CP1
Skats uz Katrīnas iezi
3. km

9 punkti

Katrīnas iezis. Sauktas arī par Nāru klinti.
Ap 200 m garš un līdz 15 m augsts ainavisks (pamazām aizaug ar veģetāciju) atsegums Gaujas labā krasta asā līkumā, ko veido Gaujas svītas sarkanīgie smilšakmeņi. Tā lejasdaļā upes straume ir izgrauzusi 4,5 m platu un 4 m dziļu nišu. Kraujā notiek aktīvi gravu veidošanās procesi.

Avots:: EnterGauja.com

9 punkti

Pieveic 50 km
4 punkti

Pieveic 50 kilometrus un iegūsti četrus punktus. Tiksi galā ar pusi no nepieciešamā ⎯ iegūsi pusi no punktiem. Attiecīgi par trešdaļu no paveiktā, tiksi pie trešdaļas punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātē ņemsim vērā tikai 10 km.

Uzkāp 1000m augstu
4 punkti

Uzkāp 1000 augstuma metrus un iegūsti četrus punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu.

Esi aktīvs 5 stundas
5 punkti

Sporto 300 minūtes un iegūsti piecus punktus. Ja tiksi galā ar pusi ⎯ tiksi pie puses no puktiem. Par trešdaļu darba, trešdaļa punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātē ņemsim vērā tikai 100 min.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP1 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Jānis Griķis 9p 34.1km 608a.m. 319.6min CP13 05/05 17:54:29 05/05 23:58:55
2 Aleksei Bute 9p 30km 1049a.m. 214.6min CP19 04/05 08:05:19 06/05 08:46:12
3 Ainārs Kravalis 10p 33.8km 910.9a.m. 346.9min CP17 04/05 10:15:18 06/05 13:45:27
4 Natālija Joničenko 9p 32.4km 565.6a.m. 310.7min CP19 04/05 16:30:19 06/05 18:15:14
5 Dagnis Boltrikovs 9p 37.5km 336.3a.m. 309.7min CP11 05/05 12:48:31 06/05 18:26:55
6 Alise Griķe 11p 60.4km 694a.m. 588.7min CP15 05/05 06:37:46 06/05 20:28:10
7 Kristīne Sniedze 9p 30.2km 506a.m. 314.4min CP8 04/05 18:30:18 06/05 20:45:38
8 Madara Apsalone 9p 38.6km 396.6a.m. 366.9min CP13 04/05 12:30:20 06/05 20:45:39
9 Mārtiņš Ozoliņš 9p 25.1km 1011.5a.m. 183.3min CP14 04/05 21:30:23 06/05 21:45:24
10 Artūrs Ž 11p 33.1km 1044a.m. 309.1min CP7 04/05 08:05:14 06/05 22:00:20
11 Agnese Meikšāne 9p 31.6km 625.4a.m. 310.7min CP13 04/05 13:00:29 06/05 23:15:10
12 Jānis Banders 10p 38.8km 578a.m. 325.6min CP17 04/05 10:30:16 07/05 06:30:10
13 Maija Pūpola 9p 34.8km 801.2a.m. 275.5min CP13 04/05 08:30:21 07/05 07:00:14
14 Aivars Šķudītis 9p 50km 176a.m. 432.4min CP10 04/05 21:00:27 07/05 07:45:12
15 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 10p 43.7km 585.3a.m. 321.5min CP9 04/05 16:00:27 07/05 09:45:16
16 Dace Skrastiņa 9p 40km 494a.m. 367.7min CP13 04/05 08:30:21 07/05 10:30:11
17 Kristīne Troņenkova 9p 43.1km 364a.m. 357.3min CP14 04/05 13:15:27 07/05 10:45:10
18 Jolanta Kravale 9p 30km 531.8a.m. 300min CP13 04/05 09:30:10 07/05 12:00:16
19 Līga Irbe 11p 29.1km 1126.1a.m. 300min CP11 04/05 19:15:21 07/05 12:45:16
20 Ervīns Lūsis 9p 32.5km 921a.m. 298.2min CP13 04/05 08:30:21 07/05 14:15:16
21 Kristīne Vilcāne 9p 41.1km 441a.m. 339.8min CP9 04/05 19:45:31 07/05 15:30:12
22 Elīna Pusvilka 9p 40.1km 427.4a.m. 458.4min CP13 04/05 14:15:30 07/05 15:30:13
23 Ginta Gusare 10p 54.2km 284.2a.m. 450.1min CP5 04/05 17:45:22 07/05 16:45:14
24 Daiga Vilkaste 9p 54.3km 171.5a.m. 457.8min CP11 04/05 15:00:26 07/05 17:15:20
25 Valdis Ņilovs 13p 60.9km 1076a.m. 389.2min CP9 05/05 10:17:41 07/05 17:52:05
26 Andis Jaunkierpis 10p 55.5km 329.7a.m. 341min CP14 05/05 12:03:26 07/05 18:20:25
27 Sandris Lidums 9p 47.8km 307a.m. 468.8min CP9 05/05 08:30:14 07/05 18:30:29
28 Kristaps Čehovičs 9p 40.7km 567a.m. 242.7min CP10 04/05 20:00:36 07/05 20:15:43
29 Janis Ozolins 9p 36.9km 526a.m. 336.3min CP10 04/05 16:00:26 07/05 20:45:38
30 Aivis Poikans 9p 25.8km 1085.9a.m. 226min CP17 04/05 19:30:19 07/05 21:00:27
31 Dace Liepiņa 9p 34.9km 749.6a.m. 333min CP15 04/05 16:45:32 07/05 21:30:25
32 Andis Malejs 9p 27.6km 766.2a.m. 245.3min CP8 05/05 07:45:09 07/05 21:30:26
33 Jānis Bārda 9p 39.9km 366.1a.m. 365.1min CP14 04/05 19:00:27 07/05 21:45:19
34 Jānis Ivanovs 9p 35.4km 536.5a.m. 341.3min CP12 04/05 14:00:35 07/05 22:15:23
35 Evita Ruskova 9p 50.5km 132a.m. 353min CP14 04/05 10:00:28 08/05 06:00:09
36 Evita Ozola 9p 40km 348.3a.m. 399.2min CP10 04/05 13:00:30 08/05 07:15:14
