CP0
Sākums / Latvijas karogs Plučkalnā Līgatnē
0. km

5 punkti

Gleznainā uzkalnā pie viena no vēsturiskā strādnieku ciemata māju puduriem ar savādu nosaukumu Plučkalns, 26 metrus garā mastā, 76 metrus virs jūras līmeņa plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Skaistās idejas autors ir televīzijas raidījumu vadītājs Uģis Joksts, no kura dzimtas mājām tagad paveras skats uz sarkanbaltsarkano karogu. Viņaprāt, ņemot vērā ģeogrāfisko izvietojumu, Plučkalna karogs ir augstāks nekā 60 metru augstā mastā uzslietais karogs Rīgā uz AB dambja. Katrā ziņā uz zaļo pakalnu un dižā meža fona tas izskatās vareni!

Avots:: Tvnet.lv

5 punkti

Iesildīšanās ar 20 km
5 punkti

Dodamies mazā rinķīti pirms starta. Kad būsi ar to ticis galā - būsi nostājies uz starta līnijas Pieveic 20 kilometrus un iegūsti piecus punktus. Ja tiksi galā ar pusi ⎯ tiksi pie puses no puktiem. Par trešdaļu darba, trešdaļa punktu.

76 Latvijas pilsētas
5 punkti

Latvijas pilsētu uzskaitījums iekļauj visas 76 Latvijas pilsētas, tostarp 9 republikas pilsētas un 67 novada pilsētas. Parādi, kur dzīvo Stirnu buki, izskrien savu tuvāko pilsētu un iegūsti piecus punktus. Karti ar apmeklējamām vietām meklē šeit. Vienā aktivitātē ieskaitam tikai vienu vietu.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP0 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Alīna Fisenkova 7p 9.3km CP9 04/05 08:05:13 04/05 08:05:13
2 Artūrs Ž 5p 0.3km CP13 04/05 08:05:14 04/05 08:05:14
3 Guntars Āboliņš 8p 13.4km CP5 04/05 08:05:15 04/05 08:05:15
4 Arturs Kazmers 8p 15km CP9 04/05 08:05:15 04/05 08:05:15
5 Tatjana Āboliņa 8p 12.2km CP5 04/05 08:05:16 04/05 08:05:16
6 Ieva Ceruka 6p 7.4km CP5 04/05 08:05:17 04/05 08:05:17
7 Agris Samcovs 10p 22.2km CP8 04/05 08:05:19 04/05 08:05:19
8 Aleksei Bute 5p 20.1km finišā 04/05 08:05:18 04/05 08:05:19
9 Aleksandr Zhdanovich 5p 21.2km CP15 04/05 08:05:15 04/05 08:15:08
10 Ugis Dreimanis 5p 20.3km CP15 04/05 08:05:13 04/05 08:30:20
11 Ervīns Lūsis 5p 22km CP24 04/05 08:05:15 04/05 08:30:21
12 Maija Pūpola 7p 10km CP21 04/05 08:05:16 04/05 08:30:21
13 Dace Skrastiņa 7p 10km CP24 04/05 08:05:17 04/05 08:30:21
14 Ričards Černovs 7p 9km CP6 04/05 08:05:19 04/05 09:15:21
15 Māris Freimanis 7p 9.1km CP5 04/05 08:05:14 04/05 09:15:21
16 Jolanta Kravale 8p 13.5km CP28 04/05 08:05:17 04/05 09:30:10
17 Zigmunds Vitins 5p 23.1km CP24 04/05 08:05:13 04/05 09:45:17
18 Evita Ruskova 8p 13.1km finišā 04/05 08:05:17 04/05 10:00:28
19 Raivo Amolins 10p 20.2km CP5 04/05 08:05:16 04/05 10:00:29
20 Dace Gintere-Dalbiņa 7p 10.4km CP2 04/05 08:05:17 04/05 10:15:18
21 Ainārs Kravalis 6p 7.4km CP25 04/05 08:05:18 04/05 10:15:18
22 Andis Jaunkierpis 5p 20.3km CP25 04/05 10:21:52 04/05 10:21:52
23 Jānis Banders 10p 24.3km finišā 04/05 08:05:17 04/05 10:30:16
24 Markuss Āboliņš 7p 9.3km CP5 04/05 08:05:17 04/05 10:30:17
25 Agita Gritane 7p 10km CP5 04/05 08:05:18 04/05 10:45:26
26 Ilva Kārkliņa 8p 14.2km CP5 04/05 11:00:19 04/05 11:00:19
27 Jānis Pūpols 7p 10.6km CP14 04/05 08:05:16 04/05 11:00:19
28 Mārtiņš Salnājs 5p 3.2km CP29 04/05 08:05:17 04/05 11:15:20
29 Aigars Vārna 7p 8.2km CP19 04/05 08:05:13 04/05 11:30:27
30 Baiba Beitika 8p 12.7km CP9 04/05 08:05:16 04/05 11:30:27
31 Aiva Kramina 5p 21.2km CP9 04/05 08:05:17 04/05 11:45:21
32 Valdis Skotelis 10p 25.3km CP18 04/05 08:05:17 04/05 11:45:21
33 AIJA UNGURE 5p 22.1km CP9 04/05 08:05:17 04/05 12:00:23
34 Druvis Ruciņš 5p 21.9km CP5 04/05 08:05:18 04/05 12:00:23
35 Jānis Kalniņš 5p 0.7km CP5 04/05 12:30:20 04/05 12:30:20
36 Madara Freliha 8p 13.3km CP2 04/05 08:05:14 04/05 12:30:20
37 Madara Apsalone 5p 3.7km CP25 04/05 08:05:17 04/05 12:30:20
38 Arnis Pokšāns 10p 21.1km CP17 04/05 08:05:15 04/05 12:30:21
39 Gatis Tīds 5p 21.1km CP1 04/05 08:05:17 04/05 12:45:20
40 Ligita Leitlande 10p 20.9km CP17 04/05 12:47:06 04/05 12:47:06
41 Eduards Pakis 5p 0.2km CP5 04/05 08:05:15 04/05 13:00:29
