CP4
Izeja uz Tildurgas kanjonu
9. km

9 punkti

Smilšakmens atsegumi Gaujas krastos. Posmā no Siguldas līdz Līgatnei abos Gaujas krastos atsedzas vairāki izteiksmīgi smilšakmens ieži. Elpju iezis ir nepārtraukts, 90 m garš atsegums, kas atrodas tieši Gaujas krastā. Vecandrijāņu klintis, devona smilšakmeņu atsegumu josla Vildogas kreisajā krastā, ir 550 m garas, bet tajās ir daudz nelielu pārtraukumu. Tildurga jeb Liepu strauts ir neliela Gaujas pieteka lieši lejpus Elpju ieža. Tildurgas krastos kopsummā ir 240 m garas atsegumu joslas (ar nelieliem pārtraukumiem). Retāki atsegumi Tildurgas krastos turpinās arī ārpus dabas pieminekļa robežām. Bez Tildurgas atsegumiem, atsegumu joslas dabas pieminekļa teritorijā gar citiem gravu veida senlejas atzariem ir kopumā 215 m garas (ar pārtraukumiem).

Foto:: Dziedava.lv

9 punkti

Pieveic 40 km
4 punkti

Pieveic 40 kilometrus un iegūsti četrus punktus. Ja tiksi galā ar pusi ⎯ tiksi pie puses no puktiem. Par trešdaļu darba, trešdaļa punktu. Un skaitam tikai vienu aktivitāti dienā.

Uzkāp 400m augstu
2 punkti

Uzkāp 400 augstuma metrus un iegūsti divus punktus. Tiksi galā ar pusi no nepieciešamā ⎯ iegūsi pusi no punktiem. Attiecīgi par trešdaļu no paveiktā, tiksi pie trešdaļas punktu.

Esi aktīvs 3 stundas
3 punkti

Sporto 180 minūtes un iegūsti trīs punktus. Tiksi galā ar pusi no nepieciešamā ⎯ iegūsi pusi no punktiem. Attiecīgi par trešdaļu no paveiktā, tiksi pie trešdaļas punktu.

Esi aktīvs 3 dienas
3 punkti

Sporto trīs dienas un iegūsti trīs punktus. Savāksi pusi no nepieciešamā ⎯ dabūsi pusi no punktiem. Būs trešā daļa, dabūsi trešo daļu punktu.

