:20:20 29/05 10:54:46
164 Signis Vāvere 7p 44.4km 517a.m. CP5 22/05 15:50:52 29/05 13:55:35
165 Dainis Saukans 6p 26.1km 173a.m. CP5 23/05 14:29:16 29/05 19:10:27
166 Līga Rusiņa 7p 41.1km 364a.m. CP5 27/05 20:14:46 29/05 21:18:00
167 Dace Tītmane 7p 11.8km 226a.m. CP5 27/05 18:01:15 30/05 13:14:29
168 Voldemars Lejnieks 6p 65.9km 100.6a.m. CP5 23/05 22:28:57 30/05 21:07:09
169 Imants Vadzis 6p 13.2km 147a.m. CP7 29/05 17:12:11 31/05 05:50:28
170 Dzintars Rendenieks 7p 39.3km 607a.m. CP5 23/05 21:33:03 31/05 21:04:43
171 Līga Gudēvica-Liepiņa 6p 26.9km 188a.m. CP4 30/05 09:25:42 01/06 18:11:21
172 128 Artūrs Kadiķis 7p 17.7km 349a.m. CP5 30/05 20:07:53 01/06 19:45:28
173 Ieva Šakena 6p 22.3km 101.8a.m. CP5 30/05 16:51:48 02/06 07:38:35
174 Raivis Reinfelds 6p 54km 199a.m. CP5 29/05 11:02:52 02/06 17:49:51
175 Andris Robalds 7p 42.7km 544.3a.m. CP5 27/05 12:48:20 02/06 19:03:16
176 Artūrs Elstiņš 7p 50.4km 251.6a.m. CP4 23/05 14:19:03 02/06 19:46:42
177 Sandis Kanbergs 6p 18.9km 114a.m. CP5 29/05 08:11:30 03/06 06:04:14
178 Ilze Limanane 6p 49.8km 178a.m. CP5 30/05 16:12:55 03/06 17:06:40
179 Gita Biezuma 6p 11.7km 166a.m. CP5 31/05 07:57:37 03/06 17:24:41
180 Iveta Epnere 6p 33.3km 104.6a.m. CP5 31/05 18:20:12 03/06 17:50:13
181 Raimonds Ozoliņš 7p 42.9km 347.6a.m. CP4 01/06 12:49:46 04/06 13:48:35
182 Jānis Sīpols 6p 17.1km 133a.m. CP4 20/05 08:51:14 04/06 14:41:56
183 Gita Muceniece 6p 28.4km 123.9a.m. CP5 29/05 09:34:02 05/06 08:01:36
184 Laura Gūtmane 6p 12.1km 204a.m. CP5 04/06 14:39:31 05/06 09:54:26
185 Aigars Tohters 6p 43.8km 244.4a.m. CP4 30/05 08:01:22 05/06 19:10:40
186 Zane Dziļuma 6p 30.2km 207a.m. CP5 03/06 18:22:20 05/06 21:52:32
187 Gita Vilensone 6p 47.9km 103.1a.m. CP5 30/05 12:00:24 06/06 10:31:25
188 Toms Užāns 6p 12.7km 1526a.m. CP4 05/06 13:05:21 06/06 11:12:41
189 Sniedze Brakovska 6p 49.4km 183.1a.m. CP4 29/05 15:04:43 06/06 11:31:18
190 Modris Trūlis 6p 42.5km 500a.m. CP5 06/06 15:28:24 07/06 17:44:05
191 Kristīne Groma 6p 20.5km 119a.m. CP4 01/06 18:47:43 07/06 17:57:55
192 Laura Stankuna 6p 41.2km 133.7a.m. CP4 03/06 11:18:16 07/06 19:26:15
193 Lauris Bracka 6p 22.6km 199a.m. CP4 27/05 19:06:34 07/06 19:40:08
194 Edgars Sprūds 6p 32.8km 142a.m. CP4 28/05 19:40:41 08/06 17:34:50
195 Ina Eigenfelde 6p 21km 413.4a.m. CP4 01/06 17:34:45 08/06 17:44:28
196 Ainars Reze 6p 31.2km 141a.m. CP4 07/06 08:00:34 09/06 08:00:07
197 Gints Berzins 7p 30.7km 374a.m. CP4 06/06 13:37:38 09/06 15:26:43
198 Uldis Siņicins 7p 19.7km 208a.m. CP4 30/05 17:50:03 09/06 18:58:47
199 Juris Dzenis 6p 23.2km 583a.m. CP4 08/06 22:17:42 09/06 22:19:53
200 Māris Marčiksons 6p 20.5km 102a.m. CP4 06/06 20:31:24 11/06 05:03:22
201 Zandis Salmiņš 6p 31.5km 281a.m. CP4 09/06 07:02:22 11/06 07:00:37
202 Arnis .. 6p 28.3km 116a.m. CP4 06/06 09:32:24 11/06 07:56:56
203 Dina Alksne 6p 28km 156.5a.m. CP4 08/06 17:43:07 11/06 17:58:32
204 Lelde Ronimoisa 6p 18km 104a.m. CP4 10/06 07:43:16 12/06 07:25:25
205 Ieva Siugale 6p 41.7km 133.6a.m. CP4 05/06 08:58:24 12/06 09:57:13
206 Martins Babkins 6p 26.7km 149a.m. CP4 10/06 18:44:41 12/06 10:11:32
207 Zans Verdens 7p 29.7km 551a.m. CP4 06/06 19:57:16 12/06 12:00:02
208 Mārtiņš Freibergs 7p 89.6km 444a.m. CP4 30/05 09:52:30 12/06 12:00:03
209 Edgars Tiltanovs 6p 21.6km 145a.m. CP4 06/06 16:31:48 12/06 18:02:23
210 Janis Actins 5p 12.4km 35.2a.m. CP3 25/05 17:54:58
211 Ilze Tālmane 5p 16.3km 64a.m. CP3 08/06 18:47:24
212 Daina Stonka 5p 31.9km 26a.m. CP3 07/06 16:16:44
213 Agris Samcovs 5p 100.1km 58.4a.m. CP3 06/06 07:21:50
214 Mārtiņš Veseris 5p 33.6km 97.1a.m. CP3 08/06 19:51:17
215 Dace Raudone 4p 10.3km 80.3a.m. CP3 07/06 20:14:38
216 Jānis Zvirbulis 4p 20.2km 133a.m. CP3 05/06 15:00:29
217 Ineta Vjakse 3p 10.5km 58a.m. CP3 11/06 15:59:36
218 Janis Olengovics 3p 16.1km 40a.m. CP3 12/06 21:00:12
219 Tatjana Āboliņa 1p 4.5km 47a.m. CP3 09/06 18:22:41
220 Raivis Bee 1p 0.9km 2a.m. CP3 16/05 15:31:39
221 Ruben Martinez 0p CP3 12/06 12:30:22
222 Inga Kāpiņa 0p CP3 12/06 15:45:14
223 Agnese Logina-Vilkaste 0p CP3 12/06 16:15:15
224 Vladimirs Logins-Vilkaste 0p CP3 12/06 16:30:21
225 Lauma Čerņevska 0p CP3 12/06 20:45:09
226 Kristine Reinholde 0p CP3 30/05 10:18:52
227 Jānis Vītols 0p CP3 07/06 14:46:35