CP2
Skats uz Gūdu klintīm
4. km

3 punkti

Gūdu klintis atgādina milzu kuģa priekšgalu, kas nāk pretī pa Gauju – klints palikusi atvara vidū. Šajā daļā vertikālās sienas augstums ir 14 – 15 m. Dienvidu rietumu sienā pie Gaujas 4,5 m dziļa, 6 m plata niša, vienā līmenī ar Gauju. Sauktas arī par Gaviļu, Tālskatu klintis.

Par Gūdu klintīm ir vairāki nostāsti. Tuvējās Gūdu mājās senatnē dzīvojis ļoti skops saimnieks, kas savu dvēseli bija apsolījis velnam. Velns tad arī ierāvis saimnieku pa stāvo krauju ar visu naudas maisu dziļajā atvarā iepretim Gūdu klintīm.

Šim atvaram plostnieki, garām braucot, tad allaž ziedojuši sudraba naudu, lai tiktu garām viltīgajam līkumam. Ja noslīcis kāds plostnieks, tad, lai viņu atrastu, vajadzējis Gaujā laist maizi ar degošu sveci. Kurā vietā svece apdzisusi, tur arī bijis jāmeklē.

Avots:: EnterGauja.com

3 punkti

Pieveic 20 km
2 punkti

Pieveic 20 kilometrus un iegūsti divus punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātē ņemsim vērā tikai 10 km.

Uzkāp 1000m augstu
3 punkti

Uzkāp 1000 augstuma metrus un iegūsti trīs punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātē ņemsim vērā tikai 500 augstuma metrus un aktivitātei jābūt vismaz 100 augstuma metrus augstai. Un skaitam tikai vienu aktivitāti dienā.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP2 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Jānis Griķis 3p 20km 342a.m. CP13 06/05 17:48:51 06/05 20:34:54
2 Aleksei Bute 3p 20km 344a.m. CP19 06/05 08:46:12 07/05 09:45:16
3 Ainārs Kravalis 3p 20km 398.1a.m. CP17 06/05 13:45:27 07/05 14:30:08
4 Dagnis Boltrikovs 3p 20km 453.1a.m. CP11 07/05 09:41:42 07/05 19:23:50
5 Mārtiņš Ozoliņš 3p 20.2km 346a.m. CP14 06/05 21:45:24 07/05 20:15:43
6 Artūrs Ž 3p 20km 385a.m. CP7 06/05 22:00:20 07/05 21:15:25
7 Natālija Joničenko 3p 29.2km 500a.m. CP19 06/05 18:15:14 07/05 23:00:10
8 Madara Apsalone 3p 24.9km 391a.m. CP13 06/05 20:45:39 08/05 14:30:17
9 Jānis Ivanovs 3p 20km 335a.m. CP12 07/05 22:15:23 08/05 16:00:24
10 Agnese Meikšāne 3p 21.6km 457a.m. CP13 06/05 23:15:10 08/05 19:00:29
11 Andis Jaunkierpis 3p 20km 358.5a.m. CP14 08/05 11:37:46 08/05 20:32:26
12 Dace Liepiņa 3p 27.9km 377.3a.m. CP15 07/05 21:30:25 08/05 20:43:17
13 Alise Griķe 3p 34km 509.8a.m. CP15 07/05 18:27:31 08/05 21:11:48
14 Aivis Poikans 3p 20km 406.5a.m. CP17 07/05 21:00:28 08/05 22:00:32
15 Kristīne Troņenkova 3p 29.2km 364a.m. CP14 07/05 10:45:10 09/05 06:30:27
16 Jānis Banders 3p 21.4km 399a.m. CP17 07/05 06:30:10 09/05 07:15:09
17 Maija Pūpola 3p 31.5km 577.8a.m. CP13 07/05 07:00:14 09/05 08:00:14
18 Elīna Pusvilka 3p 20km 449.6a.m. CP13 07/05 15:30:13 09/05 08:33:55
19 Dace Skrastiņa 3p 20km 500a.m. CP13 07/05 10:30:11 09/05 09:00:18
20 Līga Irbe 3p 20km 500a.m. CP11 07/05 12:45:16 09/05 10:45:16
21 Kristaps Čehovičs 3p 20km 335a.m. CP10 07/05 20:15:43 09/05 11:00:23
22 Jānis Bārda 3p 28.9km 415.2a.m. CP14 07/05 21:45:19 09/05 12:35:05
23 Ginta Gusare 3p 22km 407.4a.m. CP5 07/05 16:45:14 09/05 12:48:12
24 Zane Gruberte 3p 20km 355.6a.m. CP13 09/05 10:41:44 09/05 13:52:47