Rezultāti
# Vārds Paveiktais CP4 Pašlaik atrodas Sākšanas laiks Pabeigšanas laiks
1 Jānis Griķis 9p 28.9km 428a.m. 496min CP13 08/05 20:27:55 10/05 11:14:10
2 Ainārs Kravalis 9p 35.4km 455a.m. 281.8min CP17 10/05 13:52:06 10/05 13:52:06
3 Aleksei Bute 9p 31.1km 534a.m. 181.1min CP19 10/05 14:19:10 10/05 14:19:10
4 Natālija Joničenko 9p 30.6km 629a.m. 398.2min CP19 10/05 09:52:59 10/05 17:10:23
5 Alise Griķe 9p 30.1km 411.1a.m. 385min CP17 11/05 05:12:05 11/05 18:33:52
6 Madara Apsalone 9p 37.8km 256a.m. 319.8min CP13 10/05 13:35:40 12/05 07:14:15
7 Kristīne Troņenkova 9p 30.1km 474a.m. 189.4min CP14 12/05 08:10:34 12/05 08:10:34
8 Elīna Pusvilka 12p 16.3km 111.2a.m. 194.6min CP13 12/05 08:23:56 12/05 08:23:56
9 Artūrs Ž 9p 36.3km 103a.m. 308.4min CP7 10/05 19:49:52 12/05 19:19:39
10 Agnese Meikšāne 9p 24.8km 1029a.m. 308min CP13 10/05 12:19:31 12/05 19:21:03
11 Uldis Pormeisters 9p 30km 417a.m. 216min CP14 11/05 19:54:53 12/05 19:40:54
12 Aivis Poikans 9p 30.8km 287a.m. 196.7min CP17 11/05 18:51:27 12/05 19:50:53
13 Mārtiņš Ozoliņš 10p 21.7km 474a.m. 193.4min CP14 10/05 20:00:05 12/05 21:24:02
14 Kristaps Čehovičs 10p 41.1km 202a.m. 202.3min CP11 12/05 04:39:26 13/05 04:41:55
15 Jānis Banders 9p 20.2km 432a.m. 184.7min CP17 12/05 04:55:29 13/05 05:05:12
16 Maija Pūpola 9p 28.6km 526.8a.m. 289.3min CP13 12/05 05:15:45 13/05 05:25:41
17 Valdis Čunka 10p 30.4km 408a.m. 187.1min CP15 11/05 19:03:38 13/05 05:28:58
18 Jānis Ivanovs 9p 20.1km 386a.m. 199.2min CP13 11/05 08:14:37 13/05 08:04:39
19 Dace Skrastiņa 9p 26.6km 460a.m. 269.5min CP13 12/05 08:35:10 13/05 08:37:56
20 Mārtiņš Plaudis 9p 30.1km 522a.m. 203.4min CP13 13/05 08:55:37 13/05 08:55:37
21 Valdis Ņilovs 9p 43.4km 146a.m. 225.8min CP9 12/05 13:59:27 13/05 09:46:17
22 Dace Liepiņa 9p 21km 488.9a.m. 225.6min CP15 12/05 12:14:28 13/05 12:15:41
23 Andris Bāliņš 9p 31.6km 208a.m. 309.5min CP14 12/05 15:25:48 13/05 12:17:17
24 Dagnis Boltrikovs 11p 31.9km 224.3a.m. 354.6min CP11 10/05 09:07:46 13/05 12:32:11
25 Jānis Bārda 9p 30.4km 201.7a.m. 280.6min CP14 12/05 09:54:14 13/05 16:26:02
26 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 10p 32.2km 550.6a.m. 190.5min CP9 12/05 07:03:06 14/05 07:01:47
27 Ervīns Lūsis 9p 37.6km 203a.m. 267.4min CP13 12/05 05:42:14 14/05 07:12:11
28 Zane Gruberte 9p 34km 57.4a.m. 215.2min CP13 12/05 19:44:40 14/05 08:26:15
29 Sandris Lidums 10p 21.6km 441a.m. 475.5min CP9 12/05 11:22:54 14/05 11:29:34
30 Līga Irbe 10p 24.1km 592a.m. 197.6min CP11 12/05 17:05:33 14/05 12:08:31
31 Juris Dombrovskis 9p 28.6km 477.8a.m. 184.7min CP13 13/05 06:00:57 14/05 14:28:05
32 Arnis Mūrnieks 9p 32.2km 268a.m. 193.8min CP11 13/05 19:28:16 14/05 17:14:22
33 Ginta Gusare 9p 31km 112.6a.m. 305.9min CP5 12/05 07:29:14 14/05 17:34:17