37 Juris Dombrovskis 11p 40km 754a.m. 304.8min CP13 04/05 18:00:24 08/05 07:30:13
38 Mārtiņš Birums 10p 39.6km 868a.m. 253.6min CP5 04/05 17:15:28 08/05 10:30:28
39 Artūrs Vadzis 9p 29.1km 1088a.m. 208.5min CP5 05/05 20:15:37 08/05 10:45:23
40 Gints Konošonoks 10p 40km 777a.m. 256.9min CP8 04/05 22:45:13 08/05 12:15:16
41 Arnis Mūrnieks 9p 36.1km 582a.m. 310.3min CP11 04/05 21:00:27 08/05 12:30:34
42 Valdis Skotelis 10p 43.3km 507.5a.m. 313.7min CP11 04/05 11:45:21 08/05 14:30:16
43 Andris Bāliņš 9p 50.5km 127.4a.m. 339.2min CP14 04/05 16:15:26 08/05 15:45:19
44 Elina J 9p 38.1km 308.7a.m. 399min CP8 04/05 14:00:35 08/05 16:00:24
45 Juris Balandis 9p 25.2km 1065a.m. 238.7min CP6 04/05 17:45:22 08/05 16:45:27
46 Jānis Pūpols 9p 40.1km 419.9a.m. 314.3min CP7 04/05 11:00:19 08/05 17:15:21
47 Līga Rusiņa 9p 37km 632a.m. 323.6min CP5 04/05 16:00:26 08/05 17:15:21
48 Anete Švilpe 10p 42.6km 526a.m. 308min CP13 04/05 15:45:40 08/05 17:45:29
49 Artis Šauriņš 13p 40km 152.2a.m. 203.9min CP7 05/05 18:06:39 08/05 17:55:36
50 Ance Liepiņa 9p 47.2km 305.9a.m. 415.7min CP13 04/05 18:15:22 08/05 18:30:27
51 Dace Tenberga 9p 53.7km 198a.m. 545.8min CP11 04/05 21:30:23 08/05 19:00:30
52 Ligita Leitlande 11p 42.5km 841.4a.m. 405min CP13 05/05 18:33:53 08/05 19:19:10
53 Linda Vāgnere 13p 25.8km 195a.m. 255.3min CP2 06/05 09:00:48 08/05 19:39:56
54 Ritvars Klapars 11p 34.5km 1025.2a.m. 439.8min CP8 04/05 21:15:24 08/05 19:45:28
55 Uldis Pormeisters 11p 27.2km 1077a.m. 308min CP14 06/05 08:31:19 08/05 21:15:28
56 Zane Gruberte 9p 50.1km 133.3a.m. 348min CP13 05/05 20:15:38 08/05 21:15:28
57 Linda Beldava 9p 39.1km 322a.m. 322.9min CP9 04/05 15:45:40 08/05 21:30:22
58 Jānis Sapats 9p 40.4km 263.9a.m. 313.8min CP11 04/05 13:30:18 08/05 21:45:25
59 Alex andra 10p 27.4km 1013.8a.m. 276.4min CP13 04/05 13:15:27 08/05 23:15:08
60 Zane Zvejniece 9p 50.2km 154.7a.m. 545.1min CP5 04/05 14:45:19 08/05 23:30:11
61 Valdis Čunka 10p 25.4km 1057a.m. 242.8min CP15 07/05 07:00:15 08/05 23:50:20
62 Rimants Liepins 10p 20.9km 77a.m. 171.8min CP8 08/05 11:53:00 09/05 07:56:21
63 Baiba Beitika 10p 38.7km 677.5a.m. 375.1min CP5 04/05 11:30:27 09/05 08:07:17
64 Gints Žumburs 9p 60km 162a.m. 319min CP9 05/05 17:45:17 09/05 08:30:15
65 Antra Spundiņa 9p 35.1km 963a.m. 261min CP9 06/05 08:24:44 09/05 08:30:16
66 Zigmunds Vitins 11p 50km 631a.m. 310min CP13 04/05 09:45:17 09/05 09:00:18
67 Tom Krepics 9p 29.2km 1747.8a.m. 209.1min CP5 05/05 01:45:06 09/05 09:00:18
68 Pēteris Grīviņš 10p 40km 735a.m. 318.8min CP6 05/05 19:30:25 09/05 09:38:22
69 Kitija Odriņa 9p 39.3km 360.7a.m. 362.1min CP6 05/05 13:30:14 09/05 09:45:14
70 Martins Babkins 9p 50km 186a.m. 352.6min CP4 04/05 18:00:23 09/05 10:00:13
71 Anda Sproģe-Vāvere 10p 15.1km 160.5a.m. 127.3min CP2 06/05 13:45:27 09/05 10:21:59
72 Mikus Zagata 10p 58.6km 302.3a.m. 421.7min CP7 06/05 08:46:10 09/05 10:51:55
73 Eliza Actina 9p 39.6km 281.5a.m. 304.8min CP12 06/05 18:45:20 09/05 10:52:30
74 Edgars Lapins 10p 57.6km 251a.m. 441.8min CP5 04/05 20:00:35 09/05 11:04:16
75 Aigars Vārna 9p 37.7km 604.2a.m. 289.6min CP12 04/05 11:30:27 09/05 11:34:52
76 Ilze Zvidrina 13p 31.6km 92a.m. 295.3min CP13 07/05 10:15:14 09/05 11:40:07
77 Santa Kadiķe 10p 42.5km 674.8a.m. 407.8min CP13 05/05 15:00:13 09/05 11:45:32
78 Mārtiņš Veseris 10p 20.4km 122.5a.m. 165.1min CP3 05/05 11:15:07 09/05 12:02:34
79 Aleksandr Zhdanovich 9p 37.7km 382a.m. 315.3min CP7 04/05 08:15:08 09/05 12:11:18
80 Kristaps Bruners 9p 26.9km 1032.7a.m. 198.9min CP9 05/05 19:00:25 09/05 12:27:49
81 Agnese Rūdule 9p 43.2km 489.1a.m. 435.1min CP11 04/05 16:00:26 09/05 12:35:45
82 Renārs Vasiļjevs 11p 57.7km 625a.m. 387.7min CP5 04/05 13:45:18 09/05 12:45:28
83 Ugis Dreimanis 16p 52.1km 143a.m. 409.4min CP10 04/05 08:30:20 09/05 12:56:23
84 Ieva Livčāne 9p 49km 403.2a.m. 417.5min CP13 05/05 19:31:57 09/05 13:05:30
85 Karlis Ielejs 12p 31.9km 93a.m. 215.5min CP2 05/05 20:30:39 09/05 13:32:57
86 Jānis Birģelis 10p 44.3km 681.8a.m. 404.4min CP12 04/05 17:00:17 09/05 13:35:47
87 Mārtiņš Plaudis 9p 31.3km 944a.m. 289.3min CP13 07/05 17:45:24 09/05 13:59:59