42 Agnese Meikšāne 7p 11.4km CP19 04/05 08:05:17 04/05 13:00:29
43 Sniedze Brakovska 5p 0.4km CP8 04/05 08:05:17 04/05 13:00:29
44 Emīlija Vahere-Abražune 5p 0.9km CP2 04/05 13:00:30 04/05 13:00:30
45 Antra Berkina 7p 10.1km CP3 04/05 13:00:30 04/05 13:00:30
46 Evita Ozola 5p 1km CP15 04/05 08:05:15 04/05 13:00:30
47 Intars Abražuns 5p 0.8km CP14 04/05 08:05:17 04/05 13:00:30
48 Aleksejs Pozdnakovs 7p 11.1km CP1 04/05 08:05:17 04/05 13:15:26
49 Kristīne Troņenkova 10p 33km CP25 04/05 08:05:14 04/05 13:15:27
50 Alex andra 5p 0.3km CP24 04/05 08:05:18 04/05 13:15:27
51 Santa Kazaine 7p 9.5km CP2 04/05 08:05:18 04/05 13:15:27
52 Sintija Sproģe 8p 14.8km CP4 04/05 08:05:13 04/05 13:15:28
53 Evija Abileva 7p 10.2km CP5 04/05 13:15:28 04/05 13:15:28
54 Dagnija Tērauda 6p 6.6km CP15 04/05 08:05:19 04/05 13:30:18
55 Jānis Sapats 7p 8km CP15 04/05 13:30:18 04/05 13:30:18
56 Ilze Ramiņa 5p 21km CP15 04/05 13:45:18 04/05 13:45:18
57 Renārs Vasiļjevs 9p 16.5km CP5 04/05 08:05:16 04/05 13:45:18
58 Agnese Zīlīte 7p 10.1km CP9 04/05 08:05:17 04/05 13:45:19
59 Raima Anna Strazdiņa 6p 6.8km CP2 04/05 14:00:34 04/05 14:00:34
60 Kristine Reinholde 7p 11.2km CP5 04/05 08:05:16 04/05 14:00:34
61 Jānis Ivanovs 7p 9.9km CP13 04/05 08:05:15 04/05 14:00:35
62 Elina J 7p 10.1km CP12 04/05 14:00:35 04/05 14:00:35
63 Liene Kļava 5p 22.3km CP5 04/05 14:00:35 04/05 14:00:35
64 Liene Davidovska 9p 21.6km CP2 04/05 08:05:19 04/05 14:15:29
65 Juris Brēdiķis 5p 21km CP5 04/05 08:05:14 04/05 14:15:30
66 Alex Erglis 5p 21.5km CP5 04/05 14:15:30 04/05 14:15:30
67 Elīna Pusvilka 10p 20.7km CP14 04/05 08:05:17 04/05 14:15:30
68 Ieva Livčāne 5p 39.6km CP20 04/05 11:36:42 04/05 14:22:25
69 Artūrs Elstiņš 5p 21km CP4 04/05 14:30:30 04/05 14:30:31
70 Zane Zvejniece 6p 6km CP9 04/05 08:05:14 04/05 14:45:19
71 Daiga Vilkaste 5p 24.9km CP15 04/05 08:05:14 04/05 15:00:26
72 Agnese Logina-Vilkaste 7p 11.9km CP5 04/05 11:30:27 04/05 15:15:26
73 Madara Jurjāne 6p 6.4km CP7 04/05 08:05:18 04/05 15:15:26
74 Linda Beldava 7p 10.6km CP19 04/05 08:05:15 04/05 15:45:40
75 Anete Švilpe 8p 13.4km CP25 04/05 08:05:15 04/05 15:45:40
76 Baiba Bolgzda 8p 13.3km CP21 04/05 08:05:17 04/05 15:45:41
77 Janis Ozolins 9p 16km CP19 04/05 08:05:14 04/05 16:00:26
78 Līga Rusiņa 6p 7.1km CP9 04/05 08:05:15 04/05 16:00:26
79 Agnese Rūdule 5p 23.3km CP19 04/05 08:05:18 04/05 16:00:26
80 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 10p 25.4km CP15 04/05 16:00:27 04/05 16:00:27
81 Andris Bāliņš 10p 22.5km CP19 04/05 08:05:15 04/05 16:15:26
82 Ieva Pūce 5p 21.6km CP1 04/05 08:05:19 04/05 16:15:27
83 Alise Griķe 10p 30.2km finišā 04/05 09:42:14 04/05 16:19:09
84 Gvido Lieknis 8p 12.4km CP2 04/05 08:05:19 04/05 16:30:18
85 Edgars Kovalenko 5p 25.1km CP1 04/05 08:05:19 04/05 16:30:19
86 Natālija Joničenko 9p 20.4km finišā 04/05 08:05:18 04/05 16:30:19
87 Ģirts Žagars 10p 22.5km CP5 04/05 08:05:18 04/05 16:45:30
88 Liva Liepkalne 5p 23.1km CP2 04/05 08:05:19 04/05 16:45:31
89 Rolands Rudītis 10p 27.5km CP5 04/05 08:05:16 04/05 16:45:31
90 Ieva Siugale 5p 20.2km CP5 04/05 08:05:17 04/05 16:45:31
91 Agnese Kundziņa 8p 13.5km CP9 04/05 08:05:17 04/05 16:45:31
92 Dace Liepiņa 7p 10.5km finišā 04/05 08:05:16 04/05 16:45:32
93 Jānis Birģelis 10p 21.1km CP14 04/05 17:00:17 04/05 17:00:17
94 Dace Kapture 5p 35.9km CP2 04/05 08:05:18 04/05 17:00:17
95 Artis Šauriņš 5p 20km CP9 04/05 17:03:27 04/05 17:03:27
96 Rimants Liepins 8p 14.8km CP9 04/05 08:05:04 04/05 17:04:17
97 Ruben Martinez 10p 21.2km CP9 04/05 08:05:15 04/05 17:15:27
98 Uldis Klavins 5p 20.8km CP5 04/05 08:05:16 04/05 17:15:27
99 Mārtiņš Birums 5p 21.9km CP9 04/05 08:05:14 04/05 17:15:28
100 Liga Neilande 5p 21.1km CP9 04/05 08:05:19 04/05 17:30:25
101 Andrejs Smulko 5p 22.1km CP8 04/05 15:45:39 04/05 17:45:21
102 Ginta Gusare 10p 39.2km CP5 04/05 08:05:14 04/05 17:45:22
103 Aino Gošs 7p 8.2km CP2 04/05 17:45:22 04/05 17:45:22