34 Kristīne Sniedze 9p 20.7km 342a.m. 238.7min CP8 12/05 09:30:04 14/05 17:40:37
35 Andis Jaunkierpis 10p 41.2km 189.4a.m. 242.6min CP14 11/05 12:00:53 14/05 17:56:26
36 Ieva Uzane 9p 31.4km 200.7a.m. 338.1min CP12 13/05 11:07:42 14/05 18:30:43
37 Andis Malejs 9p 23.1km 525.7a.m. 196.1min CP8 13/05 06:33:10 14/05 18:40:08
38 Ritvars Klapars 10p 31.3km 260.4a.m. 193.2min CP8 12/05 18:09:58 14/05 19:40:28
39 Jolanta Kravale 9p 27.3km 409.8a.m. 214.6min CP13 14/05 05:42:41 15/05 04:57:46
40 Evita Ruskova 9p 21.8km 430a.m. 216.3min CP14 14/05 05:08:49 15/05 05:13:49
41 Kristīne Vilcāne 9p 32.6km 153a.m. 324.4min CP9 13/05 09:32:24 15/05 05:16:15
42 Daiga Vilkaste 9p 40.7km 125.3a.m. 337.8min CP11 14/05 06:03:21 15/05 06:20:59
43 Zigmunds Vitins 9p 34.5km 355a.m. 182.6min CP13 14/05 06:19:15 15/05 07:09:10
44 Ance Liepiņa 10p 42.4km 153.4a.m. 510.9min CP13 13/05 21:26:35 15/05 08:32:57
45 Agnese Rūdule 10p 47.8km 344.3a.m. 575.4min CP12 14/05 08:38:55 15/05 08:32:58
46 Gints Konošonoks 10p 10km 10a.m. 61.9min CP8 15/05 08:56:55 15/05 09:28:40
47 Anete Švilpe 11p 51.6km 357a.m. 380.2min CP13 13/05 07:54:07 15/05 09:48:36
48 Jānis Sapats 9p 21.8km 223.5a.m. 198.9min CP11 13/05 17:40:56 15/05 13:17:33
49 Dagnija Tērauda 9p 21km 219a.m. 210.7min CP11 13/05 17:39:54 15/05 13:17:33
50 Aigars Vārna 10p 31.8km 417.5a.m. 246.7min CP12 14/05 17:47:23 15/05 13:28:44
51 Janis Ozolins 9p 21.5km 706a.m. 220min CP10 14/05 13:41:52 15/05 13:53:29
52 Jānis Birģelis 9p 30.1km 654.8a.m. 331.5min CP12 15/05 14:11:40 15/05 14:11:40
53 Ligita Leitlande 12p 49.8km 1134.2a.m. 472min CP13 13/05 18:53:47 15/05 14:11:41
54 Ieva Livčāne 9p 30.6km 214a.m. 324.6min CP13 14/05 17:05:07 15/05 14:19:41
55 Alex andra 9p 36.2km 204a.m. 294.8min CP13 13/05 17:43:50 15/05 15:48:06
56 Ilze Ramiņa 9p 30.1km 385a.m. 198.6min CP13 14/05 15:28:10 15/05 17:44:12
57 Intars Abražuns 9p 10km 27.2a.m. 55.9min CP9 15/05 18:55:07 15/05 18:55:07
58 Mārtiņš Salnājs 9p 20.9km 423.8a.m. 217.8min CP13 14/05 20:58:23 15/05 20:25:55
59 Valdis Skotelis 9p 35.6km 212a.m. 188min CP12 14/05 04:06:12 16/05 04:06:26
60 Ugis Dreimanis 9p 24.7km 408.4a.m. 182.6min CP10 15/05 05:21:05 16/05 06:12:26
61 109 Dace Hartmane 11p 41.6km 547a.m. 373.5min CP13 15/05 09:07:52 16/05 07:33:52
62 Baiba Mocane 9p 30.3km 275a.m. 305.5min CP7 14/05 17:45:54 16/05 08:00:29
63 Gints Žumburs 9p 36.2km 89a.m. 317.9min CP9 14/05 03:44:11 16/05 08:16:32
64 Baiba Bolgzda 9p 21.3km 484.9a.m. 340min CP10 13/05 13:13:47 16/05 08:53:34
65 Zane Zvejniece 9p 40.1km 111.5a.m. 474.8min CP5 15/05 12:13:46 16/05 09:47:09
66 Linda Beldava 12p 10.1km 233a.m. 66min CP9 15/05 13:49:38 16/05 10:19:14
67 Kaspars Adijāns 9p 40.2km 105a.m. 363.2min CP13 15/05 17:00:55 16/05 10:37:01
