CP8
Klaukas
21. km

3 punkti

Starp bieziem mežiem, smilšakmens klintīm un pilīm atrodas glempings “Klaukas”. Specifisks kempinga veids, ļoti īpašiem dabas draugiem pašā Gaujas krastā.

Reiz šeit darbojās kalnu slēpošanas trase, bet vēl senāk – 1933. gadā šeit izbūvēja pirmo tramplīnu Baltijas valstīs. Tramplīnlēkšanas sporta aizsācējs Latvijā bija Aleksandrs Celms, kurš ilgu laiku bijis viens no labākajiem lēcējiem visā Baltijā. Tolaik lidojošie slēpotāji lepojās arī ar izcilu fizisko formu, jo pēc katra lēciena kalnā nācās kāpt kājām, pacēlāju nebija. Slēpes glabājās lejā, Klauku mājās, un vietējie atceras, ka reiz pavasarī, aizvadot pēdējās sacensības, pakaļ tām nācies braukt ar laivām, jo Gaujas pali mājas applūdinājuši.
Piecdesmitajos gados Kalna Klauku tramplīnu atjaunoja un tam blakus uzbūvēja otru tramplīnu, kurā republikas čempionāti norisinājās līdz pat 1963. gadam. Pēc dažiem gadiem Siguldā izbūvēja trešo tramplīnu – Pirtnieka kalnā, vietā, kur tagad atrodas bobsleja un kamaniņu trase. Šis bija vienīgais tramplīns Baltijā ar mākslīgo segumu, kas ļāva sportistiem trenēties arī vasarā.

Vairāk:: Siguldas sporta vēsture un glempings.lv

3 punkti

Pieveic 30 km
2 punkti

Pieveic 30 kilometrus un iegūsti divus punktus. Ja tiksi galā ar pusi ⎯ tiksi pie puses no puktiem. Par trešdaļu darba, trešdaļa punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātai jābūt vismaz 5 km garai.