104 Juris Balandis 9p 17.1km CP11 04/05 08:05:17 04/05 17:45:22
105 Artūrs Ketlers 10p 20.3km CP14 04/05 08:05:15 04/05 18:00:23
106 Martins Babkins 5p 20.5km CP5 04/05 08:05:15 04/05 18:00:23
107 Juris Dombrovskis 8p 12.9km CP25 04/05 08:05:14 04/05 18:00:24
108 Kristīne Ketlere 10p 20.4km CP14 04/05 18:00:24 04/05 18:00:24
109 Ance Liepiņa 7p 10km CP27 04/05 08:05:14 04/05 18:15:22
110 Anita Kancāne 5p 1.5km CP2 04/05 14:15:29 04/05 18:15:22
111 Kristīne Sniedze 5p 1.2km CP9 04/05 08:05:16 04/05 18:30:18
112 Dace Gulbe 7p 8.2km CP2 04/05 19:00:26 04/05 19:00:26
113 Iveta Skinke 5p 20km CP15 04/05 19:00:26 04/05 19:00:26
114 Egija Gulbinska 7p 8.3km CP2 04/05 08:05:18 04/05 19:00:26
115 Jānis Bārda 5p 34.7km CP31 04/05 08:05:16 04/05 19:00:27
116 Līga Irbe 5p 0.5km CP15 04/05 08:05:17 04/05 19:15:21
117 Laima Vosa 5p 3.1km CP5 04/05 08:05:17 04/05 19:15:21
118 Zintis Liepa 5p 21.1km CP2 04/05 08:05:18 04/05 19:15:21
119 Valdis Ņilovs 10p 22.8km CP9 04/05 10:58:45 04/05 19:25:37
120 Aivis Poikans 6p 7.3km finišā 04/05 08:05:14 04/05 19:30:19
121 Kristīne Vilcāne 8p 12.8km CP9 04/05 08:05:17 04/05 19:45:31
122 Ilze Goša 7p 10.2km CP2 04/05 19:45:31 04/05 19:45:31
123 Iñigo Torre 5p 20.9km CP5 04/05 08:05:14 04/05 20:00:35
124 Edgars Lapins 6p 4.2km CP9 04/05 20:00:35 04/05 20:00:35
125 Kristaps Čehovičs 9p 20.4km CP19 04/05 08:05:14 04/05 20:00:36
126 Dina Alksne 9p 19.4km CP9 04/05 08:05:15 04/05 20:00:36
127 Diana Kvedere 8p 15.1km CP3 04/05 08:05:14 04/05 20:15:23
128 Līga Gudēvica-Liepiņa 9p 20km CP5 04/05 08:05:17 04/05 20:15:23
129 Jānis Griķis 10p 29.9km CP21 04/05 12:46:17 04/05 20:23:19
130 Dagnis Boltrikovs 6p 7.2km CP14 04/05 08:03:06 04/05 20:31:02
131 Danute Mickus 10p 23.1km CP2 04/05 12:11:04 04/05 20:39:45
132 Artis Mednis 5p 0.8km CP19 04/05 08:05:17 04/05 20:45:25
133 Matīss Vecvagaris 5p 79.5km CP9 04/05 08:05:15 04/05 20:45:26
134 Aivars Šķudītis 5p 21km CP19 04/05 08:05:14 04/05 21:00:27
135 Arnis Mūrnieks 8p 15.2km CP14 04/05 21:00:27 04/05 21:00:27
136 Ritvars Klapars 10p 21.8km CP9 04/05 08:05:16 04/05 21:15:24
137 Dace Tenberga 5p 28.2km CP19 04/05 09:15:21 04/05 21:30:23
138 Mārtiņš Ozoliņš 6p 4.3km CP19 04/05 08:05:17 04/05 21:30:23
139 Lita Dzelme 8p 16.1km CP15 04/05 08:05:17 04/05 21:30:24
140 Diāna P 8p 12.7km CP2 04/05 13:15:27 04/05 22:15:19
141 Gints Konošonoks 7p 9.3km CP19 04/05 22:45:13 04/05 22:45:13
142 Juris Dzenis 6p 6km CP9 04/05 08:05:15 05/05 00:30:06
143 Tom Krepics 5p 26.8km CP5 04/05 08:05:18 05/05 01:45:06
144 Artis Dudde 5p 20km CP15 04/05 08:05:17 05/05 06:15:10
145 Andis Malejs 8p 15.4km CP15 04/05 08:05:18 05/05 07:45:09
146 Sandris Lidums 9p 17.1km CP20 04/05 08:05:19 05/05 08:30:14
147 Edgars Rollis 5p 21.6km CP8 04/05 08:05:13 05/05 09:00:19
148 Voldemars Lejnieks 7p 10km CP9 05/05 09:00:19 05/05 09:00:20
149 Mārtiņš Veseris 5p 22.7km CP13 04/05 08:05:15 05/05 11:15:07
150 Andis Sakne 5p 23.4km CP13 04/05 12:36:32 05/05 11:55:12
151 Mārtiņš Ļuļļa 5p 20km CP5 04/05 08:05:16 05/05 13:15:16
152 Kitija Odriņa 5p 24.2km CP14 04/05 08:05:17 05/05 13:30:14
153 Raitis Jirgensons 5p 31.3km CP13 05/05 14:00:11 05/05 14:00:11
154 Ģirts Udrass 7p 10km CP11 05/05 15:00:12 05/05 15:00:12
155 Maija Putāne 9p 20.2km CP1 04/05 08:05:16 05/05 15:00:13
156 Santa Kadiķe 5p 0km CP24 04/05 22:45:13 05/05 15:00:13
157 Elviss Tirzitis 5p 47.7km CP5 04/05 19:30:19 05/05 16:45:12
158 Sandis Cilipans 7p 9.7km CP2 05/05 17:00:18 05/05 17:00:18
159 Gints Žumburs 5p 31.3km CP19 04/05 08:05:15 05/05 17:45:17
160 Linda Meirena 9p 17.1km CP16 04/05 08:05:17 05/05 17:45:17
161 Ina Graudiņa 5p 25km CP5 04/05 08:05:17 05/05 17:45:18
162 Baiba Vizbule 5p 3.2km CP3 05/05 17:45:18 05/05 17:45:18
163 Inese Nudiena 8p 12.8km CP11 04/05 08:05:16 05/05 18:00:26
164 Laura Stankuna 5p 27.6km CP8 04/05 08:05:16 05/05 18:00:28
165 Arnis .. 8p 13.4km CP14 05/05 19:00:25 05/05 19:00:25
166 Kristaps Bruners 5p 2.1km CP19 05/05 19:00:25 05/05 19:00:25