68 Aivars Šķudītis 9p 29.9km 658.4a.m. 408.5min CP10 15/05 10:16:20 16/05 11:02:28
69 Eliza Actina 10p 40.7km 155.8a.m. 303.9min CP13 14/05 16:12:54 16/05 11:14:51
70 Linda Meirena 9p 26.9km 432a.m. 322.5min CP11 15/05 11:28:51 16/05 11:28:23
71 Santa Kadiķe 9p 24.7km 413.8a.m. 366.6min CP13 15/05 09:52:45 16/05 12:51:57
72 Uldis Klavins 10p 48km 348.3a.m. 231.8min CP5 16/05 14:36:07 17/05 04:59:54
73 Evita Ozola 11p 41.5km 240.8a.m. 391.5min CP10 15/05 09:03:46 17/05 05:18:42
74 Dace Tenberga 9p 22.4km 208.7a.m. 234.4min CP11 15/05 07:43:42 17/05 06:47:44
75 Maruta Rancane 9p 22.4km 321.8a.m. 373.4min CP8 15/05 15:54:07 17/05 12:29:24
76 Zane Ka 9p 30.2km 162a.m. 252.3min CP8 15/05 12:04:49 17/05 13:15:53
77 Elīna Kabaļina 9p 32.9km 216.2a.m. 229min CP13 16/05 10:40:51 17/05 15:49:43
78 Jānis Pūpols 9p 29.8km 273a.m. 378.8min CP7 14/05 21:13:15 17/05 17:37:32
79 Arnis Pokšāns 9p 30.9km 363a.m. 275.3min CP11 16/05 10:31:39 17/05 17:48:45
80 Baiba Beitika 9p 21km 716.4a.m. 200.3min CP5 15/05 08:05:18 17/05 17:54:31
81 Artūrs Vadzis 9p 30.6km 369a.m. 146.4min CP5 16/05 08:17:27 18/05 06:30:49
82 Ilze Zvidrina 9p 35.9km 93a.m. 456.9min CP13 16/05 07:59:27 18/05 08:30:48
83 Artūrs Ketlers 10p 38.5km 238a.m. 236.9min CP9 15/05 15:17:15 18/05 18:39:33
84 Juris Balandis 9p 20.8km 418a.m. 144.1min CP6 15/05 22:44:31 18/05 20:34:10
85 Antra Spundiņa 9p 26.8km 236a.m. 231.2min CP9 16/05 08:29:44 18/05 22:00:37
86 Jurģis Īvāns 9p 30.1km 487a.m. 185.3min CP11 19/05 06:10:13 19/05 06:10:13
87 Inese Otomere 10p 33.8km 376.8a.m. 190.3min CP9 17/05 20:02:54 19/05 08:14:46
88 Nora Baranovska 9p 33.4km 143.6a.m. 367.2min CP11 17/05 12:00:22 19/05 13:14:09
89 Lita Dzelme 10p 32.3km 284a.m. 195.8min CP8 17/05 17:40:43 19/05 14:03:41
90 Liga Neilande 9p 26km 512.2a.m. 323.1min CP7 18/05 21:15:50 19/05 15:16:44
91 Andrejs Smulko 9p 25.3km 613a.m. 340.6min CP6 18/05 21:15:47 19/05 15:19:30
92 Ģirts Skore 10p 43km 220.7a.m. 204.1min CP10 18/05 18:39:09 19/05 18:29:18
93 Kristīne Ketlere 9p 32.5km 77.7a.m. 211.8min CP9 16/05 19:23:19 19/05 18:56:05
94 Ryslan Mamedov 10p 30km 278.6a.m. 181.7min CP8 17/05 20:34:50 19/05 19:19:52
95 Konstantins Biktimirovs 9p 30.1km 241a.m. 186min CP7 15/05 08:14:52 19/05 19:27:04
96 Rita Pastare 9p 20.7km 403.2a.m. 227.2min CP13 18/05 13:39:20 19/05 20:18:23
97 Andis Dēze 11p 31.8km 452a.m. 211.2min CP5 18/05 07:55:56 20/05 07:58:51
98 Artis Mednis 12p 30.7km 419a.m. 298.5min CP7 17/05 21:43:42 20/05 10:07:21
99 Elina J 9p 30.4km 87.3a.m. 335.3min CP8 18/05 19:01:38 20/05 15:10:23
100 Ģirts Udrass 9p 26km 462a.m. 180.6min CP5 19/05 12:25:51 20/05 20:02:27
101 Lauris Veidemanis 9p 16km 725.4a.m. 228.2min CP8 16/05 18:45:40 20/05 20:49:43