88 Mārtiņš Freibergs 10p 23.6km 12a.m. 141.8min CP4 05/05 20:00:42 09/05 14:00:03
89 Jānis Vītols 10p 15.3km 162.1a.m. 130.8min CP3 06/05 22:45:14 09/05 14:20:07
90 Intars Abražuns 9p 50.6km 105.6a.m. 430.4min CP9 04/05 13:00:30 09/05 14:50:53
91 Andra Vanaga 9p 50.7km 124.6a.m. 623.4min CP2 05/05 20:00:42 09/05 14:52:58
92 Mārtiņš Ļuļļa 10p 16.9km 200.9a.m. 149.3min CP4 05/05 13:15:16 09/05 15:06:32
93 Baiba Mocane 10p 29.2km 1094.2a.m. 283.5min CP7 06/05 15:15:13 09/05 15:13:56
94 Mārtiņš Salnājs 10p 50km 339.7a.m. 346.4min CP13 04/05 11:15:20 09/05 16:11:58
95 Baiba Bolgzda 9p 40km 303.5a.m. 434.6min CP10 04/05 15:45:41 09/05 16:29:30
96 Edijs Tropiņš 9p 28.7km 750a.m. 265.1min CP5 06/05 08:31:16 09/05 16:35:48
97 Arturs Juno 9p 51.8km 183.6a.m. 337.6min CP2 05/05 19:30:25 09/05 17:07:52
98 Iveta Skinke 11p 40km 960a.m. 312.5min CP11 04/05 19:00:27 09/05 17:33:26
99 Ilva Kārkliņa 11p 40km 766.4a.m. 310.7min CP5 04/05 11:00:19 09/05 17:39:56
100 Inese Otomere 16p 40km 477.6a.m. 401.3min CP8 05/05 20:30:41 09/05 17:55:04
101 Artūrs Ketlers 10p 50km 376.8a.m. 382.8min CP9 04/05 18:00:23 09/05 19:04:33
102 Kristīne Ketlere 9p 50km 206.2a.m. 380.4min CP9 04/05 18:00:24 09/05 19:04:33
103 Dagnija Tērauda 9p 37.8km 304a.m. 333.5min CP11 04/05 13:30:18 09/05 19:07:54
104 Ilze Ramiņa 10p 37.7km 752.6a.m. 275.7min CP13 04/05 13:45:18 09/05 19:11:18
105 Karlis Evertovskis 9p 55.5km 77.6a.m. 432.6min CP2 06/05 16:42:49 09/05 19:51:56
106 Ieva Uzane 9p 34.5km 507a.m. 337.8min CP12 06/05 14:45:11 09/05 20:18:28
107 Diāna P 9p 40.1km 250.9a.m. 495.3min CP2 04/05 22:15:19 09/05 20:28:19
108 Jānis Kalniņš 9p 50.7km 51.3a.m. 309.6min CP4 04/05 12:30:20 09/05 22:34:07
109 Agris Samcovs 9p 52km 105.1a.m. 356.1min CP3 04/05 08:05:19 10/05 05:15:31
110 Arturs Kazmers 9p 44.9km 412a.m. 325.5min CP5 04/05 08:05:15 10/05 05:49:17
111 Inese Vectirane 9p 28.4km 688.1a.m. 322.6min CP5 06/05 20:00:38 10/05 06:03:14
112 Danute Mickus 9p 59.6km 95.4a.m. 611.4min CP2 05/05 08:28:49 10/05 10:57:25
113 Nora Baranovska 9p 43.7km 255.8a.m. 398.1min CP11 06/05 13:15:12 10/05 12:02:49
114 Elīna Vesere 12p 26.6km 53.6a.m. 203.1min CP2 07/05 15:30:13 10/05 12:23:52
115 Ieva Ceruka 10p 43.6km 593.6a.m. 413min CP5 04/05 08:05:17 10/05 12:38:47
116 Raitis Jirgensons 10p 40.1km 632.3a.m. 310.7min CP6 05/05 14:00:11 10/05 13:05:57
117 Ruben Martinez 11p 45.1km 797a.m. 355.3min CP3 04/05 17:15:27 10/05 13:51:52
118 Liene Kļava 9p 41.1km 322a.m. 409.9min CP2 04/05 14:00:35 10/05 14:41:01
119 Zane Ka 9p 41.6km 279a.m. 333.7min CP7 06/05 18:00:17 10/05 17:18:31
120 Arnis Pokšāns 9p 40km 408.4a.m. 311min CP11 04/05 12:30:21 10/05 17:26:42
121 Juris Brēdiķis 12p 40km 1061.3a.m. 370.2min CP5 04/05 14:15:30 10/05 17:58:26
122 Uldis Klavins 11p 40km 1176.9a.m. 273.1min CP5 04/05 17:15:27 10/05 18:13:23
123 AIJA UNGURE 15p 27.9km 502.4a.m. 259.1min CP6 04/05 12:00:23 10/05 18:18:49
124 Linda Meirena 9p 38.4km 284a.m. 351min CP11 05/05 17:45:17 10/05 18:21:54
125 Kristine Reinholde 9p 30km 567.7a.m. 300min CP3 04/05 14:00:34 10/05 18:27:01
126 Ģirts Skore 10p 50km 250.5a.m. 301.4min CP10 06/05 20:00:38 10/05 18:35:58
127 Ilze Vācere 9p 59km 89.1a.m. 435min CP2 05/05 20:30:41 10/05 18:48:37
128 Konstantins Biktimirovs 9p 30km 1088a.m. 238.5min CP7 06/05 19:30:25 10/05 19:00:22
129 Ryslan Mamedov 9p 45.7km 304a.m. 303.2min CP8 05/05 20:00:41 10/05 20:07:48
130 Santa Vītola 9p 31.6km 538a.m. 313min CP5 06/05 22:00:20 10/05 20:31:57
131 Agnese Zīlīte 9p 40.3km 280a.m. 359.6min CP5 04/05 13:45:19 10/05 21:09:35
132 Artis Mednis 10p 42.2km 717.7a.m. 362.4min CP7 04/05 20:45:25 10/05 22:04:02
133 Rolands Rudītis 9p 37.2km 870a.m. 280.6min CP5 04/05 16:45:31 11/05 05:32:29
134 Alise Kalniņa 9p 56.7km 116.1a.m. 413.6min CP2 06/05 08:31:18 11/05 05:53:12
135 Alīna Fisenkova 11p 24km 88a.m. 189.6min CP5 04/05 08:05:13 11/05 06:23:53
136 Raivis Bee 9p 45.4km 438a.m. 314.8min CP3 06/05 19:30:25 11/05 06:28:31
137 Emīls Matiass Reinfelds 9p 58.7km 47.2a.m. 309.2min CP5 06/05 20:45:39 11/05 07:50:50
138 Vija Mežale 9p 55.2km 87.9a.m. 566.3min CP2 06/05 21:00:23 11/05 08:03:33