25 Andris Bāliņš 3p 20km 500a.m. CP14 09/05 12:32:41 09/05 14:51:41
26 Valdis Ņilovs 10p 35km 424a.m. CP9 08/05 12:49:33 09/05 16:03:40
27 Ritvars Klapars 3p 20.5km 446.1a.m. CP8 09/05 17:11:57 09/05 17:11:57
28 Arnis Mūrnieks 3p 20km 394a.m. CP11 09/05 10:11:16 09/05 17:54:08
29 Uldis Pormeisters 3p 20km 500a.m. CP14 09/05 13:18:46 09/05 18:16:30
30 Kristīne Sniedze 3p 20.1km 607a.m. CP8 06/05 20:45:38 09/05 19:24:04
31 Ervīns Lūsis 9p 20km 0a.m. CP13 07/05 14:15:17 09/05 19:24:10
32 Valdis Čunka 3p 20.4km 354a.m. CP15 08/05 23:50:20 09/05 21:15:41
33 Sandris Lidums 9p 26.6km 0a.m. CP9 07/05 18:30:29 09/05 21:55:11
34 Gints Žumburs 8p 10km 0a.m. CP9 10/05 03:42:02 10/05 03:42:02
35 Juris Dombrovskis 3p 20km 373a.m. CP13 08/05 07:30:13 10/05 06:15:01
36 Andis Malejs 3p 30.1km 410.7a.m. CP8 07/05 21:30:26 10/05 06:50:15
37 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 3p 25.5km 420.2a.m. CP9 07/05 09:45:16 10/05 07:04:54
38 Kristīne Vilcāne 3p 20km 366a.m. CP9 09/05 11:57:11 10/05 08:54:35
39 Ieva Uzane 8p 16.4km 0a.m. CP12 10/05 09:49:59 10/05 11:12:44
40 Mārtiņš Plaudis 3p 20km 500a.m. CP13 10/05 09:37:33 10/05 11:31:58
41 Jānis Kalniņš 7p 1.6km 0a.m. CP4 10/05 14:18:53 10/05 14:18:53
42 Anete Švilpe 3p 25.5km 370a.m. CP13 09/05 11:37:24 10/05 15:48:04
43 Kristaps Bruners 3p 20km 366.6a.m. CP9 10/05 16:35:45 10/05 17:29:46
44 Gints Konošonoks 3p 26.4km 399a.m. CP8 09/05 14:40:37 10/05 17:34:05
45 Jānis Sapats 3p 20.4km 356.9a.m. CP11 09/05 13:51:46 10/05 17:40:06
46 Janis Ozolins 3p 21.6km 378a.m. CP10 07/05 20:45:38 10/05 17:57:52
47 Daiga Vilkaste 9p 42.8km 0a.m. CP11 07/05 17:15:20 10/05 18:23:05
48 Dagnija Tērauda 3p 20.2km 344a.m. CP11 09/05 19:07:54 10/05 18:31:43
49 Ance Liepiņa 8p 12.7km 0a.m. CP13 09/05 14:33:38 10/05 18:35:38
50 Baiba Mocane 7p 5km 0a.m. CP7 10/05 18:57:21 10/05 18:57:21
51 Ligita Leitlande 3p 20km 500a.m. CP13 09/05 13:35:52 10/05 20:42:51
52 Jānis Pūpols 3p 20.1km 337.4a.m. CP7 08/05 17:15:21 10/05 21:49:31
53 Evita Ruskova 3p 24.8km 443a.m. CP14 08/05 06:00:09 11/05 05:02:31
54 Artūrs Vadzis 3p 24.1km 449a.m. CP5 08/05 10:45:23 11/05 05:54:05
55 Zigmunds Vitins 3p 24.3km 422a.m. CP13 10/05 17:55:29 11/05 06:05:00
56 Eliza Actina 3p 20km 527.1a.m. CP12 10/05 10:21:20 11/05 08:54:56
57 Agnese Rūdule 3p 20km 408.7a.m. CP11 10/05 09:28:40 11/05 09:40:23
58 Linda Beldava 3p 22.5km 343a.m. CP9 08/05 21:30:22 11/05 10:46:01
59 Valdis Skotelis 8p 10km 0a.m. CP11 11/05 11:10:36 11/05 11:10:36
60 Jolanta Kravale 4p 51.7km 697.6a.m. CP13 07/05 12:00:16 11/05 14:14:17
61 Aigars Vārna 3p 20km 392.8a.m. CP12 10/05 17:40:36 11/05 15:52:12
62 Dace Tenberga 3p 51.6km 441.7a.m. CP11 08/05 19:00:30 11/05 17:28:46
63 Baiba Bolgzda 8p 13.1km 0a.m. CP10 10/05 18:06:37 11/05 18:03:05
64 Kristīne Ketlere 8p 17km 0a.m. CP9 10/05 19:06:35 11/05 18:40:37
65 Intars Abražuns 3p 20.6km 386.8a.m. CP9 10/05 21:04:16 11/05 19:01:44
66 Ilze Ramiņa 3p 20km 466a.m. CP13 10/05 18:40:15 11/05 19:04:27
67 Mārtiņš Salnājs 3p 20km 348.9a.m. CP13 10/05 19:28:26 11/05 19:16:54
68 Ieva Livčāne 3p 21.4km 368.4a.m. CP13 10/05 17:23:05 11/05 19:22:57