102 Iveta Skinke 12p 41.9km 511a.m. 258min CP11 18/05 05:27:38 21/05 05:41:53
103 Rimants Liepins 11p 40.9km 351a.m. 241.7min CP8 16/05 10:37:25 21/05 06:59:51
104 Tom Krepics 12p 39.7km 823.9a.m. 232.3min CP5 18/05 05:04:07 22/05 06:28:45
105 Māris Freimanis 10p 33.5km 435a.m. 215.9min CP5 21/05 06:59:50 22/05 07:24:23
106 Mikus Zagata 9p 30.5km 99.3a.m. 219min CP8 19/05 16:41:36 22/05 08:36:06
107 Artis Šauriņš 10p 37.3km 176.7a.m. 224min CP7 19/05 22:54:53 22/05 10:02:40
108 Edgars Lapins 9p 25.6km 97a.m. 279.7min CP5 19/05 18:15:49 22/05 10:43:28
109 Juris Brēdiķis 10p 51km 320a.m. 301.2min CP5 20/05 18:24:03 22/05 10:54:34
110 Rolands Rudītis 9p 25.4km 941a.m. 290.9min CP5 21/05 05:26:45 22/05 11:00:08
111 Mārcis Petzāle 11p 48.8km 910a.m. 310.7min CP6 21/05 19:04:29 22/05 11:48:30
112 Andris Rozentālbergs 10p 31.2km 67.5a.m. 180.8min CP7 18/05 20:27:44 22/05 13:52:38
113 Pēteris Grīviņš 10p 42.7km 363a.m. 200.9min CP6 21/05 18:11:57 22/05 16:30:11
114 Andis Meirēns 9p 30.6km 41.2a.m. 192.1min CP9 20/05 18:19:42 22/05 17:50:12
115 Kristaps Bruners 9p 20km 233.7a.m. 250.5min CP9 17/05 17:00:52 22/05 18:22:36
116 Vairis Krauklis 9p 20.8km 479a.m. 197.9min CP12 21/05 09:51:13 22/05 18:28:06
117 Dana P. 9p 22.7km 229.5a.m. 233.3min CP7 20/05 19:40:15 22/05 19:08:37
118 Iñigo Torre 10p 42.3km 105a.m. 342.5min CP5 21/05 08:21:42 23/05 07:37:09
119 Dace Bluma 12p 45.9km 271.4a.m. 358.8min CP5 20/05 18:07:37 23/05 14:36:59
120 Artis Dudde 9p 32.1km 261.8a.m. 153.8min CP8 21/05 16:01:29 23/05 22:15:25
121 Aleksandr Zhdanovich 9p 38.4km 237.6a.m. 239.5min CP7 22/05 06:02:40 24/05 05:57:27
122 Agnese Kundziņa 10p 38.3km 76.7a.m. 542.7min CP7 20/05 15:45:32 24/05 08:46:53
123 Kitija Odriņa 9p 30.2km 196.3a.m. 284.5min CP6 21/05 10:19:36 24/05 11:42:56
124 AIJA UNGURE 10p 43.5km 131.5a.m. 237.2min CP6 22/05 10:47:32 25/05 17:28:45
125 Santa Vītola 9p 29.2km 289.8a.m. 342.2min CP5 22/05 11:15:48 25/05 18:45:17
126 Edijs Tropiņš 11p 34.7km 666a.m. 269.7min CP5 22/05 11:44:18 26/05 17:54:15
127 Ilva Kārkliņa 11p 33.2km 615.5a.m. 222.3min CP5 23/05 17:42:42 26/05 19:25:36
128 Andis Sakne 10p 42.7km 132.9a.m. 217.6min CP6 24/05 13:41:07 27/05 06:37:04
129 Emīls Matiass Reinfelds 9p 36km 32.6a.m. 249.7min CP5 24/05 08:12:48 27/05 08:17:39
130 Raitis Jirgensons 10p 39.6km 245.7a.m. 204.3min CP6 25/05 15:16:00 27/05 12:34:47
131 Alīna Fisenkova 11p 33.7km 458a.m. 200min CP5 24/05 14:25:59 27/05 15:25:00
132 Artūrs Rukkalns 9p 32.8km 220.8a.m. 171.5min CP5 21/05 17:21:32 28/05 12:51:02
133 Dainis Muško 11p 45.5km 373.6a.m. 231.2min CP6 24/05 17:37:33 28/05 18:37:34
134 Arturs Kazmers 10p 39.7km 420a.m. 214.8min CP5 28/05 05:54:19 29/05 08:35:56