139 Maruta Rancane 9p 36.3km 502.4a.m. 351.1min CP8 09/05 09:45:14 11/05 08:08:54
140 Daiga Zvejniece 9p 44km 250.9a.m. 513.5min CP5 07/05 17:45:25 11/05 08:38:41
141 Lita Dzelme 9p 46km 327a.m. 335.4min CP8 04/05 21:30:24 11/05 08:43:59
142 Agnese Kundziņa 9p 41.8km 324a.m. 464.1min CP7 04/05 16:45:32 11/05 10:52:16
143 Zane Dziļuma 10p 54.5km 272a.m. 459.6min CP5 06/05 20:45:40 11/05 11:21:18
144 Agnese Logina-Vilkaste 9p 50.2km 156a.m. 480.3min CP3 04/05 15:15:27 11/05 11:23:34
145 Rudolf Anderson 9p 40km 254.7a.m. 324.4min CP2 06/05 16:00:14 11/05 11:35:11
146 Ina Graudiņa 10p 54.8km 267a.m. 619.7min CP2 05/05 17:45:18 11/05 11:58:58
147 Dina Alksne 10p 23.4km 99.5a.m. 135.5min CP4 04/05 20:00:36 11/05 12:21:49
148 Elīna Kabaļina 10p 27.7km 1551.4a.m. 247min CP13 09/05 10:02:14 11/05 14:49:47
149 Andis Dēze 12p 51.3km 866.6a.m. 379.4min CP5 07/05 11:30:00 11/05 16:11:03
150 Evija Abileva 15p 41.4km 130.7a.m. 304min CP2 04/05 13:15:28 11/05 16:23:28
151 Kaspars Adijāns 10p 31.1km 1410a.m. 271.7min CP13 09/05 10:02:10 11/05 16:36:31
152 109 Dace Hartmane 9p 40km 269.2a.m. 371.5min CP13 08/05 09:45:15 11/05 16:39:26
153 Dace Raudone 9p 38.4km 386.7a.m. 383.1min CP3 06/05 16:00:13 11/05 17:03:20
154 Ieva Šakena 9p 41.6km 254a.m. 362.7min CP5 07/05 19:15:32 11/05 17:30:25
155 Veronika Viviana Kirilova 9p 51.4km 182a.m. 335.3min CP5 06/05 20:00:37 11/05 17:38:45
156 Līga Gudēvica-Liepiņa 9p 44.6km 468a.m. 403.2min CP4 04/05 20:15:23 11/05 17:44:45
157 Dana P. 9p 40.3km 372.6a.m. 387.4min CP7 07/05 18:45:21 11/05 17:52:31
158 Jānis Baumanis 9p 50.3km 71.4a.m. 542.2min CP2 07/05 16:30:20 11/05 18:01:12
159 Lauris Veidemanis 10p 30km 1196.4a.m. 263.1min CP8 10/05 17:31:33 11/05 18:15:50
160 Iñigo Torre 9p 54.6km 215a.m. 459.5min CP5 04/05 20:00:35 11/05 20:20:59
161 Aigars Tohters 9p 11.8km 57.5a.m. 120.7min CP4 10/05 11:20:48 11/05 20:43:08
162 Andis Sakne 9p 52.3km 150.6a.m. 361.9min CP6 06/05 16:41:37 11/05 20:54:09
163 Andris Rozentālbergs 9p 51.6km 82.8a.m. 302.7min CP7 07/05 19:15:31 11/05 21:02:04
164 Liga Neilande 9p 50km 189.5a.m. 500min CP6 04/05 17:30:25 11/05 21:22:00
165 Pēteris Kļava 9p 38.3km 353a.m. 394.6min CP2 06/05 13:00:06 11/05 21:31:12
166 Andrejs Smulko 9p 40km 264a.m. 400min CP6 04/05 17:45:21 11/05 21:53:04
167 Linda Laurena 9p 54km 245a.m. 389.7min CP2 06/05 19:15:29 12/05 05:31:02
168 Ričards Černovs 9p 30km 767a.m. 260.3min CP5 04/05 09:15:21 12/05 07:03:04
169 Māris Freimanis 10p 37.7km 692a.m. 324.1min CP5 04/05 09:15:21 12/05 07:03:07
170 Madara Freliha 10p 61.2km 281.3a.m. 355.7min CP2 04/05 12:30:20 12/05 08:44:37
171 Ingūna Freimane 9p 12.2km 21a.m. 166.4min CP2 11/05 13:14:20 12/05 10:48:19
172 Artis Dudde 9p 47.5km 360.3a.m. 320.4min CP8 05/05 06:15:10 12/05 15:40:12
173 Брунетка Валентайн 9p 53.9km 156a.m. 420.4min CP5 06/05 22:00:20 12/05 16:45:50
174 Dace Bluma 10p 45.1km 534.2a.m. 393.8min CP5 06/05 20:00:36 12/05 17:52:41
175 Ilze Jansone-Kobiņeca 15p 45.9km 160.5a.m. 484.4min CP2 06/05 19:30:25 12/05 18:28:01
176 Gita Vilensone 9p 56.2km 172.5a.m. 389min CP5 05/05 21:00:37 12/05 18:39:37
177 Intars Veberis 10p 56.3km 281a.m. 417.1min CP5 06/05 20:15:32 12/05 18:54:02
178 Dace Bukša 12p 29.8km 190a.m. 223min CP2 09/05 12:31:55 12/05 18:57:20
179 Ieva Siugale 9p 50.3km 127.2a.m. 310.1min CP4 04/05 16:45:31 12/05 19:16:58
180 Ģirts Žagars 9p 40km 301a.m. 306.4min CP5 04/05 16:45:30 12/05 19:29:58
181 Sniedze Brakovska 13p 35.4km 74a.m. 271.6min CP4 04/05 13:00:29 12/05 19:34:27
182 Inese Nudiena 9p 53.2km 167.1a.m. 422.4min CP5 05/05 18:00:26 12/05 20:25:03
183 Jurģis Īvāns 10p 50.3km 382a.m. 387.3min CP11 07/05 10:45:10 13/05 06:34:32
184 Voldemars Lejnieks 9p 54.1km 118a.m. 381.5min CP5 05/05 09:00:20 13/05 07:14:09
185 Arnis .. 10p 48.7km 541a.m. 366.5min CP4 05/05 19:00:25 13/05 07:22:21
186 Ilze Limanane 15p 31.3km 651a.m. 263min CP5 06/05 19:45:21 13/05 09:22:17
187 Mareks Zālītis 10p 53.1km 312.1a.m. 323.3min CP2 06/05 16:30:09 13/05 11:58:37
188 JANIS SIPOLS 10p 50.6km 263.9a.m. 388.9min CP2 06/05 08:24:45 13/05 14:58:25