69 Artūrs Ketlers 8p 10.1km 0a.m. CP9 10/05 19:06:36 11/05 19:32:49
70 Alex andra 3p 29km 433.2a.m. CP13 08/05 23:15:08 11/05 21:00:17
71 Evita Ozola 3p 32.1km 373.5a.m. CP10 09/05 09:01:06 12/05 05:17:26
72 Ugis Dreimanis 3p 34.2km 354.7a.m. CP10 10/05 11:53:05 12/05 06:01:33
73 Inese Vectirane 8p 12.1km 0a.m. CP5 10/05 06:03:14 12/05 07:01:09
74 Baiba Beitika 3p 26.7km 449.4a.m. CP5 10/05 18:37:12 12/05 08:01:39
75 Aivars Šķudītis 3p 60km 500a.m. CP10 07/05 07:45:13 12/05 10:36:32
76 Uldis Klavins 4p 20km 681.4a.m. CP5 11/05 12:16:22 12/05 12:30:12
77 Santa Kadiķe 3p 26.6km 546.4a.m. CP13 10/05 16:52:23 12/05 15:41:25
78 Mārtiņš Ļuļļa 3p 27.8km 486.7a.m. CP4 10/05 16:17:22 12/05 15:43:52
79 Kaspars Adijāns 3p 20km 342a.m. CP13 11/05 16:36:31 12/05 16:17:54
80 Zane Zvejniece 3p 44.2km 354.1a.m. CP5 09/05 13:23:57 12/05 16:48:45
81 109 Dace Hartmane 3p 20km 417.6a.m. CP13 12/05 07:41:06 12/05 17:05:34
82 Linda Meirena 3p 20.3km 348a.m. CP11 11/05 11:25:51 12/05 17:22:56
83 Juris Balandis 3p 14.9km 749a.m. CP6 09/05 20:19:37 12/05 17:46:17
84 Zane Ka 3p 24.5km 376.2a.m. CP7 11/05 08:46:19 12/05 18:40:47
85 Arnis Pokšāns 3p 20km 437a.m. CP11 11/05 17:57:19 12/05 19:08:28
86 Jānis Birģelis 3p 27.6km 641.8a.m. CP12 10/05 20:24:24 12/05 19:15:50
87 Ilze Zvidrina 3p 40.7km 498.9a.m. CP13 10/05 08:40:45 13/05 06:22:44
88 Ryslan Mamedov 3p 34.3km 409.8a.m. CP8 10/05 20:07:48 13/05 09:49:16
89 Maruta Rancane 3p 20km 494.9a.m. CP8 12/05 08:17:02 13/05 11:49:07
90 Antra Spundiņa 3p 36.4km 500a.m. CP9 10/05 22:02:20 13/05 12:15:35
91 Lita Dzelme 8p 11.7km 0a.m. CP8 12/05 19:30:18 13/05 16:02:02
92 Artis Mednis 9p 28.1km 123.9a.m. CP7 10/05 22:04:02 13/05 16:53:07
93 Artis Šauriņš 4p 54.7km 676.7a.m. CP7 09/05 08:53:34 13/05 18:10:01
94 Iveta Skinke 9p 20km 201a.m. CP11 11/05 05:20:55 13/05 18:24:40
95 Lauris Veidemanis 3p 20km 551.5a.m. CP8 12/05 18:47:52 13/05 19:56:54
96 Andris Rozentālbergs 7p 5.1km 0a.m. CP7 13/05 20:03:08 13/05 20:03:08
97 Elīna Kabaļina 3p 20.2km 428.2a.m. CP13 12/05 07:24:39 13/05 20:06:39
98 Konstantins Biktimirovs 4p 26.5km 701a.m. CP7 10/05 19:00:22 13/05 21:06:12
99 Inese Otomere 3p 45.8km 445.8a.m. CP8 11/05 07:33:09 14/05 07:59:21
100 Nora Baranovska 3p 45.7km 426.7a.m. CP11 10/05 12:02:49 14/05 10:25:21
101 Rimants Liepins 3p 20km 421a.m. CP8 10/05 07:59:57 14/05 17:49:28
102 Andris Stukans 7p 5.2km 0a.m. CP5 14/05 18:39:33 14/05 18:39:33
103 Elina J 3p 26.2km 344.1a.m. CP8 09/05 12:24:07 14/05 18:49:44
104 Tom Krepics 3p 36.9km 465.8a.m. CP5 11/05 05:02:35 15/05 06:44:36
105 Māris Freimanis 3p 20km 585a.m. CP5 14/05 07:01:52 15/05 07:00:22
106 Ģirts Skore 3p 30km 349.5a.m. CP10 11/05 18:33:27 15/05 07:45:09
107 Andis Dēze 3p 57.3km 444a.m. CP5 12/05 07:17:40 15/05 08:26:46
108 Andis Sakne 8p 17.6km 110.7a.m. CP6 11/05 20:54:09 15/05 09:55:45
109 Artūrs Rukkalns 7p 2.2km 0a.m. CP5 15/05 10:50:44 15/05 10:50:44
110 Agnese Kundziņa 3p 29.8km 349a.m. CP7 12/05 10:16:32 15/05 10:51:38
111 Juris Brēdiķis 3p 40km 558.5a.m. CP5 10/05 17:58:26 15/05 11:23:34
112 Liga Neilande 4p 30km 706a.m. CP6 12/05 10:13:32 15/05 11:36:52