167 Pēteris Grīviņš 8p 14.4km CP7 05/05 19:30:24 05/05 19:30:25
168 Arturs Juno 5p 36.1km CP5 05/05 19:30:25 05/05 19:30:25
169 Ilze Meijere 10p 27.1km CP2 04/05 14:00:34 05/05 19:30:26
170 Ryslan Mamedov 5p 20.2km CP15 04/05 08:05:14 05/05 20:00:41
171 Mārtiņš Freibergs 8p 12.8km CP9 04/05 08:05:15 05/05 20:00:42
172 Andra Vanaga 5p 26.4km CP9 04/05 08:05:16 05/05 20:00:42
173 Zane Martinsone 8p 7.8km CP1 04/05 08:05:18 05/05 20:11:04
174 Artūrs Vadzis 5p 27.1km CP5 04/05 08:05:14 05/05 20:15:37
175 Zane Gruberte 5p 32.9km CP24 04/05 08:05:15 05/05 20:15:38
176 Karlis Ielejs 10p 22.5km CP5 04/05 08:05:14 05/05 20:30:39
177 Inese Otomere 5p 29.6km CP13 04/05 08:05:14 05/05 20:30:41
178 Ilze Vācere 5p 24.2km CP4 04/05 08:05:17 05/05 20:30:41
179 Karlis Evertovskis 5p 28km CP7 04/05 20:19:22 05/05 20:44:06
180 Gita Vilensone 9p 17.5km CP13 04/05 16:15:26 05/05 21:00:37
181 Edijs Tropiņš 10p 40.1km CP9 04/05 08:05:16 05/05 21:12:33
182 Zigurds Greivulis 5p 22.9km CP4 04/05 08:05:15 05/05 21:12:37
183 Antra Spundiņa 5p 22.8km CP15 04/05 08:05:15 05/05 21:32:13
184 Alise Kalniņa 5p 22.9km CP5 05/05 12:15:12 05/05 21:43:36
185 Dace Tītmane 5p 0.5km CP9 06/05 08:24:47 05/05 21:54:23
186 JANIS SIPOLS 9p 16.1km CP5 04/05 08:05:15 05/05 21:54:23
187 Mikus Zagata 5p 29.2km CP13 04/05 08:05:14 06/05 08:46:10
188 Linda Vāgnere 5p 20.9km CP6 04/05 08:05:19 06/05 09:00:47
189 Andis Dēze 5p 24km CP8 04/05 10:07:35 06/05 10:18:46
190 Elīza Sīpola 7p 9.7km CP2 04/05 08:05:16 06/05 12:18:40
191 Nauris Krūmiņš 5p 1.4km CP2 04/05 08:05:17 06/05 12:18:41
192 Pēteris Kļava 7p 8km CP5 06/05 08:24:43 06/05 13:00:06
193 Nora Baranovska 6p 4.7km CP18 06/05 13:15:12 06/05 13:15:12
194 Santa Birģele 5p 20.7km CP9 04/05 08:05:14 06/05 13:28:32
195 Dana Mačtama 5p 21.7km CP5 05/05 18:00:26 06/05 13:28:52
196 Anda Sproģe-Vāvere 6p 7km CP5 04/05 08:05:14 06/05 13:45:27
197 Ieva Uzane 5p 42.1km CP21 06/05 14:45:11 06/05 14:45:11
198 Baiba Mocane 7p 11km CP13 06/05 15:15:13 06/05 15:15:13
199 Gunda Plūmane 5p 20km CP5 04/05 08:05:18 06/05 15:30:13
200 Dace Raudone 6p 7.9km CP5 05/05 17:00:18 06/05 16:00:13
201 Rudolf Anderson 5p 28.1km CP9 04/05 08:05:17 06/05 16:00:14
202 Mareks Zālītis 6p 6.5km CP5 04/05 08:05:16 06/05 16:30:09
203 Zane Ka 9p 19.4km CP14 04/05 08:05:14 06/05 18:00:17
204 Eliza Actina 5p 23.9km CP24 04/05 08:05:15 06/05 18:45:20
205 Guntars Kukulinskis 5p 22.5km CP5 04/05 08:05:15 06/05 19:00:33
206 Linda Laurena 10p 25.9km CP13 04/05 08:05:16 06/05 19:15:29
207 Konstantins Biktimirovs 10p 24.2km CP9 06/05 19:30:24 06/05 19:30:25
208 Ilze Jansone-Kobiņeca 5p 22.3km CP2 04/05 13:45:19 06/05 19:30:25
209 Raivis Bee 5p 31.8km CP5 04/05 08:05:18 06/05 19:30:25
210 Ilze Limanane 5p 28.8km CP9 04/05 08:05:16 06/05 19:45:21
211 Dace Bluma 5p 25.9km CP5 04/05 08:05:18 06/05 20:00:36
212 Veronika Viviana Kirilova 5p 21.2km CP9 04/05 08:05:17 06/05 20:00:37
213 Aiga T. 5p 27.2km CP9 05/05 19:00:24 06/05 20:00:37
214 Ģirts Skore 10p 38.7km CP18 06/05 20:00:38 06/05 20:00:38
215 Inese Vectirane 7p 9.7km CP6 04/05 08:05:17 06/05 20:00:38
216 Intars Veberis 10p 28km CP14 04/05 08:05:14 06/05 20:15:32
217 Martins Niklass 5p 33.7km CP5 04/05 08:05:18 06/05 20:30:23
218 Emīls Matiass Reinfelds 5p 26.8km CP8 05/05 09:15:12 06/05 20:45:39
219 Zane Dziļuma 10p 25.9km CP17 04/05 08:05:13 06/05 20:45:40
220 Vija Mežale 10p 36.1km CP2 04/05 08:05:17 06/05 21:00:23
221 Artūrs Rukkalns 5p 20.5km CP6 04/05 08:05:15 06/05 21:30:33
222 Ivars Noviks 10p 31.4km CP8 04/05 08:05:16 06/05 21:30:33
223 Uldis Pormeisters 5p 20.3km CP27 04/05 08:05:14 06/05 21:34:53
224 Matīss Lilienšteins 9p 17.1km CP5 04/05 08:05:18 06/05 21:45:24
225 Santa Vītola 7p 8.1km CP9 04/05 08:05:14 06/05 22:00:20
226 Брунетка Валентайн 5p 22km CP11 06/05 22:00:20 06/05 22:00:20
227 Jānis Vītols 7p 8.1km CP3 04/05 08:05:14 06/05 22:45:14
228 Arnis Rāts 7p 10.2km CP5 06/05 08:46:09 06/05 23:00:12