189 Inga Ladusane 10p 26.2km 800a.m. 468.1min CP5 09/05 13:16:44 13/05 17:05:39
190 Dainis Muško 9p 40km 688.3a.m. 296.1min CP6 09/05 12:26:31 13/05 17:41:42
191 Santa Kazaine 9p 45.8km 432a.m. 440.8min CP2 04/05 13:15:27 13/05 17:47:48
192 Edgars Rollis 9p 55.5km 216.2a.m. 416min CP2 05/05 09:00:19 13/05 18:07:08
193 Aiva Kramina 9p 53.1km 189.7a.m. 502.7min CP5 04/05 11:45:21 13/05 18:38:10
194 Vairis Krauklis 9p 32.4km 750a.m. 281.7min CP12 11/05 07:20:41 13/05 18:38:14
195 Zigurds Greivulis 13p 32.3km 101.8a.m. 261.2min CP2 06/05 08:24:43 13/05 18:54:00
196 Mārcis Petzāle 10p 42km 968.8a.m. 264.1min CP5 09/05 19:08:45 13/05 19:02:04
197 Aiga T. 9p 56.1km 123a.m. 461.9min CP2 06/05 20:00:37 13/05 19:15:27
198 Edgars Sprūds 9p 50.5km 227a.m. 385.5min CP4 09/05 12:29:33 13/05 19:17:10
199 Egija Gulbinska 9p 54.2km 203.3a.m. 393.7min CP2 04/05 19:00:26 13/05 20:03:30
200 Andris Stukans 9p 51km 247.1a.m. 507.7min CP5 07/05 20:30:38 13/05 20:24:01
201 Artūrs Rukkalns 9p 52.2km 106a.m. 334.9min CP5 06/05 21:30:34 13/05 20:31:48
202 Dzintars Rendenieks 9p 40km 563a.m. 282.2min CP5 10/05 20:28:33 13/05 21:30:41
203 Gatis Kriuliņš 9p 50km 103a.m. 348.8min CP5 09/05 19:47:23 13/05 21:38:21
204 Rita Pastare 9p 25.6km 750.5a.m. 291.6min CP13 10/05 18:01:22 13/05 23:05:30
205 Dace Gintere-Dalbiņa 9p 38.9km 337.5a.m. 451.2min CP2 04/05 10:15:18 14/05 07:29:38
206 Jānis Sīpols 11p 32.4km 1123a.m. 328.3min CP4 11/05 07:51:56 14/05 09:03:59
207 Nauris Krūmiņš 9p 50.6km 0a.m. 562min CP2 06/05 12:18:41 14/05 10:59:42
208 Dana Mačtama 9p 50.6km 128a.m. 389.4min CP2 06/05 13:28:52 14/05 13:17:29
209 Margita Lagzdina 9p 53.2km 198.6a.m. 498.7min CP2 07/05 18:30:28 14/05 13:40:57
210 Eduards Pakis 10p 22.4km 80.6a.m. 176.9min CP2 04/05 13:00:29 14/05 15:25:10
211 Dainis Limanāns 11p 51.7km 537a.m. 309min CP4 10/05 19:05:42 14/05 17:47:37
212 Druvis Ruciņš 9p 48.5km 427.8a.m. 371.7min CP2 04/05 12:00:23 14/05 17:56:07
213 Raimonds Buraks 10p 20km 78.4a.m. 172.2min CP2 11/05 16:38:02 14/05 18:02:14
214 Karīna Krūmiņliepa 9p 39.4km 293.4a.m. 377.3min CP2 11/05 14:24:35 14/05 18:48:50
215 Anita Kancāne 9p 55.5km 199.7a.m. 492.5min CP2 04/05 18:15:22 14/05 18:51:07
216 Laura Stankuna 9p 38.9km 478a.m. 368.1min CP4 05/05 18:00:28 14/05 19:35:02
217 Ģirts Udrass 10p 38.4km 513a.m. 376min CP5 05/05 15:00:13 14/05 21:36:33
218 Santa Birģele 9p 51.1km 188a.m. 325min CP2 06/05 13:28:32 15/05 08:31:02
219 Agris Skulte 9p 11.5km 27.3a.m. 127.7min CP2 12/05 10:48:46 15/05 09:10:16
220 Kristīne Groma 11p 23.9km 57.9a.m. 191.1min CP4 08/05 11:00:18 15/05 09:41:06
221 Guntars Āboliņš 9p 17.2km 203a.m. 117.6min CP2 04/05 08:05:15 15/05 10:07:47
222 Markuss Āboliņš 10p 20.3km 228.2a.m. 173.4min CP2 04/05 10:30:17 15/05 10:55:30
223 Tatjana Āboliņa 9p 14.9km 236a.m. 104.1min CP3 04/05 08:05:16 15/05 10:55:57
224 Elviss Tirzitis 9p 40km 266.8a.m. 343.9min CP2 05/05 16:45:12 15/05 11:15:58
225 Artūrs Elstiņš 9p 49.9km 484.7a.m. 386.1min CP4 04/05 14:30:31 15/05 13:26:01
226 Arnis Rāts 10p 57.7km 275.4a.m. 438.8min CP2 06/05 23:00:12 15/05 13:45:00
227 Armands Klotins 10p 27.5km 1276.3a.m. 258min CP5 13/05 19:54:55 15/05 13:52:36
228 Monta Liepiņa 11p 21.2km 79.2a.m. 228.3min CP2 10/05 20:01:36 15/05 14:30:41
229 Andis Meirēns 9p 53.3km 158.3a.m. 380.5min CP9 08/05 12:45:45 15/05 14:53:05
230 Andris Ronimoiss 9p 40.2km 291a.m. 450.8min CP2 07/05 16:45:15 15/05 15:50:27
231 Martins Herings 10p 15km 207a.m. 121.7min CP5 13/05 18:34:52 15/05 16:30:10
232 Dace Tītmane 9p 18.1km 764.2a.m. 344.3min CP5 06/05 08:31:15 15/05 19:06:49
233 Karīna Mamedova 9p 50.2km 231a.m. 398min CP2 09/05 10:12:39 15/05 19:20:31
234 Lauma Čerņevska 9p 46.3km 388.4a.m. 395.5min CP3 10/05 20:04:59 15/05 19:47:50
235 Liene Davidovska 9p 55km 113a.m. 452.4min CP2 04/05 14:15:29 16/05 07:03:10
236 Miks Latvis 10p 25.1km 1677.5a.m. 284.7min CP2 08/05 09:15:17 16/05 07:40:56
237 Marcis Karklins 9p 42.9km 426a.m. 352.1min CP5 06/05 23:45:08 16/05 10:01:17
238 Raivis Reinfelds 9p 40km 536a.m. 295.8min CP5 07/05 20:45:37 16/05 10:55:15
239 Ieva Tabore 9p 37.7km 300.6a.m. 497.7min CP2 09/05 12:02:03 16/05 11:13:27