113 Andrejs Smulko 3p 20km 534a.m. CP6 12/05 10:21:08 15/05 11:38:03
114 Rita Pastare 3p 20.3km 413.5a.m. CP13 14/05 18:10:23 15/05 17:29:38
115 Aiva Kramina 7p 9.8km 0a.m. CP5 15/05 18:39:12 15/05 18:39:12
116 Kitija Odriņa 3p 30km 405.8a.m. CP6 11/05 09:50:06 15/05 18:46:51
117 Emīls Matiass Reinfelds 9p 48.2km 0a.m. CP5 12/05 08:25:36 15/05 19:04:50
118 Edgars Lapins 9p 71.4km 0a.m. CP5 10/05 18:12:04 15/05 19:19:22
119 Rolands Rudītis 3p 37.7km 500a.m. CP5 12/05 04:59:09 16/05 06:35:48
120 AIJA UNGURE 3p 42.1km 442.9a.m. CP6 11/05 18:23:01 16/05 08:38:18
121 Iñigo Torre 3p 36.1km 500a.m. CP5 11/05 20:20:59 16/05 09:20:27
122 Ieva Ceruka 3p 36.6km 397.1a.m. CP5 11/05 16:09:58 16/05 09:31:55
123 Dainis Limanāns 4p 16.5km 1000a.m. CP4 15/05 10:13:15 16/05 09:37:21
124 Ilva Kārkliņa 3p 50km 337a.m. CP5 11/05 19:45:31 16/05 09:38:21
125 Pēteris Grīviņš 3p 75.9km 500a.m. CP6 11/05 17:08:03 16/05 10:26:37
126 Mikus Zagata 3p 81.5km 417.3a.m. CP7 10/05 07:34:30 16/05 13:53:19
127 Edijs Tropiņš 4p 95km 731a.m. CP5 10/05 18:45:39 16/05 15:16:13
128 Alīna Fisenkova 3p 30km 511a.m. CP5 12/05 12:10:40 16/05 15:18:14
129 Raivis Bee 3p 64.4km 500a.m. CP3 12/05 07:32:03 16/05 15:31:39
130 Dace Bluma 3p 30.6km 516.8a.m. CP5 13/05 18:15:55 16/05 15:31:42
131 Santa Vītola 3p 21.9km 358.8a.m. CP5 10/05 20:31:57 16/05 15:56:00
132 Jurģis Īvāns 3p 23km 500a.m. CP11 15/05 05:06:06 16/05 18:20:38
133 Ģirts Udrass 3p 22km 383a.m. CP5 15/05 12:20:33 16/05 18:38:37
134 Gatis Kriuliņš 3p 20km 451a.m. CP5 13/05 21:38:21 16/05 19:34:27
135 Ričards Černovs 4p 20km 830a.m. CP5 14/05 07:01:50 17/05 08:03:21
136 Artis Dudde 3p 30km 523.2a.m. CP8 13/05 18:21:42 17/05 17:15:58
137 Andis Meirēns 3p 20km 401.9a.m. CP9 16/05 11:28:23 17/05 18:18:30
138 Dana P. 3p 53.6km 372.8a.m. CP7 12/05 18:37:32 17/05 20:37:38
139 Vairis Krauklis 3p 30km 347a.m. CP12 15/05 21:09:54 17/05 21:03:55
140 Mārcis Petzāle 4p 42.5km 678.7a.m. CP5 13/05 19:02:04 18/05 05:00:00
141 Inese Nudiena 3p 25.5km 486.5a.m. CP5 13/05 15:01:19 18/05 16:18:58
142 Aleksandr Zhdanovich 3p 85.5km 390.3a.m. CP7 11/05 05:51:16 19/05 05:44:42
143 Armands Klotins 3p 25.3km 454a.m. CP5 16/05 15:12:37 19/05 17:29:41
144 Inga Ladusane 3p 34.7km 396a.m. CP5 14/05 16:46:34 19/05 17:39:39
145 Dainis Muško 3p 22.6km 368.9a.m. CP6 14/05 17:47:54 19/05 17:50:42
146 Ģirts Žagars 3p 30km 550.8a.m. CP5 16/05 08:52:24 19/05 18:04:25
147 Jānis Sīpols 4p 50km 787a.m. CP4 15/05 17:08:09 20/05 08:51:14
148 Raitis Jirgensons 3p 119.6km 436.8a.m. CP6 11/05 12:04:09 20/05 13:41:48
149 Arturs Kazmers 3p 58.1km 500a.m. CP5 11/05 05:58:57 21/05 05:54:45
150 Madara Jurjāne 3p 20.6km 343.5a.m. CP5 19/05 17:24:16 21/05 14:17:34
151 Daiga Zvejniece 3p 65.7km 428a.m. CP5 13/05 16:22:38 21/05 16:14:36
152 Martins Herings 3p 31.4km 371a.m. CP5 16/05 13:44:29 21/05 17:36:32
153 Mārtiņš Freibergs 3p 61.9km 577a.m. CP4 10/05 11:37:28 22/05 10:08:52
154 Intars Veberis 3p 48.3km 498a.m. CP5 12/05 18:54:02 22/05 12:07:55
155 Signis Vāvere 3p 23.9km 467a.m. CP5 19/05 18:48:47 22/05 15:50:52
156 Voldemars Lejnieks 3p 57.5km 500a.m. CP5 13/05 07:14:09 22/05 17:11:30