229 Marcis Karklins 5p 22.6km CP9 04/05 08:05:15 06/05 23:45:08
230 Valdis Čunka 10p 23.9km finišā 04/05 08:05:14 07/05 07:00:15
231 Rita Anopa 10p 20.9km CP5 06/05 19:30:26 07/05 07:00:15
232 Ilze Zvidrina 5p 25.4km CP28 04/05 08:05:16 07/05 10:15:14
233 Jurģis Īvāns 5p 22.1km CP15 07/05 10:45:10 07/05 10:45:10
234 Andis Meirēns 5p 28.3km CP15 05/05 18:46:30 07/05 12:19:07
235 Anna Urga 9p 19.7km CP2 04/05 08:05:17 07/05 14:45:14
236 Elīna Vesere 5p 20.3km CP2 04/05 08:05:14 07/05 15:30:13
237 Jānis Baumanis 5p 21km CP5 04/05 08:05:14 07/05 16:30:20
238 Andris Ronimoiss 6p 6.4km CP5 04/05 08:05:14 07/05 16:45:15
239 Kristaps Broks 5p 23.6km CP6 04/05 08:05:13 07/05 17:00:20
240 Māris Marčiksons 10p 26.3km CP11 07/05 17:30:14 07/05 17:30:15
241 Mārtiņš Plaudis 10p 22.3km CP18 04/05 08:05:15 07/05 17:45:24
242 Daiga Zvejniece 5p 20.3km CP9 04/05 08:05:15 07/05 17:45:25
243 Laura Gūtmane 10p 20.9km CP13 07/05 18:00:31 07/05 18:00:31
244 Inga Kāpiņa 5p 22.3km CP9 06/05 15:15:13 07/05 18:15:26
245 Agita Grizāne 5p 25km CP7 04/05 08:05:18 07/05 18:15:26
246 Margita Lagzdina 5p 28.1km CP2 04/05 08:05:17 07/05 18:30:28
247 Dana P. 5p 20.1km CP13 06/05 21:00:21 07/05 18:45:21
248 Edgars Kapteinis 5p 21km CP5 07/05 19:15:30 07/05 19:15:31
249 Andris Rozentālbergs 5p 22.2km CP9 04/05 08:05:18 07/05 19:15:31
250 Ieva Šakena 10p 21.1km CP13 04/05 08:05:15 07/05 19:15:32
251 Dace Bukša 9p 18.7km CP2 04/05 08:05:15 07/05 19:30:27
252 Artūrs Pielēns-Pelēns 10p 29.6km CP7 04/05 22:30:13 07/05 19:30:27
253 Dainis Muško 5p 22.8km CP15 04/05 08:05:16 07/05 19:45:26
254 Andris Stukans 10p 23.2km CP9 07/05 20:30:38 07/05 20:30:38
255 Raivis Reinfelds 10p 42.3km CP5 07/05 20:45:37 07/05 20:45:37
256 Kaspars Adijāns 5p 38.1km CP26 07/05 21:30:25 07/05 21:30:26
257 Dārta Medne 10p 23.3km CP2 04/05 08:05:17 07/05 21:45:19
258 Raivis Pauls 6p 7.7km CP9 07/05 22:30:23 07/05 22:30:23
259 Gatis Kriuliņš 5p 22km CP12 04/05 08:05:18 07/05 22:30:23
260 Karīna Mamedova 10p 26.2km CP5 04/05 08:05:17 07/05 22:45:11
261 Justīne Undzēna 5p 37.3km CP5 07/05 23:15:10 07/05 23:15:10
262 Agnija Dreimane 10p 20.4km CP1 04/05 08:05:18 08/05 00:15:07
263 Imants Vadzis 5p 3km CP14 04/05 08:05:16 08/05 06:45:29
264 Salvis Nazārovs 5p 25.1km CP3 05/05 06:45:11 08/05 07:00:10
265 Miks Latvis 5p 22.4km CP5 04/05 11:00:18 08/05 09:15:17
266 109 Dace Hartmane 8p 15km CP26 08/05 09:45:15 08/05 09:45:15
267 Ieva Grauduma 8p 15.6km CP6 07/05 22:15:23 08/05 10:00:32
268 Andris Robalds 5p 25.6km CP7 04/05 08:05:18 08/05 10:30:28
269 Kristīne Groma 9p 17km CP12 04/05 08:05:16 08/05 11:00:18
270 Ina Eigenfelde 7p 10.4km CP4 04/05 08:05:17 08/05 11:39:21
271 Signis Vāvere 8p 5km CP5 03/05 00:00:00 08/05 11:49:02
272 Edgars Ogņevs 5p 27.7km CP2 04/05 08:05:16 08/05 13:00:19
273 Linda Meire 10p 26.3km CP2 04/05 19:30:18 08/05 14:15:17
274 Maruta Rancane 10p 33.7km CP14 07/05 09:30:10 08/05 15:15:15
275 Mārcis Heniņš 6p 4.7km CP2 08/05 16:15:22 08/05 16:15:22
276 Janis Seklins 10p 25.2km CP5 08/05 16:30:17 08/05 16:30:18
277 Edgars Sprūds 5p 20.8km CP5 04/05 08:05:13 08/05 17:00:14
278 Agris Prelgauskis 5p 27.1km CP2 08/05 17:45:29 08/05 17:45:30
279 Elīna Kabaļina 5p 22.8km CP28 08/05 17:48:59 08/05 17:48:59
280 Baiba Vizbule 10p 24.1km CP1 05/05 17:05:21 08/05 18:07:50
281 Raimonds Buraks 5p 29.7km CP5 04/05 08:05:18 08/05 18:15:33
282 Jānis Zvirbulis 8p 12.2km CP9 06/05 23:15:10 08/05 19:30:32
283 Ieva Tabore 5p 20.6km CP2 04/05 15:15:25 08/05 19:45:28
284 Sigita Piruška 5p 23.9km CP7 06/05 19:45:21 08/05 20:00:23
285 Lelde Springe 5p 22.9km CP5 05/05 12:45:11 08/05 20:15:36
286 Inga Ladusane 5p 21.5km CP14 07/05 20:30:38 08/05 20:30:33
287 Mārcis Petzāle 5p 26.3km CP10 04/05 08:05:14 08/05 20:30:35
288 Kaspars Allers 5p 40.1km CP4 05/05 18:30:14 08/05 20:30:35
289 Jānis Baunis 5p 21.9km CP5 04/05 08:05:16 08/05 22:15:16