240 Sigita Piruška 9p 40.7km 357.3a.m. 439.6min CP2 09/05 15:47:00 16/05 11:18:15
241 Signe Vilcāne 9p 33.9km 523a.m. 361.4min CP2 10/05 13:04:19 16/05 11:20:56
242 Kristaps Broks 9p 43.9km 266a.m. 493.1min CP2 07/05 17:00:21 16/05 12:05:48
243 Matīss Vecvagaris 9p 52.2km 88a.m. 302min CP2 04/05 20:45:26 16/05 12:22:50
244 Gita Biezuma 9p 50.2km 147a.m. 543.7min CP5 10/05 17:08:08 16/05 12:23:43
245 Solvita Gaile 9p 53.5km 128.4a.m. 606.6min CP2 11/05 18:08:06 16/05 12:46:54
246 Александр Литвинский 9p 55.5km 155.1a.m. 513.9min CP2 10/05 16:47:39 16/05 16:33:25
247 Ivars Noviks 10p 50km 464a.m. 360.5min CP5 09/05 20:48:25 16/05 16:40:05
248 Arta Liepiņa 9p 59.4km 193.1a.m. 568min CP2 10/05 07:27:50 16/05 18:47:36
249 Lelde Ronimoisa 9p 42.5km 357a.m. 457.1min CP4 10/05 14:55:51 16/05 20:32:45
250 Juris Dzenis 10p 40km 535a.m. 302.1min CP4 05/05 00:30:06 16/05 23:08:44
251 Rita Anopa 9p 52.4km 185a.m. 351.1min CP2 07/05 07:00:15 17/05 15:05:42
252 Artūrs Pielēns-Pelēns 9p 44.6km 451.1a.m. 322.4min CP2 07/05 19:30:27 17/05 17:52:31
253 Lauris Bracka 10p 40km 647.9a.m. 300.2min CP4 08/05 22:30:17 17/05 19:21:55
254 Dainis Saukans 9p 25.1km 1099.8a.m. 225.5min CP5 14/05 20:23:49 17/05 19:47:25
255 Māris Marčiksons 9p 43.8km 263.4a.m. 360.7min CP4 07/05 17:30:15 17/05 20:10:33
256 Raivo Amolins 10p 40.8km 590a.m. 324.5min CP5 04/05 10:00:29 17/05 20:17:16
257 Janis Seklins 9p 46.6km 282.6a.m. 372.2min CP2 10/05 21:25:23 17/05 21:25:06
258 Sandis Kanbergs 10p 50.4km 421a.m. 332.3min CP5 10/05 18:24:18 18/05 07:10:26
259 Zintis Liepa 10p 46.9km 529.1a.m. 411.5min CP2 04/05 19:15:21 18/05 08:40:04
260 Madara Jurjāne 9p 50.3km 142.9a.m. 593.2min CP5 04/05 15:15:26 18/05 09:53:41
261 Alex Erglis 9p 37.9km 300a.m. 306min CP2 04/05 14:15:30 18/05 12:44:54
262 Dace Gulbe 10p 52.5km 281.5a.m. 516.2min CP2 04/05 19:00:26 18/05 12:46:06
263 Dāvids S 9p 41.2km 477.4a.m. 394.7min CP2 09/05 10:25:36 18/05 12:50:44
264 Janis Olengovics 9p 37.8km 503a.m. 281.4min CP3 10/05 20:49:00 18/05 15:28:29
265 Kaspars Lācis 10p 34.1km 1023.9a.m. 268.7min CP7 09/05 17:21:47 18/05 15:35:39
266 Atis Kļavis 9p 56.8km 141a.m. 483min CP2 09/05 09:04:25 18/05 17:22:58
267 Matīss Lilienšteins 9p 54.3km 147a.m. 668.6min CP2 06/05 21:45:24 18/05 20:23:04
268 Ilona Daģe 9p 50.5km 231.9a.m. 484.7min CP5 12/05 12:33:36 19/05 12:35:31
269 Inga Kāpiņa 9p 52.6km 232a.m. 397min CP3 07/05 18:15:26 19/05 13:17:07
270 Guntars Kukulinskis 9p 57.9km 195a.m. 406.8min CP2 06/05 19:00:33 19/05 16:11:14
271 Agita Grizāne 9p 51.2km 153a.m. 392.2min CP2 07/05 18:15:26 19/05 17:01:57
272 Signis Vāvere 9p 48km 385a.m. 418.6min CP5 08/05 11:49:02 19/05 18:48:47
273 Laima Vosa 9p 45.2km 274a.m. 318.2min CP2 04/05 19:15:21 19/05 18:52:20
274 Ieva Grauduma 9p 44.7km 360a.m. 460.2min CP5 08/05 10:00:32 19/05 19:07:07
275 Vineta Petersone 9p 52.4km 235.4a.m. 510.3min CP2 11/05 18:42:53 20/05 06:34:45
276 Martins Niklass 10p 39.6km 821.4a.m. 274.3min CP5 06/05 20:30:23 20/05 07:25:26
277 Janis Actins 9p 41.4km 451.4a.m. 417.1min CP3 17/05 17:02:36 20/05 16:37:34
278 Jānis Zvirbulis 10p 38.2km 608.3a.m. 520.7min CP3 09/05 17:51:04 20/05 18:24:05
279 Andris Robalds 9p 49.4km 510.7a.m. 288.5min CP5 09/05 17:54:02 21/05 11:17:41
280 Ilze Tālmane 11p 56.6km 585a.m. 472.5min CP3 13/05 11:02:33 21/05 17:59:06
281 Jānis Kolužs 9p 48.8km 253.6a.m. 308.2min CP2 09/05 19:11:15 21/05 19:22:05
282 Salvis Nazārovs 9p 58.3km 129.2a.m. 305.4min CP2 08/05 07:00:10 22/05 06:02:50
283 Sintija Sproģe 9p 52.5km 105a.m. 670.6min CP2 04/05 13:15:28 22/05 06:45:55
284 Agris Prelgauskis 10p 53.7km 432.1a.m. 576.9min CP2 08/05 17:45:30 22/05 09:09:27
285 Reinis Irmejs 9p 58.4km 71a.m. 330.6min CP2 11/05 06:04:53 22/05 10:17:46
286 Mārcis Heniņš 9p 53.4km 212a.m. 561.8min CP2 09/05 11:55:38 22/05 11:42:40
287 Ilze Sniega 9p 38km 250.1a.m. 315.7min CP2 11/05 17:55:57 22/05 11:51:31
288 Baiba Vizbule 9p 37.8km 387.7a.m. 390.7min CP2 05/05 17:45:18 22/05 15:27:16
289 Viktorija Izotova 9p 52.7km 115.4a.m. 491.8min CP2 13/05 18:36:12 22/05 16:11:37