135 Mārtiņš Birums 10p 37.2km 484a.m. 312.4min CP5 27/05 11:34:20 29/05 08:35:56
136 Ivars Noviks 9p 36.2km 396a.m. 223.3min CP5 26/05 18:19:44 29/05 10:36:14
137 Renārs Vasiļjevs 9p 37.7km 124a.m. 228min CP5 26/05 19:30:23 29/05 11:09:12
138 Martins Herings 9p 22.2km 515a.m. 154min CP5 26/05 18:26:27 29/05 13:17:05
139 Inga Ladusane 9p 13.2km 500a.m. 293.8min CP5 24/05 08:04:48 29/05 13:30:35
140 Armands Klotins 10p 31.1km 230.4a.m. 312.8min CP5 22/05 14:47:02 29/05 16:07:35
141 Брунетка Валентайн 10p 20.3km 812.6a.m. 221.7min CP5 27/05 06:18:30 30/05 06:33:26
142 Inese Vectirane 9p 21.7km 219a.m. 332min CP5 19/05 17:54:22 30/05 08:04:23
143 Kaspars Lācis 10p 25.6km 446.3a.m. 192.7min CP7 27/05 16:10:55 30/05 08:59:22
144 Ieva Ceruka 9p 29.1km 300.8a.m. 257.1min CP5 23/05 12:52:25 30/05 09:32:27
145 Andris Stukans 9p 35.4km 77.8a.m. 316.3min CP5 22/05 10:05:21 30/05 10:09:28
146 Aiva Kramina 9p 33.4km 165.5a.m. 219.6min CP5 23/05 12:40:40 30/05 11:52:33
147 Ričards Černovs 9p 34.5km 223a.m. 237.8min CP5 28/05 06:31:25 30/05 12:48:59
148 Agnese Zīlīte 9p 17.9km 533a.m. 433.2min CP5 26/05 20:34:23 30/05 12:49:06
149 Veronika Viviana Kirilova 11p 40.1km 803a.m. 229.8min CP5 27/05 17:29:08 30/05 13:55:40
150 Daiga Zvejniece 9p 30.3km 185.3a.m. 387.2min CP5 25/05 20:34:06 30/05 17:25:43
151 Madara Jurjāne 9p 22.5km 201a.m. 277.9min CP5 27/05 16:38:14 30/05 17:36:01
152 Gatis Kriuliņš 10p 40.6km 75a.m. 255.1min CP6 27/05 20:43:37 31/05 19:29:13
153 Ieva Grauduma 9p 34km 367a.m. 344min CP5 29/05 08:29:01 31/05 19:48:31
154 Inese Nudiena 9p 30.2km 105a.m. 348min CP6 25/05 16:03:50 31/05 19:54:28
155 Marcis Karklins 11p 44km 206a.m. 314.5min CP5 28/05 14:32:07 31/05 22:46:11
156 Martins Niklass 11p 31.1km 536.2a.m. 205.6min CP5 28/05 07:24:25 01/06 18:54:50
157 Imants Vadzis 9p 30.3km 267a.m. 185.9min CP7 01/06 16:18:53 02/06 05:47:00
158 Līga Rusiņa 10p 45.5km 113a.m. 298.6min CP5 31/05 19:39:28 02/06 13:34:16
159 Signis Vāvere 9p 20km 473a.m. 221.1min CP5 29/05 13:55:35 03/06 18:00:55
160 Dace Tītmane 9p 12.9km 412a.m. 208.6min CP5 30/05 13:14:29 03/06 19:32:26
161 Voldemars Lejnieks 9p 36.4km 33a.m. 199.9min CP5 01/06 19:59:36 04/06 05:34:35
162 Ilona Daģe 9p 23.1km 259.5a.m. 193.8min CP5 27/05 18:28:32 04/06 14:20:07
163 Intars Veberis 9p 35.6km 143a.m. 359.7min CP5 30/05 18:19:38 04/06 18:52:11
164 Raivo Amolins 12p 40.4km 446a.m. 225.4min CP5 30/05 10:18:24 05/06 07:35:14
165 128 Artūrs Kadiķis 10p 26.1km 532a.m. 186.7min CP5 02/06 21:14:40 05/06 10:55:13
166 Ilze Limanane 10p 37.6km 962a.m. 245.8min CP5 05/06 16:45:37 06/06 08:48:12
167 Ieva Šakena 10p 39.4km 212.1a.m. 481.1min CP5 03/06 07:28:40 06/06 09:53:20
168 Ģirts Žagars 10p 31.3km 206.9a.m. 191.6min CP5 02/06 18:29:32 06/06 10:27:51