290 Lauris Bracka 5p 22.5km CP9 04/05 18:30:18 08/05 22:30:17
291 Dzintars Rendenieks 5p 21.3km CP5 09/05 07:15:09 09/05 07:15:10
292 Viktors Saveljevs 5p 27.4km CP5 04/05 08:05:13 09/05 09:02:16
293 Atis Kļavis 5p 38.7km CP9 09/05 11:15:31 09/05 09:04:25
294 Olga M 5p 32.9km CP5 08/05 17:28:33 09/05 09:06:20
295 Simona Kozlovska 5p 23.9km CP5 04/05 08:05:19 09/05 09:29:39
296 Aleksandrs Platonenko 5p 22.5km CP5 06/05 17:15:13 09/05 09:51:32
297 John Aage Andersen 5p 26.6km CP5 05/05 18:00:27 09/05 10:10:28
298 Vladimirs Logins-Vilkaste 5p 21.5km CP5 05/05 17:15:15 09/05 10:18:18
299 Dāvids S 5p 23.5km CP4 08/05 22:30:17 09/05 10:25:36
300 Solvita Gaile 5p 22.5km CP2 04/05 08:05:15 09/05 11:00:23
301 Austris Vasilevskis 5p 32.8km CP2 06/05 22:15:18 09/05 11:07:48
302 Arta Liepiņa 5p 33.8km CP5 06/05 10:00:09 09/05 11:35:27
303 Signe Vilcāne 5p 26.9km CP11 04/05 08:05:16 09/05 11:54:37
304 Edgars Pundurs 10p 20.6km CP4 04/05 21:45:20 09/05 12:31:51
305 Aldis Rocens 9p 18.3km CP2 04/05 11:23:22 09/05 12:48:19
306 Ilze Sniega 5p 21.9km CP2 04/05 08:05:14 09/05 13:00:00
307 128 Artūrs Kadiķis 5p 28km CP5 04/05 08:05:18 09/05 13:07:00
308 Dāvis Drēziņš 5p 20km CP2 04/05 08:05:17 09/05 13:16:59
309 Gita Biezuma 10p 27.4km CP9 06/05 17:00:17 09/05 13:35:03
310 Reinis Skorovs 10p 25km CP5 04/05 08:05:15 09/05 13:59:59
311 Agra Ieleja 11p 19.3km CP5 04/05 08:05:18 09/05 14:06:47
312 Inta Hansone 5p 23.1km CP2 04/05 17:15:27 09/05 15:32:17
313 Lelde Ronimoisa 8p 14.5km CP5 04/05 08:05:17 09/05 16:15:01
314 Lauris Veidemanis 5p 21.3km CP9 09/05 14:42:10 09/05 16:45:34
315 Kaspars Lācis 10p 24.4km CP15 04/05 08:05:17 09/05 17:21:47
316 Elvita Alksne 5p 28.3km CP5 04/05 08:05:19 09/05 18:12:52
317 Alise Puķāne-Zuģicka 5p 25.7km CP5 04/05 08:05:19 09/05 19:09:29
318 Jānis Kolužs 5p 24.5km CP5 07/05 20:30:37 09/05 19:11:15
319 Lauma Čerņevska 5p 23.3km CP9 04/05 08:05:14 09/05 21:28:46
320 Reinis Irmejs 5p 31.2km CP3 07/05 19:00:35 10/05 06:21:43
321 Jānis Sīpols 5p 33.1km CP6 04/05 08:05:14 10/05 08:20:02
322 Vairis Krauklis 5p 30.2km CP23 04/05 10:52:42 10/05 09:36:07
323 Aigars Tohters 7p 11.5km CP9 10/05 11:20:48 10/05 11:20:48
324 Ingūna Freimane 8p 15.3km CP3 04/05 17:15:26 10/05 14:46:05
325 Александр Литвинский 5p 22.6km CP2 06/05 08:24:45 10/05 16:47:39
326 Rita Pastare 5p 1.7km finišā 10/05 18:01:22 10/05 18:01:22
327 Ilze Andrijauska 12p 23.8km CP5 04/05 08:05:14 10/05 18:05:24
328 Karīna Krūmiņliepa 5p 29.9km CP8 04/05 08:05:14 10/05 18:15:19
329 Sandis Kanbergs 5p 27.5km CP5 04/05 08:05:15 10/05 18:24:18
330 Dainis Limanāns 5p 28.5km CP5 04/05 08:05:13 10/05 19:05:42
331 Vineta Petersone 17p 64.7km CP5 04/05 08:55:07 10/05 19:11:19
332 Diana Polika 6p 7.9km CP5 06/05 21:30:33 10/05 19:43:27
333 Monta Liepiņa 5p 29.3km CP2 04/05 20:05:21 10/05 20:01:36
334 Janis Olengovics 5p 30.2km CP5 04/05 08:05:14 10/05 20:49:00
335 Janis Vilks 5p 20.1km CP2 08/05 20:45:26 11/05 08:38:44
336 Ilze Zute 8p 15.2km CP2 04/05 08:05:17 11/05 08:54:01
337 Artis Ločmelis 8p 12.5km CP5 11/05 10:28:33 11/05 10:28:33
338 Agris Skulte 7p 11.9km CP5 04/05 08:05:17 11/05 12:06:17
339 Ilona Daģe 5p 31.7km CP11 05/05 11:33:43 11/05 16:12:32
340 Līva Leimane 12p 47.5km CP5 06/05 18:05:23 11/05 18:14:27
341 Viktorija Izotova 6p 6km CP2 11/05 18:46:31 11/05 18:46:31
342 Kārlis Stonka 5p 29.6km CP5 04/05 08:05:15 11/05 18:47:49
343 Ilze Tālmane 5p 23.4km CP5 10/05 13:41:03 11/05 19:14:52
344 Monta Misūna 7p 0km CP1 03/05 00:00:00 11/05 21:28:27
345 Edgars Tiltanovs 5p 23.4km CP5 04/05 08:05:14 12/05 17:36:42
346 Martins Herings 5p 24.7km CP6 04/05 08:05:17 12/05 18:08:07
347 Armands Klotins 5p 20.4km CP14 03/05 00:00:00 12/05 19:12:57
348 Uldis Siņicins 5p 27.3km CP8 04/05 08:05:18 12/05 19:46:38
349 Rūdolfs Leimanis(Riga Runners) 5p 23.8km CP6 04/05 08:05:14 12/05 19:54:08
350 Toms Užāns 7p 2.7km CP9 13/05 17:30:19 13/05 17:30:19
351 Andris Mickevičs 5p 20.1km CP4 09/05 16:19:38 13/05 20:24:39