290 Agra Ieleja 9p 52.6km 78.1a.m. 376.4min CP2 10/05 17:48:33 22/05 19:06:57
291 Rūdolfs Leimanis(Riga Runners) 9p 38.8km 507a.m. 294.5min CP2 13/05 17:43:40 22/05 19:09:50
292 Justīne Undzēna 9p 50km 36a.m. 337.4min CP2 07/05 23:15:10 22/05 19:16:07
293 Iveta Epnere 9p 51.6km 185.1a.m. 574.4min CP5 17/05 18:18:00 22/05 19:16:53
294 Simona Kozlovska 9p 48.9km 415.3a.m. 340.8min CP2 09/05 09:29:39 23/05 09:53:57
295 Kārlis Stonka 9p 55.4km 143.6a.m. 388.9min CP2 11/05 18:47:49 23/05 11:28:30
296 Aleksandrs Platonenko 9p 55.8km 121a.m. 312.5min CP2 11/05 17:25:56 23/05 11:38:22
297 Kaspars Allers 9p 52.1km 33a.m. 370.5min CP2 09/05 17:51:28 23/05 11:49:13
298 Ina Eigenfelde 10p 35.8km 808.2a.m. 427.6min CP4 09/05 18:05:38 23/05 12:35:42
299 Edgars Kapteinis 9p 59.6km 182.8a.m. 491.2min CP2 07/05 19:15:31 23/05 15:59:51
300 Inta Hansone 9p 51.8km 142a.m. 382.6min CP2 10/05 18:00:56 23/05 17:56:22
301 Laura Gūtmane 9p 48.2km 276.3a.m. 473.6min CP5 07/05 18:00:31 24/05 08:40:13
302 Toms Užāns 11p 26.7km 1187a.m. 314.4min CP4 13/05 17:30:19 24/05 17:21:33
303 Līva Leimane 9p 42.7km 255a.m. 319.3min CP2 11/05 18:14:27 24/05 18:37:43
304 128 Artūrs Kadiķis 11p 40.4km 786a.m. 314.1min CP5 11/05 18:27:28 24/05 19:14:10
305 Olga M 9p 55.4km 196a.m. 369.3min CP2 09/05 09:06:20 25/05 07:29:13
306 Gita Muceniece 9p 52.5km 107.1a.m. 412.1min CP5 16/05 18:54:48 25/05 11:25:18
307 Janis Vilks 9p 51.3km 68.3a.m. 491.3min CP2 11/05 08:38:44 25/05 14:07:45
308 Imants Vadzis 9p 42.9km 271a.m. 303.8min CP7 09/05 14:17:11 25/05 16:29:35
309 John Aage Andersen 9p 53.4km 136.6a.m. 343.1min CP2 09/05 10:10:28 25/05 17:25:14
310 Anna Urga 9p 39.7km 418.2a.m. 533.3min CP2 07/05 14:45:14 26/05 14:52:06
311 Alise Puķāne-Zuģicka 9p 37.6km 387a.m. 342.4min CP2 09/05 19:09:29 26/05 18:26:25
312 Uldis Siņicins 9p 52.2km 218a.m. 319.8min CP4 12/05 19:46:38 26/05 18:53:24
313 Raimonds Ozoliņš 9p 41.7km 320.1a.m. 590min CP4 15/05 14:50:39 26/05 19:25:25
314 Sandis Cilipans 9p 38.1km 427.1a.m. 334min CP2 05/05 17:00:18 26/05 20:42:15
315 Ainars Reze 9p 43.1km 325a.m. 364.8min CP4 21/05 08:14:42 26/05 21:18:48
316 Andis Komarovs 9p 51.2km 248a.m. 345.1min CP2 14/05 18:36:53 27/05 13:06:49
317 Diana Polika 9p 45.8km 364.2a.m. 337.1min CP2 11/05 16:43:52 27/05 17:32:42
318 Zandis Salmiņš 9p 30km 831a.m. 269.7min CP4 24/05 08:04:26 28/05 06:31:27
319 Evita Zemlīte 9p 43.5km 312.5a.m. 366.5min CP2 19/05 18:41:52 28/05 10:01:09
320 Gints Berzins 9p 35km 973a.m. 277.4min CP4 23/05 18:09:57 28/05 11:34:35
321 Dāvis Drēziņš 9p 52km 295a.m. 298.1min CP2 10/05 17:30:45 28/05 18:16:17
322 Jānis Baunis 9p 55.2km 164a.m. 395.6min CP2 08/05 22:15:16 28/05 18:42:21
323 Ilze Andrijauska 9p 50.2km 199.9a.m. 600.8min CP2 11/05 12:20:09 28/05 19:51:40
324 Raivis Pauls 9p 52.6km 99.9a.m. 592min CP2 07/05 22:30:23 29/05 11:42:48
325 Reinis Skorovs 10p 46.2km 722a.m. 389.4min CP2 11/05 17:14:33 29/05 17:58:18
326 Edgars Tiltanovs 9p 38.1km 556a.m. 249.2min CP4 14/05 16:07:28 29/05 20:39:07
327 Zans Verdens 10p 37.6km 801a.m. 262.2min CP4 20/05 21:08:44 29/05 20:43:04
328 Elena Silaja 9p 42km 269.1a.m. 315.7min CP2 19/05 17:11:51 30/05 08:20:50
329 Dārta Medne 10p 51.7km 338.9a.m. 526.6min CP2 07/05 21:45:19 30/05 08:56:12
330 Antra Berkina 9p 55.2km 178.3a.m. 565min CP2 04/05 13:00:30 30/05 10:37:37
331 Sigita Vāce 9p 37.8km 374a.m. 380.6min CP2 16/05 12:22:48 30/05 11:19:36
332 Daina Stonka 9p 55.4km 128a.m. 501.1min CP3 17/05 16:08:05 30/05 17:45:02
333 Lelde Springe 9p 38.8km 279a.m. 452.1min CP2 08/05 20:15:36 30/05 19:04:38
334 Austris Vasilevskis 9p 51km 155.5a.m. 437.9min CP2 11/05 16:36:34 30/05 20:20:07
335 Gunda Plūmane 9p 47.1km 307.6a.m. 464.2min CP2 06/05 15:30:13 31/05 11:02:55
336 Diana Kvedere 9p 55.1km 148a.m. 431.1min CP2 04/05 20:15:23 01/06 20:01:23
337 Vladimirs Logins-Vilkaste 9p 54.8km 241a.m. 420min CP3 09/05 10:18:18 02/06 05:56:37
338 Evita Klavina 9p 52.1km 149.4a.m. 566.1min CP2 24/05 10:20:57 02/06 07:36:40
339 Liga Zvidrina 9p 42.2km 268.4a.m. 545.6min CP2 18/05 12:41:41 02/06 14:18:17
340 Modris Trūlis 11p 40km 763a.m. 334.4min CP5 29/05 15:16:28 02/06 17:41:10