157 Martins Niklass 3p 27.1km 346.1a.m. CP5 21/05 07:00:29 22/05 18:46:30
158 Ivars Noviks 3p 30km 599a.m. CP5 18/05 18:17:28 22/05 19:38:47
159 Dzintars Rendenieks 3p 89.4km 463a.m. CP5 14/05 20:26:46 22/05 19:41:41
160 Ieva Grauduma 3p 20km 626a.m. CP5 22/05 11:18:11 23/05 08:00:37
161 Veronika Viviana Kirilova 4p 122.7km 798a.m. CP5 11/05 17:38:45 23/05 11:22:55
162 Sniedze Brakovska 3p 46.6km 500a.m. CP4 14/05 18:35:19 23/05 11:26:30
163 Raivo Amolins 3p 21.8km 524a.m. CP5 19/05 19:42:07 23/05 13:39:25
164 Janis Actins 3p 26.2km 507.2a.m. CP3 21/05 16:49:58 23/05 13:58:06
165 Artūrs Elstiņš 3p 32.8km 500a.m. CP4 16/05 11:34:03 23/05 14:19:03
166 Kaspars Lācis 4p 28.9km 691a.m. CP7 19/05 18:39:12 23/05 14:21:39
167 Dainis Saukans 3p 43.7km 637a.m. CP5 18/05 06:35:47 23/05 14:29:16
168 Renārs Vasiļjevs 3p 141.4km 433a.m. CP5 09/05 12:45:28 23/05 14:54:05
169 Agnese Zīlīte 3p 56.9km 447a.m. CP5 10/05 21:09:35 23/05 15:16:31
170 Mārtiņš Birums 3p 79.5km 468a.m. CP5 09/05 12:19:41 23/05 16:27:03
171 Ilona Daģe 3p 25.6km 385a.m. CP5 20/05 17:32:13 23/05 20:38:28
172 Marcis Karklins 3p 50.2km 385a.m. CP5 17/05 16:53:08 23/05 21:47:53
173 Брунетка Валентайн 3p 123.1km 565.3a.m. CP5 12/05 16:45:50 25/05 16:16:33
174 Līga Rusiņa 3p 137.4km 585a.m. CP5 09/05 15:26:17 26/05 17:53:00
175 Dace Tītmane 3p 20.8km 494a.m. CP5 15/05 19:06:49 26/05 18:29:55
176 Raivis Reinfelds 3p 83.9km 339a.m. CP5 17/05 09:40:56 27/05 09:13:04
177 Andris Robalds 3p 30.1km 395.8a.m. CP5 22/05 10:07:22 27/05 12:48:20
178 Lauris Bracka 3p 40km 347.7a.m. CP4 19/05 19:17:30 27/05 19:06:34
179 Toms Užāns 3p 13.8km 756a.m. CP4 25/05 11:37:19 28/05 11:19:44
180 Imants Vadzis 3p 20km 338a.m. CP7 26/05 16:23:31 28/05 16:23:05
181 Edgars Sprūds 3p 76.2km 484a.m. CP4 13/05 19:17:10 28/05 19:40:41
182 Sandis Kanbergs 3p 69.9km 335a.m. CP5 18/05 07:10:26 29/05 08:11:30
183 Gita Muceniece 3p 30.4km 436.1a.m. CP5 27/05 09:59:36 29/05 09:34:02
184 128 Artūrs Kadiķis 3p 23.1km 358a.m. CP5 25/05 18:00:53 29/05 10:14:58
185 Ieva Šakena 3p 163.4km 459.9a.m. CP5 12/05 07:29:01 29/05 10:58:41
186 Ilze Limanane 3p 75.6km 504a.m. CP5 15/05 10:09:43 29/05 11:50:14
187 Gita Vilensone 4p 105.1km 709.6a.m. CP5 13/05 12:16:13 29/05 12:34:06
188 Līga Gudēvica-Liepiņa 3p 114.5km 349a.m. CP4 11/05 17:44:45 29/05 18:47:09
189 Aigars Tohters 3p 53km 421.1a.m. CP4 11/05 20:43:08 30/05 08:01:22
190 Kristine Reinholde 3p 20km 424.4a.m. CP3 11/05 17:49:46 30/05 10:18:52
191 Iveta Epnere 3p 52.8km 432.4a.m. CP5 23/05 11:25:33 30/05 11:31:45
192 Gita Biezuma 3p 72.1km 366a.m. CP5 17/05 17:32:07 30/05 13:04:55
193 Raimonds Ozoliņš 3p 38.1km 410a.m. CP4 26/05 19:25:25 30/05 15:27:34
194 Uldis Siņicins 3p 25.1km 355a.m. CP4 28/05 19:40:26 30/05 17:50:03
195 Ina Eigenfelde 3p 22.7km 511.8a.m. CP4 24/05 19:57:36 01/06 17:34:45
196 Kristīne Groma 3p 93km 334a.m. CP4 15/05 09:41:06 01/06 18:47:43
197 Laura Stankuna 3p 137.1km 418a.m. CP4 15/05 11:37:40 02/06 18:15:41
198 Ilze Tālmane 3p 69.1km 500a.m. CP3 25/05 16:24:15 03/06 09:08:53
199 Zane Dziļuma 3p 188.9km 352a.m. CP5 11/05 11:21:18 03/06 18:22:20