169 Dainis Saukans 10p 35km 988a.m. 235.6min CP5 30/05 15:21:22 06/06 10:47:01
170 Andris Robalds 9p 23.5km 295a.m. 274.7min CP5 03/06 13:15:15 06/06 10:58:55
171 Raivis Reinfelds 9p 42.5km 45a.m. 202.7min CP5 02/06 17:49:51 06/06 11:47:02
172 Dzintars Rendenieks 12p 68.3km 555a.m. 527.2min CP5 01/06 20:56:39 06/06 12:24:14
173 Gita Biezuma 9p 27.8km 227a.m. 378.8min CP5 04/06 11:43:06 07/06 08:31:21
174 Zane Dziļuma 10p 49.6km 164a.m. 298.9min CP5 06/06 13:27:09 08/06 17:49:15
175 Sandis Kanbergs 10p 41.4km 161a.m. 228.7min CP5 03/06 06:04:14 09/06 06:34:08
176 Laura Gūtmane 9p 30.2km 112.1a.m. 307.6min CP5 07/06 08:25:57 09/06 08:29:39
177 Gita Muceniece 9p 33.8km 111.9a.m. 376.9min CP5 06/06 07:17:01 10/06 16:04:15
178 Modris Trūlis 11p 38.7km 422a.m. 219.4min CP5 08/06 19:54:47 10/06 17:45:16
179 Iveta Epnere 9p 34.4km 130.5a.m. 624.6min CP5 05/06 15:23:32 10/06 17:52:15
180 Gita Vilensone 9p 30.1km 51.5a.m. 204.1min CP5 07/06 20:52:16 12/06 11:05:44
181 Laura Stankuna 10p 42.7km 110.8a.m. 348.1min CP5 08/06 11:00:56 13/06 07:02:32
182 Ainars Reze 10p 35.3km 245a.m. 282.2min CP5 09/06 08:00:07 13/06 10:02:08
183 Gints Berzins 12p 44.6km 519a.m. 248.8min CP5 10/06 17:13:12 13/06 15:32:34
184 Sniedze Brakovska 8p 29.2km 81.9a.m. 183.9min CP4 10/06 18:59:33
185 Dainis Limanāns 8p 18.7km 2431a.m. 195.6min CP4 29/05 11:56:45
186 Juris Dzenis 8p 28.4km 607a.m. 176.8min CP4 10/06 23:32:58
187 Kristīne Groma 7p 20.4km 66.5a.m. 169.9min CP4 07/06 17:57:55
188 Raimonds Ozoliņš 6p 13.2km 58.4a.m. 212.3min CP4 09/06 19:29:27
189 Uldis Siņicins 6p 20.8km 140a.m. 126.6min CP4 11/06 19:57:22
190 Arnis .. 5p 28km 74a.m. 162.1min CP4 11/06 07:56:56
191 Mārtiņš Freibergs 5p 26.7km 54a.m. 175min CP4 13/06 10:04:55
192 Aigars Tohters 5p 21.1km 120.4a.m. 123.1min CP4 12/06 09:18:26
193 Dina Alksne 4p 14.7km 63.9a.m. 114.1min CP4 11/06 17:58:32
194 Lelde Ronimoisa 4p 10km 96a.m. 131.7min CP4 13/06 07:38:30
195 Edgars Tiltanovs 4p 15km 145a.m. 160.4min CP4 13/06 15:15:14
196 Jānis Kalniņš 2p 5.8km 6.9a.m. 58.7min CP4 27/05 19:50:53
197 Ieva Siugale 2p 5km 0a.m. 105.3min CP4 13/06 14:39:01
198 Mārtiņš Ļuļļa 2p 6km 12.1a.m. 55min CP4 17/05 08:46:46
199 Jānis Sīpols 2p 3.4km 43a.m. 49.8min CP4 05/06 13:04:04
200 Lauris Bracka 1p 8.7km 21.7a.m. 46.2min CP4 09/06 21:41:31
201 Māris Marčiksons 1p 0km 0a.m. 57.2min CP4 13/06 18:13:50
202 Zandis Salmiņš 0p CP4 11/06 09:45:17
203 Martins Babkins 0p CP4 12/06 12:30:21
204 Zans Verdens 0p CP4 12/06 14:30:25
205 Ineta Vjakse 0p CP4 13/06 11:30:12
206 Toms Užāns 0p CP4 06/06 13:45:52
207 Līga Gudēvica-Liepiņa 0p CP4 01/06 18:11:21
208 Edgars Sprūds 0p CP4 08/06 17:34:50
209 Ina Eigenfelde 0p CP4 08/06 21:15:38
210 Artūrs Elstiņš 0p CP4 02/06 22:30:50