341 Liva Liepkalne 9p 51.7km 134a.m. 466.9min CP2 04/05 16:45:31 02/06 18:25:39
342 Linda Meire 9p 53.1km 215.1a.m. 430.4min CP2 08/05 14:15:17 02/06 20:17:23
343 Kate Daģe 11p 30.4km 1116a.m. 320.8min CP2 18/05 20:42:06 03/06 17:29:07
344 Raima Anna Strazdiņa 9p 50.2km 218.8a.m. 516min CP2 04/05 14:00:34 04/06 15:52:19
345 Kristīne Kuduma 10p 37.9km 667.6a.m. 333.9min CP2 15/05 13:26:45 05/06 10:31:36
346 Mareks Tumass 9p 39.5km 422a.m. 304.2min CP2 25/05 17:32:11 05/06 10:36:26
347 Elvita Alksne 10p 39.8km 674a.m. 316.4min CP2 09/05 18:12:52 06/06 07:44:56
348 Sanita Babure-Lepere 9p 38.5km 360.8a.m. 402min CP2 03/06 07:17:38 06/06 10:53:45
349 Gvido Lieknis 10p 37.6km 537.4a.m. 464.2min CP2 04/05 16:30:18 06/06 11:38:11
350 Mareks Krūmiņš 9p 53.5km 54a.m. 390.2min CP2 26/05 17:06:35 06/06 13:38:20
351 Aldis Rocens 10p 56.8km 251.8a.m. 458.6min CP2 09/05 12:48:19 06/06 19:27:06
352 Artis Ločmelis 9p 40.2km 420a.m. 376.2min CP2 13/05 07:46:17 07/06 17:56:23
353 Elīza Sīpola 9p 51.5km 83a.m. 557.5min CP2 06/05 12:18:40 08/06 09:29:53
354 Indra Simsone 9p 53.3km 0a.m. 303.9min CP2 16/05 19:40:16 08/06 18:11:54
355 Ruslans Sulga 9p 56.8km 170a.m. 448.8min CP2 31/05 08:37:33 09/06 08:47:22
356 Айя Лоца 9p 25km 562a.m. 369.8min CP2 03/06 11:54:41 09/06 11:48:10
357 Dace Slotiņa 9p 50.1km 192a.m. 430.3min CP2 28/05 17:12:35 09/06 17:31:56
358 Edgars Pundurs 9p 50km 215.9a.m. 403.3min CP2 09/05 12:31:51 09/06 19:26:50
359 Ineta Vjakse 9p 42km 456a.m. 424.3min CP3 06/06 18:48:16 09/06 19:27:24
360 Linda Grīnberga 9p 38km 455a.m. 526.1min CP2 23/05 14:45:28 10/06 16:23:16
361 Gatis Kazakevics 10p 38.1km 896.1a.m. 246.8min CP2 01/06 06:09:30 11/06 06:05:52
362 Artūrs Jermolovs 11p 52.7km 721a.m. 387.9min CP2 13/05 21:33:01 12/06 10:56:02
363 Agita Gritane 8p 46.6km 95.9a.m. 387min CP1 04/05 10:45:26
364 Emīlija Vahere-Abražune 8p 35.6km 540.3a.m. 256min CP1 04/05 13:00:30
365 Ilva Sīpola 8p 48.7km 20a.m. 679.9min CP1 22/05 09:14:44
366 Ilze Goša 8p 43.4km 53.3a.m. 548min CP1 04/05 19:45:31
367 Krisjanis Kallings 8p 47.2km 182.4a.m. 343.2min CP1 27/05 20:03:47
368 Edgars Markševics 8p 32.3km 533.6a.m. 240min CP1 05/06 07:35:00
369 Viktors Saveljevs 8p 33.3km 266.5a.m. 407.7min CP1 09/05 09:02:16
370 Olivers Daģis 7p 32.6km 188.7a.m. 324.8min CP1 18/05 20:42:07
371 Ieva Pūce 7p 34.6km 235a.m. 343.7min CP1 04/05 16:15:27
372 Andris Mickevičs 7p 36.5km 130a.m. 356min CP1 15/05 15:43:31
373 Liene Zilvere 6p 29.6km 287.4a.m. 229.3min CP1 31/05 17:27:21
374 Oskars Popēns 6p 30.6km 124a.m. 279.3min CP1 25/05 12:26:36
375 Indulis Misiņš 6p 35.7km 158.4a.m. 275.2min CP1 08/06 19:20:27
376 Aino Gošs 6p 34km 43.4a.m. 283min CP1 04/05 17:45:22
377 Edgars Ogņevs 6p 30km 225.8a.m. 259.7min CP1 08/05 13:00:19
378 Dace Šteinberga 6p 41km 74a.m. 240min CP1 22/05 17:19:21
379 Ojārs Vēzis 5p 27.5km 73a.m. 188min CP1 05/06 07:23:36
380 Zita Štrausa 5p 20.5km 275a.m. 213.3min CP1 24/05 06:12:57
381 Ilze Meijere 5p 33.9km 199a.m. 222min CP1 05/05 19:30:26
382 Agnija Dreimane 4p 19km 25.9a.m. 212min CP1 09/05 21:17:34
383 Linda Loce 4p 18.7km 182.4a.m. 219.8min CP1 17/05 15:41:36
384 Aigars Cibulskis 3p 22.5km 126a.m. 148.8min CP1 16/05 10:15:44
385 Edgars Kovalenko 3p 23.5km 26.9a.m. 151.5min CP1 04/05 16:30:19
386 Evita Baltiņa 3p 15.5km 73a.m. 125.6min CP1 02/06 14:26:07
387 Inga Ādmine-Stūris 3p 17.9km 12.1a.m. 151.2min CP1 10/06 19:01:01
388 Raivis Indēvics 2p 20km 135a.m. 115min CP1 23/05 15:13:00
389 Aleksejs Pozdnakovs 1p 10km 83a.m. 69.4min CP1 04/05 13:15:27
390 Maija Vītiņa 1p 8.5km 43.7a.m. 93.5min CP1 31/05 19:31:50
391 Rūdolfs Bondars 1p 10.1km 161.4a.m. 90.6min CP1 09/06 11:41:24
392 Māris Sokolovskis 0p CP1 10/06 19:54:05
393 Gatis Tīds 0p CP1 04/05 12:45:20
394 Zane Martinsone 0p CP1 11/05 21:28:20
395 Baiba Vizbule 0p CP1 11/05 21:28:25
396 Monta Misūna 0p CP1 11/05 21:28:27
397 Olga Mikulova 0p CP1 15/05 13:00:31
398 Maija Balode 0p CP1 15/05 15:05:26
399 Dace Kapture 0p CP1 04/05 17:00:17
400 Mārtiņš Bergmanis 0p CP1 19/05 22:11:51
401 Maija Putāne 0p CP1 05/05 15:00:13
402 Ilze Zute 0p CP1 11/05 08:54:01