200 Laura Gūtmane 3p 75.1km 362.6a.m. CP5 25/05 08:38:37 03/06 18:51:12
201 Zandis Salmiņš 3p 30.1km 573a.m. CP4 28/05 06:31:27 04/06 06:58:55
202 Ieva Siugale 4p 122.2km 702a.m. CP4 13/05 06:18:50 04/06 11:14:17
203 Edgars Tiltanovs 3p 29.8km 335a.m. CP4 29/05 20:39:07 04/06 15:47:13
204 Gints Berzins 3p 45.8km 629a.m. CP4 28/05 11:34:35 05/06 05:13:41
205 Māris Marčiksons 3p 35km 505.6a.m. CP4 20/05 14:11:45 05/06 08:25:06
206 Tatjana Āboliņa 3p 50.2km 376a.m. CP3 15/05 10:55:57 05/06 10:39:52
207 Jānis Zvirbulis 3p 41.1km 472a.m. CP3 21/05 19:42:28 05/06 15:00:29
208 Modris Trūlis 3p 20km 546a.m. CP5 03/06 17:34:26 05/06 15:44:19
209 Dace Raudone 3p 46.8km 431.7a.m. CP3 16/05 14:45:25 05/06 19:20:19
210 Agris Samcovs 3p 221.4km 378.9a.m. CP3 11/05 05:05:36 06/06 07:21:50
211 Dina Alksne 3p 147.8km 355.3a.m. CP4 11/05 12:21:49 06/06 07:45:57
212 Ainars Reze 3p 58km 336a.m. CP4 27/05 07:56:29 06/06 08:54:52
213 Arnis .. 3p 88.9km 666a.m. CP4 13/05 07:22:21 06/06 09:32:24
214 Daina Stonka 3p 54.6km 367a.m. CP3 31/05 16:15:20 06/06 11:51:18
215 Zans Verdens 3p 25.1km 500a.m. CP4 01/06 22:40:36 06/06 19:57:16
216 Juris Dzenis 4p 28.7km 673a.m. CP4 16/05 23:08:44 06/06 23:23:59
217 Jānis Vītols 4p 70.4km 718a.m. CP3 09/05 14:20:07 07/06 10:38:08
218 Mārtiņš Veseris 3p 91.2km 514.2a.m. CP3 09/05 12:02:34 07/06 18:58:40
219 Lelde Ronimoisa 3p 98.3km 421a.m. CP4 16/05 20:32:45 09/06 14:11:32
220 Martins Babkins 3p 305.2km 602.2a.m. CP4 10/05 19:25:10 09/06 17:22:14
221 Janis Olengovics 3p 69.5km 473.9a.m. CP3 20/05 21:03:56 10/06 16:46:35
222 Ineta Vjakse 3p 20km 355a.m. CP3 10/06 18:57:53 11/06 15:59:36
223 Agnese Logina-Vilkaste 3p 120.9km 660a.m. CP3 13/05 16:19:45 12/06 06:36:01
224 Vladimirs Logins-Vilkaste 3p 39km 500a.m. CP3 02/06 05:56:37 12/06 06:36:28
225 Ruben Martinez 3p 270.1km 509.6a.m. CP3 11/05 07:41:47 12/06 11:25:26
226 Inga Kāpiņa 3p 109.2km 482a.m. CP3 19/05 13:17:07 12/06 13:00:01
227 Lauma Čerņevska 3p 162.3km 615a.m. CP3 15/05 19:47:50 12/06 13:00:02
228 Vija Mežale 2p 129.4km 0a.m. CP2 12/05 07:58:40
229 Janis Seklins 2p 57.1km 298.6a.m. CP2 20/05 21:27:56
230 Rudolf Anderson 2p 268km 286a.m. CP2 12/05 20:12:24
231 Ina Graudiņa 2p 269.7km 0a.m. CP2 12/05 14:51:48
232 Dace Gintere-Dalbiņa 2p 33km 0a.m. CP2 19/05 18:18:26
233 Zintis Liepa 2p 51.2km 259.4a.m. CP2 19/05 08:34:04
234 Evija Abileva 2p 122.9km 105.4a.m. CP2 12/05 10:04:43
235 Dace Gulbe 2p 74.9km 0a.m. CP2 20/05 12:53:19
236 Dana Mačtama 2p 161.4km 133.5a.m. CP2 16/05 08:48:38
237 Reinis Skorovs 2p 27km 0a.m. CP2 02/06 19:13:55
238 Margita Lagzdina 2p 29.9km 0a.m. CP2 17/05 12:22:06
239 Eduards Pakis 2p 58.8km 0a.m. CP2 15/05 11:49:57
240 Atis Kļavis 2p 142.7km 312a.m. CP2 20/05 11:21:09
241 Edgars Kapteinis 2p 109.8km 0a.m. CP2 24/05 20:07:03
242 Dāvids S 2p 69.2km 254.1a.m. CP2 19/05 15:58:28
243 Alex Erglis 2p 99km 106a.m. CP2 18/05 12:44:54
244 Druvis Ruciņš 2p 122km 204.4a.m. CP2 15/05 15:23:33
245 Inta Hansone 2p 57km 0a.m. CP2 24/05 18:23:32
246 Jānis Baumanis 2p 235.4km 0a.m. CP2 12/05 07:24:23
247 Matīss Lilienšteins 2p 97.9km 0a.m. CP2 18/05 20:23:04