Uzkāp 500m augstu
2 punkti

Uzkāp 500 augstuma metrus un iegūsti divus punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu. Ņem vērā, ka vienā aktivitātē ņemsim vērā tikai 100 augstuma metrus.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP8 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Aleksei Bute 3p 30.1km 300a.m. CP32 16/05 05:19:41 16/05 06:54:20
2 Ainārs Kravalis 3p 31.5km 300a.m. CP22 16/05 05:46:13 16/05 09:33:20
3 Mārtiņš Ozoliņš 3p 15km 500a.m. CP15 17/05 07:06:06 17/05 20:37:07
4 Jānis Griķis 3p 15.1km 500a.m. CP18 17/05 18:02:15 17/05 20:40:30
5 Natālija Joničenko 3p 31.7km 345a.m. CP30 18/05 09:06:25 18/05 18:19:53
6 Alise Griķe 3p 30.7km 278.7a.m. CP28 18/05 05:20:27 18/05 18:32:12
7 Aivis Poikans 3p 30.8km 346.4a.m. CP31 18/05 18:19:35 19/05 15:12:32
8 Jānis Banders 3p 15.1km 500a.m. CP31 20/05 04:57:29 20/05 17:03:38
9 Valdis Čunka 3p 15.1km 500a.m. CP27 20/05 05:16:40 20/05 18:16:26
10 Mārtiņš Plaudis 3p 15.4km 600a.m. CP14 20/05 21:21:41 20/05 22:35:58
11 Andris Bāliņš 3p 38.7km 262a.m. CP15 20/05 13:29:49 21/05 14:30:52
12 Jānis Bārda 3p 30.1km 300a.m. CP23 20/05 19:33:57 22/05 15:40:24
13 Kristīne Troņenkova 3p 17km 509a.m. CP19 22/05 05:03:19 22/05 21:43:37
14 Valdis Ņilovs 3p 31.6km 400a.m. CP9 23/05 10:50:40 23/05 13:08:40
15 Andis Jaunkierpis 3p 37.6km 293.3a.m. CP19 23/05 10:24:19 23/05 13:38:31
16 Elīna Pusvilka 3p 30.5km 376.8a.m. CP14 22/05 14:09:17 23/05 16:25:50
17 Dace Liepiņa 3p 15.7km 500a.m. CP27 23/05 15:56:43 23/05 16:41:47
18 Uldis Pormeisters 3p 31km 258a.m. CP19 21/05 15:06:48 23/05 21:29:06
19 Evita Ruskova 3p 30.4km 267a.m. CP24 23/05 04:46:22 24/05 04:49:57
20 Madara Apsalone 3p 30.9km 376.8a.m. CP19 23/05 12:52:02 24/05 13:14:28
21 Zane Gruberte 3p 30.1km 254.6a.m. CP19 24/05 07:11:43 24/05 19:56:08
22 Juris Dombrovskis 3p 27.8km 500a.m. CP20 25/05 06:22:03 26/05 06:27:57
23 Maija Pūpola 3p 31.8km 400a.m. CP19 25/05 05:40:41 26/05 07:40:42
24 109 Dace Hartmane 3p 43.5km 253.9a.m. CP20 25/05 07:23:59 26/05 08:20:54
25 Mārtiņš Salnājs 3p 30.2km 271.1a.m. CP21 25/05 12:55:20 26/05 20:04:11
26 Agnese Meikšāne 3p 25.6km 523a.m. CP19 23/05 21:11:44 26/05 21:36:58
27 Dace Skrastiņa 3p 17.2km 586a.m. CP19 26/05 16:50:26 27/05 18:37:50
28 Zigmunds Vitins 3p 35.5km 286a.m. CP18 26/05 06:00:23 28/05 05:58:29
29 Līga Irbe 3p 15.3km 500a.m. CP14 27/05 11:54:22 28/05 10:44:44
30 Ervīns Lūsis 3p 26.1km 500a.m. CP20 28/05 16:20:19 28/05 16:20:19
31 Anete Švilpe 3p 44.2km 267a.m. CP19 27/05 07:45:19 28/05 17:53:06
32 Ligita Leitlande 3p 42.5km 300a.m. CP15 26/05 17:40:47 28/05 19:46:55
33 Jolanta Kravale 3p 33.4km 334.3a.m. CP22 28/05 06:49:32 29/05 06:20:09
34 Ieva Livčāne 3p 35.7km 300a.m. CP16 27/05 19:11:04 29/05 17:12:53
35 Ance Liepiņa 3p 21.1km 500a.m. CP21 28/05 18:06:02 29/05 18:17:46
36 Santa Kadiķe 3p 39.6km 300a.m. CP20 28/05 15:57:30 29/05 20:17:13
37 Rita Pastare 3p 15.1km 514.3a.m. CP23 28/05 13:05:50 29/05 20:24:03
38 Alex andra 3p 16.4km 501.8a.m. CP20 26/05 21:19:54 29/05 20:30:40
39 Kaspars Adijāns 3p 30.1km 264a.m. CP21 28/05 22:57:49 29/05 20:54:03
40 Elīna Kabaļina 3p 31km 262a.m. CP21 28/05 08:18:25 29/05 22:13:12
41 Ilze Zvidrina 3p 30.2km 264.7a.m. CP20 29/05 11:55:28 30/05 09:00:00
42 Aigars Vārna 3p 33.6km 267.1a.m. CP15 29/05 15:58:36 30/05 19:47:45
43 Sandris Lidums 3p 201.5km 250a.m. CP14 26/05 11:41:35 31/05 08:05:48