352 Artūrs Jermolovs 5p 21.6km CP5 03/05 00:00:00 13/05 21:33:01
353 Andis Komarovs 5p 21.7km CP5 03/05 00:00:00 14/05 18:36:53
354 Raimonds Ozoliņš 5p 25.1km CP7 04/05 08:05:19 14/05 19:15:09
355 Dainis Saukans 10p 26km CP9 03/05 00:00:00 14/05 20:23:49
356 Aigars Cibulskis 10p 22.2km CP5 04/05 08:05:18 15/05 07:17:13
357 Gita Muceniece 5p 33.9km CP5 04/05 08:05:15 15/05 09:49:21
358 Olga Mikulova 9p 8.5km CP1 05/05 17:44:38 15/05 12:07:07
359 Oskars Popēns 12p 38.3km CP2 04/05 09:03:07 15/05 13:20:06
360 Kristīne Kuduma 5p 36.9km CP4 04/05 08:05:19 15/05 13:26:45
361 Maija Balode 6p 4.2km CP2 04/05 08:05:14 15/05 15:05:26
362 Zans Verdens 5p 22.1km CP5 04/05 08:05:14 15/05 21:09:54
363 Linda Loce 5p 20.1km CP7 04/05 08:05:15 16/05 12:07:53
364 Iveta Epnere 5p 25.8km CP13 03/05 00:00:00 16/05 12:16:06
365 Sigita Vāce 5p 26.6km CP5 04/05 08:05:15 16/05 12:22:48
366 Linda Grīnberga 5p 22.7km CP2 04/05 08:05:17 16/05 12:39:55
367 Liga Zvidrina 10p 96.4km CP22 04/05 12:52:49 16/05 14:36:20
368 Rūdolfs Bondars 5p 20.3km CP5 03/05 00:00:00 16/05 14:58:32
369 Dace Šteinberga 10p 35.3km CP2 04/05 08:05:18 16/05 15:23:47
370 Janis Actins 5p 21.4km CP9 11/05 17:52:00 16/05 17:35:01
371 Indra Simsone 5p 24.4km CP3 08/05 10:30:27 16/05 19:40:16
372 Evita Zemlīte 10p 48km CP8 04/05 14:06:21 17/05 13:32:30
373 Daina Stonka 5p 22.4km CP9 04/05 08:05:13 17/05 16:08:05
374 Zita Štrausa 10p 46.8km CP5 04/05 12:29:38 17/05 18:41:42
375 Olivers Daģis 6p 5.2km CP2 17/05 20:48:18 17/05 21:17:13
376 Kate Daģe 5p 2.2km CP2 17/05 14:22:09 17/05 21:53:23
377 Elena Silaja 10p 80.9km CP2 05/05 17:50:38 19/05 17:11:51
378 Mārtiņš Bergmanis 5p 2.3km CP1 03/05 00:00:00 19/05 22:11:51
379 Ainars Reze 10p 148km CP5 04/05 09:59:13 20/05 10:59:04
380 Zandis Salmiņš 5p 31.8km CP5 19/05 08:01:47 21/05 06:59:56
381 Ilva Sīpola 5p 22.4km CP5 03/05 00:00:00 21/05 10:24:02
382 Gints Berzins 10p 211.4km CP9 05/05 18:38:48 22/05 13:12:36
383 Mareks Tumass 5p 26.4km CP9 04/05 08:05:16 22/05 21:11:04
384 Raivis Indēvics 10p 26.1km CP2 04/05 08:05:14 23/05 15:13:00
385 Evita Klavina 5p 20.8km CP2 08/05 19:30:31 23/05 16:50:54
386 Mareks Krūmiņš 5p 20.3km CP5 03/05 00:00:00 25/05 15:17:01
387 Dace Slotiņa 10p 214.7km CP9 04/05 09:43:13 27/05 17:06:34
388 Modris Trūlis 5p 261.7km CP9 04/05 19:40:54 27/05 17:36:48
389 Krisjanis Kallings 6p 6.3km CP2 27/05 20:03:47 27/05 20:03:47
390 Edgars Markševics 5p 31.4km CP5 03/05 00:00:00 29/05 07:02:12
391 Ruslans Sulga 5p 97.4km CP5 10/05 08:50:27 29/05 13:55:09
392 Gatis Kazakevics 5p 26.5km CP5 03/05 00:00:00 30/05 09:43:53
393 Liene Zilvere 5p 21.3km CP2 04/05 08:05:17 30/05 13:57:52
394 Maija Vītiņa 5p 20.1km CP2 03/05 00:00:00 31/05 19:31:50
395 Айя Лоца 10p 66.8km CP5 12/05 11:07:42 02/06 11:08:45
396 Evita Baltiņa 5p 21km CP3 04/05 21:45:20 02/06 14:26:07
397 Sanita Babure-Lepere 10p 205.2km CP8 05/05 07:04:35 02/06 18:47:23
398 Ojārs Vēzis 5p 21.9km CP4 29/05 10:51:58 02/06 19:37:33
399 Māris Sokolovskis 5p 35.1km CP4 01/06 15:12:58 05/06 09:25:29
400 Ineta Vjakse 5p 20.3km CP23 03/05 00:00:00 05/06 20:04:32
401 Indulis Misiņš 5p 21.8km CP2 03/05 00:00:00 06/06 21:32:03
402 Inga Ādmine-Stūris 5p 189.5km CP2 04/05 15:23:52 09/06 15:29:11
403 Ane Saka 6p 5.9km CP2 03/05 00:00:00 12/06 22:13:12
404 Kitija Odriņa 5p 0km CP1 14/06 02:43:51 14/06 02:43:51
405 Natalija Treulande 5p 23.2km CP5 14/06 15:20:52 14/06 21:39:12
406 Gatis Kveders 5p 22.6km CP2 04/05 08:05:19 20/06 07:55:54
407 Imants Z 10p 75.2km CP5 04/05 17:03:11 27/06 12:06:59
408 Laila Slaide 10p 21.3km CP1 03/05 00:00:00 30/06 07:58:12
409 Arnis Kuzmanis 10p 26.4km CP5 03/05 00:00:00 30/06 10:20:41
410 Ēriks Liflands 5p 20km CP1 03/05 00:00:00 01/07 11:06:07
411 Kristīne Mergina 10p 20.4km CP14 03/07 05:57:16 03/07 10:49:41
412 Raivo Pienis 10p 101.9km CP2 04/05 14:57:51 05/07 04:28:08
413 Eliss Dukalskis 7p 8.2km CP4 08/07 18:59:47 08/07 18:59:47