248 Raimonds Buraks 2p 57.1km 0a.m. CP2 24/05 16:54:39
249 Elena Silaja 2p 32km 123.5a.m. CP2 30/05 08:20:50
250 Dārta Medne 2p 36.7km 0a.m. CP2 01/06 17:02:57
251 Sigita Vāce 2p 30.8km 0a.m. CP2 30/05 11:19:36
252 Anita Kancāne 2p 151.1km 0a.m. CP2 15/05 11:28:36
253 Karlis Ielejs 2p 218.1km 127.3a.m. CP2 11/05 18:55:39
254 Guntars Kukulinskis 2p 35.9km 0a.m. CP2 26/05 18:47:59
255 Agita Grizāne 2p 93.4km 142.3a.m. CP2 19/05 17:01:57
256 Līva Leimane 2p 71.7km 0a.m. CP2 24/05 18:37:43
257 Sanita Babure-Lepere 2p 40km 174.9a.m. CP2 07/06 17:19:55
258 Laima Vosa 2p 63.4km 0a.m. CP2 20/05 20:02:43
259 Guntars Āboliņš 2p 37.6km 265a.m. CP2 15/05 10:07:47
260 Agris Skulte 2p 23.9km 145.3a.m. CP2 16/05 11:04:39
261 Santa Birģele 2p 197km 0a.m. CP2 16/05 17:16:07
262 Elviss Tirzitis 2p 33.4km 121.2a.m. CP2 16/05 14:33:52
263 Rūdolfs Leimanis(Riga Runners) 2p 35.6km 0a.m. CP2 30/05 18:03:02
264 Lelde Springe 2p 60.4km 0a.m. CP2 01/06 19:09:44
265 Mareks Krūmiņš 2p 22.6km 139a.m. CP2 07/06 15:38:27
266 Austris Vasilevskis 2p 44.3km 0a.m. CP2 01/06 21:03:26
267 Pēteris Kļava 2p 117.6km 251a.m. CP2 12/05 18:44:38
268 John Aage Andersen 2p 81.4km 0a.m. CP2 25/05 17:25:14
269 Linda Laurena 2p 103.8km 0a.m. CP2 12/05 05:31:02
270 Vineta Petersone 2p 135.7km 121.5a.m. CP2 20/05 06:34:45
271 Arnis Rāts 2p 185.9km 0a.m. CP2 15/05 13:45:00
272 Monta Liepiņa 2p 65.7km 0a.m. CP2 19/05 19:14:01
273 Markuss Āboliņš 2p 60.4km 185.5a.m. CP2 15/05 10:55:30
274 Anda Sproģe-Vāvere 2p 107.6km 0a.m. CP2 10/05 18:10:48
275 Linda Vāgnere 2p 90.7km 0a.m. CP2 08/05 19:39:56
276 Madara Freliha 2p 174.8km 0a.m. CP2 12/05 08:44:37
277 Andris Ronimoiss 2p 58.9km 145a.m. CP2 15/05 15:50:27
278 Ingūna Freimane 2p 36.5km 145.3a.m. CP2 15/05 13:52:56
279 Andra Vanaga 2p 333.6km 122.4a.m. CP2 10/05 08:41:10
280 Karīna Krūmiņliepa 2p 244.7km 103.6a.m. CP2 15/05 18:40:02
281 Karīna Mamedova 2p 137.7km 163a.m. CP2 16/05 12:54:32
282 Anna Urga 2p 40.6km 0a.m. CP2 31/05 08:26:28
283 Arturs Juno 2p 234.2km 0a.m. CP2 11/05 07:22:14
284 Karlis Evertovskis 2p 307.6km 0a.m. CP2 11/05 21:17:21
285 Ilze Jansone-Kobiņeca 2p 128.8km 0a.m. CP2 13/05 18:38:39
286 Miks Latvis 2p 66km 224.6a.m. CP2 16/05 07:40:56
287 Liene Davidovska 2p 97.7km 0a.m. CP2 18/05 09:00:05
288 Sandis Cilipans 2p 22.1km 0a.m. CP2 27/05 20:05:56
289 Diāna P 2p 95.4km 198.2a.m. CP2 10/05 19:43:21
290 Justīne Undzēna 2p 58.6km 0a.m. CP2 26/05 20:44:07
291 Dace Bukša 2p 126.6km 111a.m. CP2 17/05 21:13:16
292 Matīss Vecvagaris 2p 290.2km 127a.m. CP2 17/05 15:27:13
293 Ieva Tabore 2p 56.2km 132.5a.m. CP2 17/05 19:11:05
294 Kristaps Broks 2p 199.7km 0a.m. CP2 19/05 12:53:34
295 Signe Vilcāne 2p 95.5km 242.8a.m. CP2 18/05 08:00:08
296 Andis Komarovs 2p 47.1km 122a.m. CP2 27/05 13:06:49
297 Solvita Gaile 2p 122.4km 0a.m. CP2 17/05 07:07:52
298 Jānis Kolužs 2p 46.2km 0a.m. CP2 24/05 19:16:14
299 Salvis Nazārovs 2p 53.4km 0a.m. CP2 23/05 06:08:33
300 Evita Klavina 2p 38.7km 0a.m. CP2 03/06 07:55:35
301 Sintija Sproģe 2p 68.3km 0a.m. CP2 22/05 06:45:55
302 Elīna Vesere 2p 130.4km 0a.m. CP2 11/05 07:23:39