44 Jānis Birģelis 3p 60.8km 271a.m. CP13 26/05 20:21:41 31/05 17:59:51
45 Dagnis Boltrikovs 3p 44.2km 285.8a.m. CP13 27/05 19:02:55 31/05 18:53:39
46 Arnis Pokšāns 3p 37.6km 300a.m. CP14 29/05 09:49:05 31/05 19:06:07
47 Jānis Ivanovs 3p 30.4km 283a.m. CP13 28/05 08:15:40 31/05 21:02:22
48 Jurģis Īvāns 3p 15km 629a.m. CP14 31/05 08:44:08 31/05 22:02:10
49 Ieva Uzane 3p 45.4km 270a.m. CP18 29/05 11:29:30 01/06 12:20:16
50 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 3p 35.2km 262.6a.m. CP12 30/05 19:21:00 01/06 12:32:53
51 Eliza Actina 3p 38km 272.9a.m. CP17 30/05 11:00:02 01/06 16:07:25
52 Valdis Skotelis 3p 30.4km 281.2a.m. CP14 30/05 22:46:37 01/06 23:21:03
53 Aivars Šķudītis 3p 103km 283a.m. CP14 29/05 18:36:55 02/06 16:44:53
54 Linda Meirena 3p 30.8km 285a.m. CP14 31/05 11:48:58 02/06 19:47:41
55 Ilze Ramiņa 3p 42.4km 252.2a.m. CP14 29/05 09:58:48 02/06 20:55:19
56 Vairis Krauklis 3p 31.4km 300a.m. CP17 01/06 07:16:09 02/06 22:02:16
57 Daiga Vilkaste 3p 40.6km 252.6a.m. CP14 01/06 04:55:38 03/06 09:19:49
58 Agnese Rūdule 3p 30.2km 387.2a.m. CP14 30/05 10:02:58 03/06 09:31:07
59 Ugis Dreimanis 3p 42.2km 264.3a.m. CP13 31/05 19:07:34 04/06 05:21:05
60 Iveta Skinke 3p 31.9km 264a.m. CP13 02/06 05:33:48 04/06 07:43:54
61 Dace Tenberga 3p 37.7km 313.1a.m. CP15 01/06 06:20:47 04/06 16:35:07
62 Arnis Mūrnieks 3p 33.5km 264a.m. CP13 02/06 18:35:33 04/06 18:44:05
63 Nora Baranovska 3p 31.9km 254.6a.m. CP14 02/06 12:01:59 04/06 20:36:14
64 Janis Ozolins 3p 74.8km 290a.m. CP14 01/06 14:00:25 05/06 14:19:21
65 Jānis Sapats 3p 30.9km 267.6a.m. CP13 02/06 18:06:27 05/06 22:18:53
66 Dagnija Tērauda 3p 30.4km 295a.m. CP13 01/06 18:04:00 05/06 22:18:54
67 Antra Spundiņa 3p 74.2km 291a.m. CP14 31/05 22:18:10 06/06 09:44:06
68 Baiba Bolgzda 3p 37.5km 273.2a.m. CP17 03/06 17:53:43 06/06 18:07:58
69 Gints Žumburs 3p 72.9km 282a.m. CP14 04/06 03:31:15 07/06 16:41:51
70 Andis Meirēns 3p 30.1km 267.3a.m. CP13 07/06 18:34:33 08/06 22:17:23
71 Kristaps Čehovičs 3p 44km 338a.m. CP15 06/06 07:11:57 09/06 05:15:47
72 Evita Ozola 3p 51.8km 300a.m. CP14 05/06 05:44:07 09/06 05:28:25
73 Linda Beldava 3p 37.4km 259a.m. CP13 05/06 14:26:22 09/06 18:25:13
74 Ģirts Skore 3p 73.9km 300a.m. CP13 07/06 18:36:39 10/06 18:37:16
75 Artūrs Ketlers 3p 30km 367a.m. CP13 04/06 18:50:46 10/06 19:13:41
76 Kristīne Ketlere 3p 30.2km 315.9a.m. CP13 04/06 18:50:52 10/06 19:13:42
77 Intars Abražuns 3p 31.8km 268.2a.m. CP13 06/06 20:54:32 11/06 19:37:47
78 Kristaps Bruners 3p 30km 263.6a.m. CP13 09/06 16:18:54 11/06 21:00:09
79 Kristīne Vilcāne 3p 30.6km 287a.m. CP9 09/06 09:51:55 12/06 10:38:45
80 Inese Otomere 3p 48.7km 320.8a.m. CP9 09/06 08:56:54 13/06 07:54:27
81 Kristīne Sniedze 3p 32.1km 457a.m. CP9 03/06 11:46:14 13/06 20:22:54
82 Artis Dudde 3p 49.3km 347.9a.m. CP14 12/06 07:00:42 13/06 21:58:05
83 Elina J 3p 31.8km 276a.m. CP12 12/06 13:55:34 14/06 19:38:10
84 Andis Malejs 3p 30.6km 343.5a.m. CP13 13/06 08:46:09 14/06 20:39:24
85 Gints Konošonoks 3p 34.4km 262a.m. CP14 13/06 11:13:13 14/06 22:15:56
86 Maruta Rancane 3p 47km 280a.m. CP13 13/06 09:25:33 15/06 11:57:58
87 Ritvars Klapars 3p 34.7km 295.9a.m. CP9 13/06 17:33:05 16/06 18:47:47
88 Zane Ka 3p 35.8km 273.8a.m. CP13 14/06 12:40:57 17/06 17:21:54
89 Lita Dzelme 3p 48.8km 318a.m. CP14 12/06 07:24:09 17/06 20:09:18
90 Ryslan Mamedov 3p 54.2km 258a.m. CP13 13/06 13:33:10 17/06 21:30:56
91 Aleksandr Zhdanovich 3p 42.6km 280.3a.m. CP14 16/06 05:35:11 18/06 05:42:29