414 Vadims Marinecs 5p 885km CP4 04/05 10:08:10 09/07 07:25:14
415 Martins Bruveris 5p 160km CP5 27/06 15:44:03 10/07 11:21:38
416 Sabīne Metāla 5p 21.1km CP5 09/07 19:29:48 10/07 17:02:47
417 Reinis Gravins 10p 212.2km CP5 05/05 18:52:53 13/07 21:52:31
418 Andris Ludriks 5p 29.3km CP5 03/05 00:00:00 15/07 19:00:19
419 Laura Bērziņa 10p 73.5km CP1 04/05 10:02:08 19/07 19:19:33
420 Imants Kaldre 10p 273.6km CP2 06/05 09:19:43 20/07 12:08:02
421 Normunds Stepans 10p 157.5km CP2 08/05 11:22:05 20/07 18:17:07
422 Peteris Skorovs 10p 225.7km CP1 28/06 20:33:20 23/07 21:38:23
423 Agita Ilze Kalva 5p 20.3km CP2 19/07 21:16:49 24/07 12:27:50
424 Artis RL 10p 65.1km CP3 19/05 16:34:21 24/07 13:00:28
425 Aigars Zīle 5p 21.4km CP2 26/07 14:24:12 27/07 06:47:11
426 Laura Medvide 6p 7.2km CP1 28/07 19:40:26 28/07 19:40:26
427 Inga Dzene 5p 21.9km CP2 27/07 18:08:38 03/08 19:00:29
428 Вадим Кутуков 5p 151.7km CP2 28/06 15:21:22 06/08 08:46:08
429 Anete Uljane 5p 20.4km CP2 03/05 00:00:00 07/08 20:18:45
430 Inga Rītere 10p 475km CP2 08/05 16:21:13 10/08 18:56:03
431 Aigars Osis 5p 22.3km CP2 03/05 00:00:00 10/08 22:07:51
432 Vasilij Denisov 10p 138.4km CP2 24/07 11:31:46 14/08 05:00:12
433 Verners Vitkovskis 5p 31.3km CP1 05/08 22:22:55 14/08 10:59:56
434 Maxim Klimov 10p 678.9km CP2 04/05 06:17:03 14/08 11:00:06
435 Alvis Bitenieks 10p 184.6km CP2 27/06 10:50:32 14/08 11:00:07
436 Oskars Dambrovs 5p 37.9km CP2 12/08 06:05:56 14/08 11:00:09
437 Kaspars Kursišs 5p 64.8km CP1 13/05 21:00:52 14/08 11:44:47
438 Edgars Krastins 5p 31.7km CP1 11/07 17:44:07 14/08 13:30:29
439 Edgars Lelis 10p 53.7km CP2 29/06 21:38:24 15/08 15:55:32
440 Edgars Klints 5p 149.2km CP2 30/06 17:30:22 17/08 18:26:41
441 Ernests Pētersons 9p 17.9km CP2 23/05 20:45:23 19/08 18:53:34
442 Māra Braslava 5p 29.6km CP4 15/08 18:29:27 21/08 11:39:07
443 Dina Lele 5p 113.9km CP2 23/08 08:22:03 23/08 11:39:09
444 Artūrs Krūmiņš 10p 767.6km CP2 08/05 10:03:18 26/08 07:39:27
445 Inese Nudiena 10p 484.6km CP2 04/05 14:08:33 26/08 16:15:28
446 Kristaps Jaunozoliņš 5p 22.9km CP1 03/05 00:00:00 27/08 18:58:24
447 Patriks Stērninieks 5p 23.2km CP1 23/08 18:16:27 01/09 20:03:13
448 Agnese Raubena 5p 22.6km CP1 04/05 08:05:19 05/09 16:13:53
449 Maksim Berjoza 10p 30.2km CP2 03/05 00:00:00 05/09 20:25:01
450 Timurs Čerkovskis 5p 25.4km CP1 06/09 21:25:12 09/09 21:00:36
451 Kristiāna Eglīte 10p 133.8km CP1 22/07 13:55:20 13/09 17:19:16
452 Raitis Muižnieks 10p 48.9km CP1 07/09 17:05:37 14/09 17:17:26
453 Ivars Grobins 4p 17.6km CP0 04/05 08:05:15
454 Edijs Veide 4p 17.5km CP0 04/05 18:45:28
455 Monta Lūsare 4p 17.4km CP0 03/05 00:00:00
456 Armands Bisenieks 4p 19.3km CP0 08/05 21:00:31
457 Laima Daugaviete 3p 12.1km CP0 03/05 00:00:00
458 Пон Пончиков 3p 13km CP0 14/08 11:30:12
459 Marijus Pakštas 2p 9km CP0 05/09 10:45:52
460 Evita Klavina 2p 11.7km CP0 08/05 17:48:27
461 Betija Baumane 2p 8.3km CP0 03/05 00:00:00
462 Kristaps Poddubnijs 0p CP0 03/05 00:00:00
463 Reinis Irmejs 0p CP0 04/05 08:05:19
464 Maruta Rancāne 0p CP0 03/05 00:00:00
465 Ainars Jermacans 0p CP0 03/05 00:00:00
466 Anna Goša 0p CP0 03/05 00:00:00
467 Agnese Irbite 0p CP0 03/05 00:00:00
468 Andris Mickevics 0p CP0 03/05 00:00:00
469 Strava Athlete 0p CP0 03/05 00:00:00
470 Rasa Gravite 0p CP0 03/05 00:00:00
471 Uldis Tučs 0p CP0 03/05 00:00:00
472 Arnis Kepulis 0p CP0 03/05 00:00:00
473 Jaunmārupes Tiesnesis 0p CP0 03/05 00:00:00
474 Strava Athlete 0p CP0 03/05 00:00:00
475 Strava Athlete 0p CP0 03/05 00:00:00
476 Ernests Malējs 0p CP0 03/05 00:00:00
477 Ilze Vilcina 0p CP0 09/05 16:10:41
478 Tomass Fedotovs 0p CP0 03/05 00:00:00
479 Aivis Putnāns 0p CP0 03/05 00:00:00
480 Anete Bruževica 0p CP0 03/05 00:00:00
481 Santa Šteinerte 0p CP0 04/05 08:05:17
482 Agnese Sprūde 0p CP0 03/05 00:00:00
483 Ruta Salina 0p CP0 03/05 00:00:00
484 Ilze Kudore 0p CP0 03/05 00:00:00
485 Linda Bajare 0p CP0 03/05 00:00:00