303 Александр Литвинский 2p 53.2km 0a.m. CP2 18/05 20:23:02
304 Liga Zvidrina 2p 56.1km 297.1a.m. CP2 03/06 16:25:58
305 Nauris Krūmiņš 2p 66.3km 0a.m. CP2 15/05 12:26:50
306 Reinis Irmejs 2p 115km 0a.m. CP2 23/05 15:31:33
307 Liene Kļava 2p 217.9km 205a.m. CP2 10/05 14:41:01
308 Sigita Piruška 2p 188.3km 294a.m. CP2 17/05 09:19:50
309 Ilze Sniega 2p 60.3km 182.6a.m. CP2 23/05 11:39:46
310 Arta Liepiņa 2p 229km 0a.m. CP2 17/05 07:25:05
311 Mārcis Heniņš 2p 93.2km 0a.m. CP2 23/05 14:12:09
312 Olga M 2p 40km 220a.m. CP2 27/05 18:36:52
313 Danute Mickus 2p 177.7km 0a.m. CP2 11/05 12:34:58
314 Agris Prelgauskis 2p 65.7km 165.4a.m. CP2 23/05 18:00:24
315 Baiba Vizbule 2p 30.4km 190.9a.m. CP2 24/05 19:07:34
316 Mareks Zālītis 2p 148.6km 0a.m. CP2 14/05 11:28:01
317 Linda Meire 2p 20km 116.9a.m. CP2 04/06 19:37:12
318 Evita Zemlīte 2p 23.6km 0a.m. CP2 31/05 20:15:07
319 Ilze Vācere 2p 287.8km 148.9a.m. CP2 10/05 18:48:37
320 Diana Polika 2p 43.1km 240a.m. CP2 28/05 17:16:21
321 JANIS SIPOLS 2p 80.7km 160.4a.m. CP2 13/05 14:58:25
322 Dace Slotiņa 2p 24.5km 325a.m. CP2 10/06 18:25:11
323 Viktorija Izotova 2p 46.6km 197.4a.m. CP2 23/05 16:28:32
324 Dāvis Drēziņš 2p 57.6km 0a.m. CP2 30/05 14:38:55
325 Rita Anopa 2p 110.1km 222.2a.m. CP2 18/05 05:24:00
326 Edgars Rollis 2p 143.4km 217.8a.m. CP2 15/05 07:46:37
327 Santa Kazaine 2p 99.4km 221a.m. CP2 13/05 17:47:48
328 Zigurds Greivulis 2p 89.7km 0a.m. CP2 14/05 20:09:54
329 Jānis Baunis 2p 43.8km 115a.m. CP2 29/05 11:00:00
330 Artūrs Pielēns-Pelēns 2p 22.5km 0a.m. CP2 17/05 17:52:31
331 Ilze Andrijauska 2p 52.6km 0a.m. CP2 29/05 12:55:03
332 Alise Kalniņa 2p 340.4km 242.2a.m. CP2 12/05 06:01:07
333 Aiga T. 2p 214.1km 159a.m. CP2 13/05 19:15:27
334 Agra Ieleja 2p 64.7km 0a.m. CP2 22/05 19:06:57
335 Egija Gulbinska 2p 193.5km 177.7a.m. CP2 13/05 20:03:30
336 Simona Kozlovska 2p 46.5km 101.7a.m. CP2 30/05 10:23:10
337 Aleksandrs Platonenko 2p 53.7km 224a.m. CP2 27/05 19:37:12
338 Kārlis Stonka 2p 80.3km 165.7a.m. CP2 26/05 18:26:57
339 Kaspars Allers 2p 130.6km 0a.m. CP2 24/05 14:52:27
340 Raivis Pauls 2p 61km 0a.m. CP2 01/06 19:51:50
341 Raima Anna Strazdiņa 1p 10.3km 112a.m. CP2 07/06 10:55:15
342 Kristīne Kuduma 1p 14.1km 216.6a.m. CP2 05/06 10:31:36
343 Janis Vilks 1p 12.5km 0a.m. CP2 25/05 14:07:45
344 Gunda Plūmane 1p 10km 0a.m. CP2 31/05 11:02:55
345 Elīza Sīpola 1p 18.5km 0a.m. CP2 09/06 12:34:34
346 Diana Kvedere 1p 13km 238a.m. CP2 08/06 12:42:12
347 Artis Ločmelis 1p 13.7km 149a.m. CP2 08/06 18:35:42
348 Айя Лоца 1p 2.7km 354a.m. CP2 11/06 21:30:29
349 Antra Berkina 0p CP2 30/05 12:15:40
350 Mareks Tumass 0p CP2 07/06 21:41:40
351 Artūrs Jermolovs 0p CP2 12/06 20:00:36
352 Gvido Lieknis 0p CP2 06/06 11:38:11
353 Elvita Alksne 0p CP2 09/06 06:32:39
354 Aldis Rocens 0p CP2 06/06 19:27:06
355 Alise Puķāne-Zuģicka 0p CP2 26/05 18:26:25
356 Indra Simsone 0p CP2 08/06 18:11:54
357 Ruslans Sulga 0p CP2 09/06 08:47:22
358 Liva Liepkalne 0p CP2 08/06 18:56:39
359 Edgars Pundurs 0p CP2 09/06 22:00:27
360 Linda Grīnberga 0p CP2 10/06 16:23:16
361 Kate Daģe 0p CP2 03/06 22:45:52
362 Gatis Kazakevics 0p CP2 11/06 06:05:52