92 Mikus Zagata 3p 85.4km 252.1a.m. CP11 14/06 07:38:18 18/06 16:06:38
93 Kaspars Lācis 3p 30km 300.5a.m. CP13 16/06 18:55:14 20/06 08:30:59
94 Rimants Liepins 3p 94.6km 293a.m. CP9 16/06 12:22:09 20/06 09:21:32
95 Kitija Odriņa 3p 34.4km 275a.m. CP12 18/06 12:56:40 20/06 22:06:31
96 Lauris Veidemanis 3p 21.8km 526.9a.m. CP9 12/06 12:44:59 20/06 22:08:30
97 Dainis Muško 3p 55km 267.7a.m. CP13 20/06 07:08:23 21/06 18:00:32
98 Dana P. 3p 30.5km 257a.m. CP12 15/06 20:07:28 21/06 20:10:29
99 Imants Vadzis 3p 30.2km 300a.m. CP13 16/06 05:35:15 22/06 07:20:37
100 Jānis Pūpols 3p 30.6km 282.6a.m. CP12 18/06 17:52:21 22/06 19:46:02
101 Artis Mednis 3p 36.6km 383.7a.m. CP13 17/06 17:34:18 23/06 07:01:19
102 Mārcis Petzāle 3p 31.4km 307a.m. CP9 22/06 08:06:37 23/06 09:23:32
103 Artis Šauriņš 3p 95.7km 280.1a.m. CP9 17/06 02:57:28 23/06 11:15:42
104 Raitis Jirgensons 3p 59.6km 273.5a.m. CP9 24/06 19:24:55 27/06 10:38:39
105 Zane Dziļuma 3p 55.2km 266a.m. CP13 25/06 16:03:13 28/06 19:14:07
106 Ineta Vjakse 3p 15.4km 503a.m. CP14 26/06 20:06:54 28/06 21:06:39
107 Konstantins Biktimirovs 3p 32.8km 315a.m. CP9 25/06 15:04:19 30/06 21:14:51
108 Artūrs Ž 3p 15.2km 512a.m. CP11 20/06 22:11:08 30/06 22:01:40
109 Liga Zvidrina 3p 30.6km 304.4a.m. CP14 30/06 06:17:33 03/07 09:39:06
110 Marcis Karklins 3p 58.6km 270a.m. CP9 30/06 09:48:29 06/07 13:51:43
111 Inga Ladusane 3p 23.7km 540a.m. CP12 04/07 10:20:30 07/07 17:01:37
112 Baiba Mocane 3p 87.2km 258a.m. CP10 20/06 07:58:02 10/07 21:58:54
113 Andis Sakne 3p 47.3km 282.3a.m. CP11 06/07 09:30:54 12/07 13:23:54
114 Ilze Limanane 3p 60.4km 252a.m. CP9 06/07 07:22:33 13/07 06:49:41
115 Intars Veberis 3p 38.3km 264a.m. CP9 04/07 19:52:50 14/07 09:15:54
116 Andris Rozentālbergs 3p 98.5km 275.6a.m. CP9 28/06 21:06:15 14/07 21:40:37
117 Modris Trūlis 3p 78.3km 267a.m. CP9 11/07 20:34:57 16/07 05:35:32
118 Aiva Kramina 3p 44.5km 340.1a.m. CP9 12/07 05:37:55 16/07 09:16:57
119 Armands Klotins 3p 32.9km 268.3a.m. CP11 13/07 21:25:07 16/07 11:09:42
120 Ieva Šakena 3p 75.9km 262.1a.m. CP9 04/07 14:15:41 17/07 11:02:53
121 Juris Dzenis 3p 111.8km 349a.m. CP9 08/07 23:50:37 18/07 23:54:26
122 Laura Gūtmane 3p 32.3km 335.5a.m. CP11 27/06 11:03:11 19/07 17:37:28
123 Gita Vilensone 3p 48.9km 257a.m. CP11 12/07 16:45:15 19/07 17:39:41
124 Santa Vītola 3p 35.6km 404.8a.m. CP9 11/07 18:46:06 20/07 09:46:05
125 Gatis Kriuliņš 3p 34.8km 261a.m. CP10 11/07 10:21:19 20/07 21:33:07
126 Inese Nudiena 4p 41.3km 574.2a.m. CP9 01/07 09:23:51 22/07 11:07:34
127 Iveta Epnere 3p 43.2km 250.8a.m. CP9 15/07 17:50:58 23/07 20:43:00
128 Arnis .. 3p 56km 259a.m. CP9 14/07 08:01:27 24/07 11:31:49
129 Matīss Vecvagaris 3p 89.1km 269a.m. CP9 25/07 09:48:27 28/07 17:51:52
130 Ruben Martinez 3p 47.5km 264.1a.m. CP9 24/07 09:36:44 29/07 19:46:33
131 Dace Tītmane 2p 33.4km 71a.m. CP8 06/07 17:42:33
132 Juris Balandis 2p 28.3km 297a.m. CP8 24/07 11:31:40
133 Zane Zvejniece 2p 32.6km 91.4a.m. CP8 24/07 13:30:08
134 Inga Kāpiņa 2p 30.4km 170a.m. CP8 25/07 07:18:50
135 Emīls Matiass Reinfelds 1p 15.7km 10.5a.m. CP8 27/07 14:09:25
136 Agnese Kundziņa 1p 16.9km 76a.m. CP8 18/07 12:25:37
137 Kristīne Mergina 1p 19km 184.2a.m. CP8 28/07 17:52:30
138 Daiga Zvejniece 0p CP8 27/07 20:47:15
139 Liga Neilande 0p CP8 29/07 20:08:04
140 Mārtiņš Veseris 0p CP8 30/07 00:46:50
141 Брунетка Валентайн 0p CP8 25/07 18:07:35